mTalent Ortografia

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 228,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 490,00 zł

  1 227,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 263,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 227,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 227,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Program mTalent–Ortografia to program kształtujący świadomość ortograficzną i nawyki poprawnej pisowni. Ta  multimedialna propozycja to również nieoceniona pomoc terapeutyczna dla każdego specjalisty, który na co dzień zajmuje się terapią dzieci obarczonych dopiero ryzykiem dysleksji lub już się z nią zmagających. mTalent–Ortografia polecany jest nauczycielom, logopedom i pedagogom prowadzącym zajęcia logopedyczne, korekcyjno-kompensacyjne bądź rewalidacyjne. mTalent Ortografia został przeznaczony do prowadzenia zajęć z dziećmi powyżej 7 roku życia. W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego - dobór programu powinien być oparty o opinię terapeuty.

 

Wersja demonstracyjna

 

Pigułka informacyjna

 

mTalent Ortografia - pigułka informacyjna

 

Program rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Dysleksji

 

Co zawiera mTalent Ortografia?

 • wsparcie psychologiczno-pedagogiczne i element wspomagający na wszystkich etapach modelowego systemu pomocy terapeutycznej w związku z szeroko pojętymi trudnościami w nauce,
 • nieszablonowe podejście do ćwiczeń kształcących świadomość ortograficzną i poprawną pisownię,
 • blisko 1200 ekranów multimedialnych z ćwiczeniami na różnym poziomie trudności (ćwiczenia typu: łączenie elementów, kategoryzowanie, zaznaczanie różnic, memo, gry pamięciowe, sekwencje, łączenie punktów, interaktywne puzzle, sudoku obrazkowe, ćwiczenia do pracy z grupą dzieci (np. interaktywne gry planszowe z pionkami, gry za tablice interaktywne), a przede wszystkim ćwiczenia oparte na tekście, kształtujące wrażliwość ortograficzną i nawyk prawidłowej pisowni),
 • 230 kart pracy do wydruku,

mTalent Karta pracy

 • szkolenie online z obsługi programów mTalent
 • zestaw dodatkowych materiałów:
  • książka pt. „Orto-Rymy, czyli wierszowanie ułatwiające pisanie
  • gra pt. „Orto-Fiszki”, na którą składa się 200 ilustracji oraz blisko 1000 wyrazów połączonych w zbiory synonimów zawierających określoną trudność ortograficzną – narzędzie idealne do zabaw stolikowych - inspiracja do wielu gier i zabaw, nie tylko przy komputerze
 • poradnik metodyczny,
 • instrukcja użytkowania,
 • dokument licencyjny,
 • gwarancja,
 • książka ze szkoleniem z zakresu tworzenia
  autorskich materiałów interaktywnych)

 

Dlaczego warto?

 • mTalent–Ortografia to najnowszy i najobszerniejszy interaktywny produkt do nauki ortografii na rynku. Nie musisz szukać już żadnych innych alternatyw i dodatków!

 

 • Nieszablonowe podejście do ćwiczeń kształcących świadomość ortograficzną i praktyczne zastosowanie ortografii. Terapia nastawiona na oryginalne rozwiązania i ponadprzeciętność warsztatu to w końcu szybki postęp pacjenta i upragniony sukces terapeuty!

 

mTalent Ortografia - screen

 

 • mTalent–Ortografia to produkt współtworzony przez Renatę Czabaj – wieloletnią przewodniczącą Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Dysleksji, współautorkę popularnej serii „Ortograffiti”. Zatem jest to pomoc przygotowana przez prawdziwego praktyka i twórczego eksperta w swej dziedzinie!

 

 • Ta propozycja terapeutyczna to idealne narzędzie do wykorzystania na lekcjach mających na celu kształtowanie nawyków ortograficznych, a także na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych. Jest to jeden program z ogromem możliwości!

 

mTalent Ortografia - screen

 

 • mTalent–Ortografia zawiera materiał z kilkustopniowym systemem motywacyjnym. Jest to bardzo ważne, by dziecko z łatwością zdobywało coraz wyższe poziomy ćwiczonych umiejętności. Bez motywacji dostosowanej do poziomu jest to nie niemożliwe!

 

 • Jest to produkt zgodny z wytycznymi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. To oznacza,że np. uczeń w spektrum autyzmu, u którego współwystępują również dysleksja bądź problemy z ortografią ma również możliwość korzystać z takich samych atrakcji jak inne dzieci w grupie. mTalent–Ortografia szczególnie sprawdzi się w szkołach z oddziałami integracyjnymi!

 

mTalent Ortografia - screen

 

 • Program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona, oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS). Dzięki temu każdy specjalista pracuje na takim uprzędzeniu, które preferuje najbardziej lub na takim, które najlepiej sprawdzi się podczas prowadzonych zajęć!

 

 • Niewątpliwą zaletą programu jest również fakt, iż można pracować zarówno będąc online (na dowolnym urządzeniu z każdego dowolnego miejsca) jak i offline (na komputerze w szkole lub gabinecie). To po prostu brak jakiekolwiek ograniczeń i pełna mobilność!

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

U nas transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Seria programów mTalent otrzymała nagrodę główną w kategorii edukacja w XVIII edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

 

Co zawiera?

mTalent Ortografia

Informacje o programie

Licencja komercyjna/wieczysta
Ilość stanowisk 3 stanowiska online oraz 6 stanowisk offline
Wersja językowa polska
Typ działania Do korzystania z wersji online wymagane jest połączenie z internetem
Wymagania sprzętowe

Program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS).

Bonus

SZKOLENIE online z obsługi programu GRATIS

Wiek

7+ (W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego)

 

 

Programy z serii mTalent mTalent Zajęcia logopedyczne mTalent Precepcja Wzrokowa mTalent Percepcja Słuchowa I mTalent Percepcja Słuchowa II mTalent Matematyka mTalent Ortografia mTalent Czytanie Sylabami I mTalent Czytanie Sylabami II mTalent Trudności w pisaniu mTalent Autyzm mTalent Autyzm

Podział programów mTalent ze względu na wiek użytkownika

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie

Kupując ten produkt otrzymujesz dodatkowy gratis. Szczegóły w opisie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej