Matematyka - zadania tekstowe - multilicencja - licencja elektroniczna

 • Producent: SILCOM MULTIMEDIA
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 499,00 zł

  459,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 40,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 459,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  459,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Matematyka - zadania tekstowe to program przygotowany z myślą o uczniach szkół podstawowych, którzy to rozpoczynają swoją przygodę z Królową Nauk!

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: wielostanowiskowa sieciowa 
  • Instalacja sieciowa: wszystkie szkolne komputery są podłączone (kablowo lub przez WiFi) do szkolnej sieci, przechowywanie danych mają w jednym, wspólnym miejscu. Aktywację wystarczy przeprowadzić tylko raz, na jednym wybranym PC, wtedy automatycznie przebiegnie aktywacja na wszystkich pozostałych PC. Klucz aktywacyjny można wykorzystać jeden raz.

  • Instalacja jednostanowiskowa: wybór w sytuacji, w której komputery nie przynależą do jednej sieci szkolnej (mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach). W takim wypadku programy muszą być zainstalowane i aktywowane na każdym komputerze osobno (co może zająć sporo czasu).

 • Typ licencji: edukacyjna (dla placówek edukacyjnych)
 • Ważność licencji: wieczysta

 

Zadania matematyczne przygotowane do rozwiązywania przez uczniów podzielone są na zakresy liczb, które obejmują, a więc i stopnie trudności, co sprawia, że łatwo można dostosować materiał dydaktyczny na konkretne zajęcia, tj. do pracy z konkretną grupą dzieci.

Matematyka- zadania tekstowe Materiał podzielony jest na kategorie, co sprawia, że program jest niezwykle przejrzysty, a jego obsługa- intuicyjna i bezproblemowa. Co więcej, by dodatkowo ułatwić korzystanie z programu, uwzględniona została w nim opcja bezpośredniego wydruku kart z zadaniami- egzemplarz dla nauczycieli posiada już wszystkie rozwiązania.

Dzięki Matematyka - zadania tekstowe uczniowie:

 • nauczą się dodawać i odejmować
 • nauczą się mnożyć i dzielić
 • dowiedzą się, czym jest dzielenie z resztą
 • poznają ułamki zwykłe oraz dziesiętne
 • nauczą się obliczać obwód oraz pole figur
 • dowiedzą się, jak przeliczać jednostki czasu
 • nauczą się rozwiązywać działania z niewiadomą

Ciekawa i niebanalna szata graficzna czyni korzystanie z Matematyka- zadania... jeszcze przyjemniejszym!
Matematyka- zadania tekstowe Rozwiązywanie zadań zawartych w programie może odbywać się na dwa sposoby. Po pierwsze, dzieci nie mają żadnych ograniczeń czasowych oraz restrykcji co do ilości zadanych do wykonania zadań. Można jednak przekształcić zabawę z matematyką w grę i wybrać opcję drugą- uczniowie są wtedy ograniczeni czasem, a poprawność otrzymywanych przez nich wyników ma wpływ na to, jaki końcowy rezultat osiągną. Najlepsi gracze otrzymują również wirtualny dyplom, który w prosty sposób można wydrukować i np. powiesić na ścianie. Mały mądrala pęknie z dumy!

Matematyka - zadania tekstowe to program o bardzo wielu zaletach. Pierwszą z nich jest fakt, iż można z niego korzystać na wszystkich rodzajach tablic interaktywnych!

Poza tym, obsługa programu jest niezwykle prosta, co gwarantuje, że nikt nie będzie miał z nią najmniejszego problemu, a więc zabawa będzie tym przyjemniejsza, że nie przyniesie najmniejszej nawet frustracji spowodowanej kłopotami natury technicznej. Gdyby jednak czytelny i przejrzysty interfejs okazał się niewystarczający, instrukcja obsługi przygotowana z należytą pieczołowitością i precyzją rozjaśni wszelkie wątpliwości.

Matematyka- zadania tekstowe Matematyka- zadania tekstowe uczyni naukę matematyki przyjemną i prostą. Nudne, biało-czarne podręczniki może i niczym w sensie merytorycznym się od naszego programu nie różnią, ale nie spełniają swojego zadania w kwestii przyciągania uwagi najmłodszych. Wszyscy wiemy, jak jest to ważne, szczególnie dzisiaj i szczególnie w przypadku poznawania przez dzieci podstaw matematyki, co wymaga odpowiedniej dozy koncentracji i zaangażowania.

Matematyka-zadania tekstowe, dzięki przejrzystemu układowi materiału oraz bajecznej grafice, sprawi, że nawet dzieci matematyką niezainteresowane zapałają do niej prawdziwą miłością!

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne dla klasy 1-3 i klasy 4-8.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Wersja elektroniczna

Wersja elektroniczna
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej