mTalent Matematyka. Dyskalkulia

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 148,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 2 490,00 zł

  2 119,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 2 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 371,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 119,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 119,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Teraz wersja na 2 stanowiska online i 2 stanowiska offline!

Dla kogo?

mTalent Matematyka to zestaw interaktywnych ćwiczeń przeznaczony dla dzieci wspomagający ich myślenie i umiejętności matematyczne. Znajdzie również zastosowanie przez terapeutów na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych, a także innych mających na celu kształtowanie i nabywanie umiejętności matematycznych na poziomie pierwszego etapu edukacyjnego (klasy I-III)mTalent Matematyka został przeznaczony do zajęć z dziećmi w wieku od 7 do 10 lat. W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego - dobór programu powinien być oparty o opinię terapeuty.

 

Wersja demonstracyjna

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Ponad 600 ekranów interaktywnych oraz zestaw materiałów dodatkowych- daję to dużą różnorodność ćwiczeń. Dostępne są zadania logiczne, gry zespołowe, zadania wspomagające myślenie przestrzenne i perspektywiczne, materiał uczący odczytywania wykresów, ćwiczenia zawierające elementy kodowania, wspomagające szacowanie oraz zadania kształtujące percepcję wzrokową.

mTalent Matematyka. Dyskalkulia + Tabliczka Mnożenia

 • Świetnie nadaje się do pracy z dziećmi- materiał pozwala prowadzić zajęcia w sposób nieszablonowy, dzięki czemu dzieci kształtują umiejętności w przyjemniejszy sposób. Ułatwieniem jest też wykonywanie ćwiczeń metodą małych kroków - działania zostały podzielone na mniejsze części, by uczeń łatwiej przyswajał wiedzę.

mTalent Learnetic Matematyka I

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Licencja bezterminowa na 1 stanowisko online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 2 stanowiska offline (praca bez dostępu do Internetu)- zaletą programu jest również fakt, iż można pracować zarówno będąc online (na dowolnym urządzeniu z każdego dowolnego miejsca) jak i offline (na komputerze w szkole lub gabinecie). To po prostu brak jakiekolwiek ograniczeń i pełna mobilność!

 • Opracowany przez specjalistów- aplikacja została przygotowana przez zespół terapeutów, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli matematyki oraz pedagoga specjalnego. Może z niej skorzystać każdy nauczyciel, nawet ten, który dotychczas nie korzystał z materiałów multimedialnych do pracy z uczniami, ponieważ w skład zestawu wchodzą pomoce tradycyjne oraz materiały, które można wydrukować.

 • Program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona, oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS) - dzięki temu każdy specjalista pracuje na takim uprzędzeniu, które preferuje najbardziej lub na takim, które najlepiej sprawdzi się podczas prowadzonych zajęć!

 

Co zawiera?

Materiał ćwiczeniowy podzielony jest na pięć dużych działów, a w każdym z nich znajdują się klarownie wydzielone zestawy ćwiczeń, gdzie w sposób zrozumiały dla uczniów zostały wyjaśnione zagadnienia sprawiające im trudności:

 1. Od jedności do wielkości

 2. Dodawanie i odejmowanie, to całkiem proste zadanie

 3. Mnożymy, dzielimy, liczbami się bawimy

 4. Jak się nie zgubimy, cały świat zmierzymy

 5. Trochę łamigłówek, dla mądrych główek

mTalent Matematyka. Dyskalkulia + Tabliczka Mnożenia

Czym wyróżnia się nasza oferta?

U nas transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

Informacje o programie

 

Licencja wieczysta
Ilość stanowisk 2 konta (dostęp online) + możliwość używania na 2 stanowiskach offline
Wersja językowa polska
Typ działania Do korzystania z wersji online wymagane jest połączenie z internetem
Wiek 7-10 lat (W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego)

 

Wymagania sprzętowe:

 • Program działa na następujących urządzeniach: komputer, tablet, smartfon, tablica/monitor interaktywny, komputer z ekranem dotykowym
 • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy,  macOS 10.08 lub nowszy, iOS 7.1.2 lub nowszy, Android 5 lub nowszy
 • Przeglądarka: Chrome 17 lub nowszy, Firefox 4.0 lub nowszy, Safari 5.0 lub nowszy, iOS Safari 7 lub nowszy

Programy z serii mTalent

 

Podział programów mTalent ze względu na wiek użytkownika

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne dla klasy 1-3 i klasy 4-8.

mTalent Zajęcia logopedyczne mTalent Precepcja Wzrokowa mTalent Percepcja Słuchowa I mTalent Percepcja Słuchowa II mTalent Matematyka mTalent Ortografia mTalent Czytanie Sylabami I mTalent Czytanie Sylabami II mTalent Trudności w pisaniu mTalent Autyzm mTalent Autyzm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej