Matematyka bez reszty cz. 2

 • 799,00 zł

  759,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 799,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 40,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 759,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  759,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

 

Matematyka bez reszty II to program przeznaczony dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Zadania w nim zawarte można wykonywać w dwóch językach - polskim i angielskim.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: otwarta na placówkę
 • Typ licencji: edukacyjna
 • Ważność licencji: 1 rok

Użytkownik programu Matematyka bez reszty II ma do dyspozycji zadania związane z dawnymi dziejami, Polską w świecie oraz z zawodami. Wśród 1500 zadań znajduje się 18 filmów edukacyjnych związanych bezpośrednio z tematami poruszanymi w aplikacji, 9 interakcji pozwalających na wykonywanie wykonywanie zadań w grupie oraz 18 ćwiczeń służących utrwaleniu zdobytej wiedzy.
Matematyka bez reszty II Konstrukcja programu pozwala na wykorzystanie go podczas ćwiczeń z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dostosowany został do większości urządzeń (komputery, tablety, tablice interaktywne, ekrany wielkoformatowe).
Szata graficzna jak i cały interfejs przygotowany został z myślą o najmłodszych, by jego obsługa była jak najbardziej intuicyjna. Dziecko jest odpowiednio motywowane do wykonywania kolejnych ćwiczeń. Program z powodzeniem można wykorzystać na tablicy interaktywnej, by jak najbardziej uatrakcyjnić dzieciom lekcje matematyki. Zadania wpływają pozytywnie na pamięć dziecka, kreatywność oraz zrozumienie otaczającego świata.

Matematyka bez reszty II

Główne cechy Matematyka bez reszty II:

 • 1500 zadań
 • Wykonywanie ćwiczeń w języku polskim i angielskim
 • Wersja online umożliwiająca pobranie materiałów na pendrive
 • Możliwość pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi(SPE)
 • Scenariusze zabaw i lekcji
 • Karty pracy (do wydruku)

W zależności od potrzeb istnieje możliwość wykonywania ćwiczeń w języku polskim lub angielskim (w dowolnym czasie można przełączyć język). Do dyspozycji nauczyciela są również scenariusze zajęć, którymi można wspomagać się podczas lekcji by lepiej dostosować je do poziomu i zainteresowań uczniów.
Program można wykorzystywać online i offline. W przypadku korzystania z wersji online użytkownik ma możliwość korzystania z najnowszej wersji produkty. Offline można korzystać z programu wyłącznie po pobraniu materiałów na pendrive.

Matematyka bez reszty II

Zawartość Matematyka bez reszty II:

 • Kod dostępu do programu - wersja online i offline (do pobrania na pendrive lub komputer)
 • Licencja roczna na dany produkt na całą placówkę szkolną
 • Pendrive do wgrania wersji offline
 • Przewodnik po produkcie
 • Naklejka do pokoju nauczycielskiego z loginem i hasłem

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Recenzje


Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Te pomoce terapeutyczne wykonasz własnoręcznie.

25-08-2023
W poprzednim artykule wspominaliśmy o tym, jak istotny jest zmysł dotyku, w prawidłowym rozwoju dziecka. Dziś nadszedł czas na propozycje codziennych czynności i zabaw, stymulujących zmysł dotyku. Mamy dla Ciebie 9 pomysłów na zabawy rozwijające zmysł dotyku. Którą z nich wybierasz?

więcej

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

Zmysł dotyku a rozwój dziecka

24-07-2023
Twoje dziecko nie lubi przytulać się, mimo iż nie dzieje mu się żadna krzywda? Nieswojo czuje się w zatłoczonych miejscach, mimo iż jest ze znanymi mu osobami? A może denerwują go niektóre ubrania, a nie ma uczulenia na żadne materiały, lub nie lubi bawić się różnego rodzaju...

więcej

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej