MASTERKIDZ Nauka Liczenia - drewniana tablica edukacyjna

 • Producent: Masterkidz
 • Kod producenta: 6955920009524
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 395,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 395,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  395,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Umiejętność liczenia i wykonywania działań matematycznych to proces, który rozwija się według pewnych schematów i obejmuje przeliczanie konkretnych przedmiotów, liczenie na palcach i rozwiązywanie zadań w pamięci. By wspomóc naturalne przejście do kolejnych etapów rozwoju dziecka, przygotowaliśmy w naszej ofercie produkt Nauka Liczenia Tablica Edukacyjna Drewniana.

To wspaniała pomoc edukacyjna, dzięki której maluch w ciekawy sposób będzie nabywał nowe umiejętności matematyczne. Przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Świetnie sprawdzi się w przedszkolach, szkołach, świetlicach i innych ośrodkach edukacyjno-wychowawczych. Będzie atrakcją w hotelach, restauracjach i poczekalniach.

Drewniane dłonie i kolorowe, składane palce, zachęcą do nauki matematyki poprzez zabawę, dając poczucie satysfakcji z osiąganych sukcesów na drodze poznawania liczb i rozwiązywania działań arytmetycznych. To idealne rozwiązanie do rozwoju kluczowych umiejętności, a także wyróżniająca się ozdoba dziecięcego pokoju.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Poznanie cyfr, nauka przeliczania do 10

Nauka Liczenia Tablica Edukacyjna Drewniana to zabawka, dzięki której Twój maluch pozna podstawowe cyfry i nabędzie umiejętność liczenia do 10. Duże, drewniane dłonie i kolorowe, składane palce zachęcą dziecko do działania i nauki w atrakcyjny sposób. Na tablicy przedstawione są liczby od 0 do 10 oraz rysunek dłoni z taką ilością palców, która odpowiada prezentowanej liczbie. W dołączonej książeczce z kartami znajdziemy znów graficzny pokaz cyfry oraz kropki, których ilość zgadza się z wyciągniętymi palcami dłoni. Tablica Edukacyjna to idealna pomoc do samodzielnej nauki liczenia do 10.

 

 

 • Wykonywanie działań matematycznych, rozwój logicznego myślenia

Palce obu dłoni to najlepsze rozwiązania do nauki dopełniania do 10. Jest to kluczowa umiejętność w edukacji wczesnoszkolnej, niezwykle ważna w rozwiązywaniu działań matematycznych również na wyższych liczbach. Dzięki tablicy edukacyjnej dziecko nauczy się także podstawowych działań arytmetycznych: dodawania i odejmowania. Może to zrobić samodzielnie, ponieważ na tablicy są przykładowe schematy i objaśnienia w postaci graficznej, dzięki którym mały matematyk domyśli się, w jaki sposób liczyć na palcach. Tablica zawiera karty z przykładowymi działaniami do rozwiązywania. Kolorowe dłonie mogą służyć również do nauki liczenia piątkami i dziesiątkami.  W wieku przedszkolnym lub młodszym wieku szkolnym do rozwiązywania zadań matematycznych potrzebne są dziecku konkrety w postaci palców, patyczków, pchełek czy innych liczmanów. Maluch jest bowiem na etapie myślenia przedoperacyjnego, które trwa do około 7 roku życia. Oznacza to, że jego umysł nie potrafi jeszcze przekształcać informacji o otaczającym świecie. Na tym etapie dziecko uczy się poprzez własne doświadczenie z pomocą konkretnych materiałów. Nauka Liczenia Tablica Edukacyjna Drewniana będzie stanowić świetną pomoc do rozwoju gotowości szkolnej.

 

Tablica edukacyjna drewniana wspomoże naukę pierwszych działań matematycznych

 

Czynności wykonywane podczas zabawy z tablicą będą rozwijać motorykę dużą i małą, oraz doskonalić koordynację ręka-oko. Wykonywanie z pozoru łatwych działań arytmetycznych jest dla dziecka nie lada wyzwaniem. Manipulując drewnianymi palcami, musi skupić uwagę na liczbach, kolorach, przykładowych działaniach i jeszcze sprawdzić, czy zadanie zostało dobrze wykonane. To szereg umiejętności, które będą stanowić bazę do rozpoczęcia nauki w szkole.

 

 • Nauka kolorów, orientacji w schemacie własnego ciała oraz podstawowych słówek z języka angielskiego

Zabawa tablicą to świetny sposób na poznanie pierwszych kolorów i prostych słówek w języku angielskim. Tak bowiem podpisane są liczby na kartach. Drewniane dłonie idealnie sprawdzą się w nauce rozpoznawania prawej i lewej strony oraz w rozwoju orientacji w schemacie własnego ciała.

 

Jak nauczyć dziecko liczyć? Wykorzystując tę drewnianą tablicę edukacyjną

 

 • Łatwy montaż

Tablicę można zamontować na trzy sposoby: montaż do ściany, montaż do statywu wolnostojącego Masterkidz i montaż do specjalnego systemu Masterkidz Flex. To świetne rozwiązanie dla przedszkoli, szkół, świetlic i innych placówek edukacyjno-wychowawczych. Sprawdzi się również w hotelach, restauracjach i poczekalniach. Zabawa nią w domu przyniesie wiele korzyści rozwojowych i edukacyjnych.

 

 • Ekologiczny materiał

Masterkidz to wysokiej jakości drewniane zabawki edukacyjne, są trwałe, ekologiczne i bezpieczne. Inwestując w drewniane produkty, dbasz o naszą planetę i przyczyniasz się do ochrony środowiska.

 

Co zawiera?

Tablicę z drewnianymi, kolorowymi dłońmi do manipulacji oraz kartami do nauki liczenia.

 

Tablice edukacyjne dla dzieci powyżej 3 roku życia

 

Główne informacje

Wiek: +3 lata

Skład: drewno

Wymiary produktu: 46 x 46 x 4,2 cm

Waga: 3,8 kg

Produkt w pełni bezpieczny w użytkowaniu i ekologiczny.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej