mTalent Nauka polskiego jako obcego

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC
 • Kod producenta: 5902488035626

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 490,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 490,00 zł

  1 315,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 175,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 315,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 315,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

mTalent Nauka polskiego jako obcego to interaktywny program, stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży uczących się języka polskiego na poziomie A1 z elementami A2.

Program skierowany jest do klas I – III oraz IV – VIII szkół podstawowych, do których trafiają dzieci z innych obszarów językowych. Sprawdzi się w pracy nauczycieli prowadzących lekcje z dziećmi z doświadczeniem migracji. Zestaw będzie pomocny także w oddziałach przygotowawczych.

Program mTalent Nauka polskiego jako obcego oferuje szeroki zakres materiałów wspierających poznawanie języka polskiego w różnorodny i interaktywny sposób. Uczniowie mają dostęp do ekranów multimedialnych, tekstów w wersji pisanej, które mogą czytać samodzielnie, oraz do zadań do odsłuchania z symultanicznym podświetlaniem fragmentów.

To umożliwia rozwijanie umiejętności czytania, słuchania i rozumienia ze zwiększoną płynnością językową.
Program może być wykorzystywany zarówno w tradycyjnym nauczaniu stacjonarnym, jak i w nauce hybrydowej lub zdalnej.

Wersja demonstracyjna

 

14-interaktywne-cwiczenia-ekrany Interaktywne ćwiczenia/ekrany

Zestaw mTalent Nauka polskiego jako obcego zawiera interaktywne ekrany i zadania. Dzięki temu dzieci mogą zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności w interesujący i angażujący sposób.

84-dziala-na-tablecie-telefonie-i-komputerze Działa na tablecie i komputerze:

Program mTalent jest dostępny zarówno na tabletach i ekranach multimedialnych, jak i komputerach oraz laptopach, co daje dużą elastyczność w procesie nauczania.

86-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-1-3-szkola-podstawowa Edukacja wczesnoszkolna: klasa 1 – 3

mTalent Nauka polskiego jako obcego zawiera materiały m.in. dla uczniów klas I – III szkoły podstawowej.

89-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-4-8-szkola-podstawowa2 Szkoła podstawowa klasy 4 – 8

Program mTalent obejmuje również materiały dla uczniów klas IV – VIII szkoły podstawowej.

15-karty-pracy Karty pracy

Zestaw mTalent Nauka polskiego jako obcego zawiera również karty pracy, które można wydrukować i wykorzystać w czasie lekcji.

76-zawiera-podrecznik-przewodnik-w-zestawie Poradnik metodyczny w zestawie

Program mTalent Nauka polskiego jako obcego jest wspierany przez poradnik metodyczny, który zawiera wskazówki i sugestie dla nauczycieli dotyczące efektywnego wykorzystania materiałów.

12-grafomotoryka-szlaczki-nauka-pisania Nauka pisania po polsku

Zestaw mTalent umożliwia również naukę pisania po polsku.

32-Nauka-czytania Nauka czytania po polsku

mTalent Nauka polskiego jako obcego oferuje materiały i ćwiczenia, które wspierają umiejętność czytania po polsku. Uczniowie mają możliwość poznawania nowego słownictwa i zdobywania umiejętności rozumienia tekstu pisanego.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Kompleksowe materiały

To bogate źródło narzędzi edukacyjnych umożliwia wszechstronne i zróżnicowane podejście do poznawania języka polskiego. Program mTalent Nauka polskiego jako obcego zawiera kilkaset ekranów interaktywnych, karty pracy z możliwością wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych dla nauczycieli. Ćwiczenia z możliwością odsłuchania zadań są dla dzieci jeszcze bardziej pomocne, a zarazem atrakcyjne:

 

Program mTalent Nauka polskiego jako obcego zawiera kilkaset ekranów interaktywnych, karty pracy z możliwością wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych dla nauczycieli.

 

 • Walidacja i doświadczenie

Zadania z programu sprawdzili nauczyciele pracujący z uczniami mającymi doświadczenie migracji oraz uczestnicy szkoleń organizowanych przez Fundację Razem w Polsce. Dzięki temu mTalent Nauka polskiego jako obcego opiera się na wypróbowanych metodach i rozwiązaniach, zapewniając wysoką jakość nauki.

 

 • Zróżnicowanie wiekowe

Dzięki różnorodności zadań, po zapoznaniu się z podstawami dzieci mogą przechodzić do kolejnych, bardziej rozbudowanych ćwiczeń. Atutem programu jest też możliwość wykorzystania materiałów podczas grupowych, jak i indywidualnych zajęć z nauki języka polskiego jako obcego. Program mTalent oferuje materiały, które są dostosowane do uczniów z podziałem na dwie grupy wiekowe (młodsze i starsze klasy szkoły podstawowej). Dzięki temu nauczyciele mogą pracować z dziećmi na różnych etapach edukacyjnych, zapewniając im odpowiednie zadania i wyzwania językowe, począwszy od alfabetu:

 

Zadania z programu sprawdzili nauczyciele pracujący z uczniami mającymi doświadczenie migracji oraz uczestnicy szkoleń organizowanych przez Fundację Razem w Polsce.

 

 • Wsparcie adaptacyjne

Dzięki różnorodnym multimedialnym ćwiczeniom i interaktywnym zadaniom, program umożliwia uczniom szybkie przyswojenie podstawowych struktur językowych oraz słownictwa. To z kolei sprzyja łatwiejszemu zaadaptowaniu się dzieci w nowym środowisku szkolnym. mTalent Nauka polskiego jako obcego odgrywa ważną rolę w edukacji i integracji dzieci z innego państwa z rówieśnikami i nauczycielami z Polski.

 

 • Wsparcie integracji społecznej

Poprzez naukę języka polskiego i zdobywanie umiejętności komunikacyjnych, uczniowie na migracji mają większe szanse na aktywne uczestnictwo w życiu społecznym. Owocuje to lepszym zrozumieniem otaczającego świata oraz łatwiejszym nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami i lokalną społecznością.

 

 • Nauka języka polskiego w kontekście codziennych sytuacji życiowych

Program mTalent oferuje uczniom możliwość nauki języka polskiego jako obcego w kontekście codziennych sytuacji życiowych. Zestaw zawiera zadania w wersji pisanej i do odsłuchania. Są to ćwiczenia o tematach takich jak np. rodzina, ubrania, a także szkoła: Zadania łączą w sobie elementy rozumienia ze słuchu z umiejętnością czytania po polsku

 

Dzięki różnorodnym multimedialnym ćwiczeniom i interaktywnym zadaniom, program umożliwia uczniom szybkie przyswojenie podstawowych struktur językowych oraz słownictwa.

 

Co zawiera?

W zestawie mTalent Nauka polskiego jako obcego znajdują się:

 • poradnik metodyczny

 • instrukcja wskazująca, jak tworzyć własne zasoby

 • kilkaset ekranów interaktywnych

 • karty pracy do wydrukowania

 • certyfikowane szkolenie

 • wsparcie techniczne i szkoleniowe od mTalent

 • aktualizacje (bezpłatne).

 

Główne informacje

 • Wiek: klasy I – III oraz IV – VIII szkoły podstawowej

 • Poziom języka polskiego: A1 oraz elementy poziomu A2

 • Licencja: Bezterminowa

 • Liczba stanowisk: 9

 • Bezpłatne aktualizacje programu

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej