Mega ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z elektro sekcjami, wysokość 270cm (podstawa 305x40 cm)

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: SCIANKIWODNE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199 999,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 7 -14 dni
 • 38 499,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 38 499,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  38 499,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Mega ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z elektro sekcjami, wysokość 270cm emituje siedem barw światła, które odbija się w powietrznych bąbelkach. Te fantastyczne efekty powstałe w technologii LED RGB przyciągają wzrok i skupiają uwagę. Tworzą przyjemną atmosferę wokół siebie i umilają spędzanie czasu w dowolnych okolicznościach. Ponadto połączenie ruchu wody i powietrza z barwnym oświetleniem tworzy relaksacyjny nastrój i wpływa na ukojenie emocji. Z tego względu urządzenie sprawdzi się w trakcie zajęć sensorycznych oraz terapeutycznych a także jako wyposażenie gabinetu specjalisty: psychologa czy terapeuty.

Urządzenie powstało według opatentowanych technologii. Jest wytrzymałe, lekkie i proste w montażu. Równie łatwo można je transportować i wnosić nawet na wyższe kondygnacje. Dzięki temu będzie stanowić fantastyczną przenośną dekorację na wiele okazji! 

Sterowanie z pilota bezprzewodowego, efekty zmiany kolorów: 7 stabilnych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękit, różowy, biały), przenikanie, mruganie

 

11-edukacja-emocjonalna-emocje2 Emocje

Obserwacja bąbelków powietrza działa kojąco na nerwy i łagodzi stres

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Bezpieczny produkt

Ścianki są wykonane zgodnie z opatentowanymi procedurami, nie przepuszczają wody i nie rozklejają się

18-koncentracja-pamiec-skupienie3 Koncentracja uwagi

Przepływające pęcherzyki powietrza przykuwają wzrok i pomagają w skupieniu

52-percepcja-wzrokowa-zmysl-wzroku Efekt wizualny

Mega ścianka z elektro sekcjami emituje światło LED RGB, czym stymuluje percepcję wzrokową

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Imponujące wyposażenie placówek i gabinetów

Mega ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z elektro sekcjami, o wysokości 270 cm, przekształca się w imponujący element wyposażenia placówek edukacyjnych i gabinetów terapeutycznych. Jako magiczna dekoracja, nie tylko urozmaica przestrzeń, ale także stwarza wyjątkową atmosferę sprzyjającą nauce i relaksacji.

W szkołach, przedszkolach czy centrach edukacyjnych, ta olśniewająca ścianka wodna staje się nie tylko elementem estetycznym, ale również inspirującym narzędziem edukacyjnym. Może służyć jako dynamiczna ścianka do eksperymentów naukowych czy interaktywna część wystroju, zachęcająca dzieci do nauki poprzez zabawę i eksplorację.

W gabinetach terapeutycznych i ośrodkach wsparcia rozwoju, Mega ścianka wodna bąbelkowa pełni rolę narzędzia relaksacyjnego i sensorycznego. Jej kolorowe światła i ruchome bąbelki pomagają w uspokojeniu, oferując zarówno pacjentom, jak i personelowi terapeutycznemu, spokojną i kojącą przestrzeń do pracy i terapii. Może także funkcjonować jako elegancka przegroda, oddzielając różne strefy w gabinecie i tworząc intymną atmosferę.

 

Mega ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z elektro sekcjami 270cm (podstawa 305x40 cm)

 

Terapia wizualna z wykorzystaniem Mega ścianki wodnej bąbelkowej podświetlanej RGB LED z Elektro sekcjami, wysokość 270 cm może pomagać osobom z trudnościami w kontrolowaniu emocji, zwłaszcza w przypadku zaburzeń takich jak ADHD czy autyzm. Spokojna i relaksująca atmosfera sprzyja zachowaniu emocjonalnej równowagowi i przywraca wewnętrzną równowagę.
Ponadto Mega ścianka, wysokość 270 cm działa uspokajająco na zmysły, co może pomóc w redukcji stresu i lęku. Terapia z ich użyciem może być szczególnie korzystna dla osób z zaburzeniami lękowymi.
Dzięki powyższym właściwościom Mega ścianka z Elektro sekcjami 270 cm sprawdzi się w gabinecie terapeuty, psychologa czy innego specjalisty pracującego z dziećmi ze SPE.

 

 • Atmosfera relaksu i harmonii

Mega ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z Elektro sekcjami, wysokość 270 cm to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także narzędzie do tworzenia atmosfery relaksu i harmonii.
Pływające bąbelki odbijają światło, którym można sterować za pomocą bezprzewodowego pilota. Dzięki temu każdy użytkownik dopasuje kolor ścianki i sposób przenikania światła zgodnie ze swoimi potrzebami. Zyska możliwość wypoczynku i relaksu w przyjemnej atmosferze.

 

Co zawiera?

 • 1 sztuka

 

Mega ścianka wodna bąbelkowa podświetlana RGB LED z elektro sekcjami 270cm (podstawa 305x40 cm)

 

Główne informacje

 • Wymiary: Wysokość 270 cm (podstawa: 305 cm szerokości, 40 cm grubości)

 • Materiał: szkło akrylowe, podstawa z płyty wiórowej, ramki i maskownica malowane proszkowo

 • Dostępne kolory podstawy: czarny, biały, szary

 • Sterowanie z pilota bezprzewodowego, efekty zmiany kolorów: 7 stabilnych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękit, różowy, biały), przenikanie, mruganie

 • Czyszczenie: Zalana ściana wodą destylowaną wymaga jedynie okresowego dodawania tabletki chemicznej służącej do krystalizacji wody oraz uzupełnienia odparowanej wody demineralizowanej taką samą.

 • Zastosowanie nowoczesnej techniki oświetleniowej LED RGB o bardzo małym poborze prądu zaledwie

 

 

Ścianki są produkowane na zamówienie, zatem nie istnieje możliwość zwrotu (Usługobiorcy nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy od momentu uznania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy, na podstawie Art. 38 pkt. 3 Ustawy o Prawach Konsumenta, gdy przedmiotem umowy jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.)

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej