mTalent Czytanie ze zrozumieniem

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC
 • Kod producenta: 5902488035619

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 775,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 490,00 zł

  1 328,90 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 161,10 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 328,90 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 328,90 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

mTalent. Czytanie ze zrozumieniem to zestaw multimedialnych ćwiczeń przeznaczony dla uczniów od 7 roku życia, posługujących się językiem polskim oraz uczących się języka polskiego jako obcego. Może być wykorzystywany podczas zajęć psychologiczno-pedagogicznych, w tym:

 • w terapiach korekcyjno-kompensacyjnych (np. w pracy z uczniami z dysleksją)

 • na zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych.

Zestaw dobrze sprawdzi się również jako materiał dodatkowy na lekcjach z języka polskiego dla uczniów przybywających z zagranicy.


Program zawiera ilustrowane teksty (w tym fragmenty literatury, treści popularnonaukowe i użytkowe), materiały interaktywne i karty pracy. Całość dopełniają przydatne narzędzia dla nauczycieli i terapeutów, wspierające efektywne wykorzystanie zestawu.


Program mTalent Czytanie ze zrozumieniem oferuje trzy poziomy trudności umożliwiające indywidualizację nauki dla uczniów o różnym stopniu zaawansowania czytania. Poziom pierwszy skierowany jest do dzieci, które już znają litery (również wieloznaki) i potrafią czytać na poziomie elementarnym. Teksty te służą do doskonalenia czytania ze zrozumieniem oraz rozwijania zasobu leksykalnego. Dodatkowo zapewniają okazję do wypowiadania się na podstawie przeczytanych treści. Kolejne poziomy prezentują coraz wyższy stopień trudności zadań.


Program jest dedykowany nauczycielom i terapeutom, którzy pracują z dziećmi w wieku od 7 lat i ze starszymi uczniami. Wybrane zadania z zestawu będą przydatne także w ramach treningu czytania ze zrozumieniem dla uczniów przed egzaminem ósmoklasisty.

Wersja demonstracyjna

 

14-interaktywne-cwiczenia-ekrany Interaktywne ekrany

W programie znajduje się wiele interaktywnych ekranów, które sprawiają, że nauka jest bardziej atrakcyjna.

84-dziala-na-tablecie-telefonie-i-komputerze Działa na tablecie, laptopie i komputerze

Oprogramowanie mTalent Czytanie ze zrozumieniem działa zarówno na tablecie, jak i na komputerze, laptopie oraz na ekranie multimedialnym. Zapewnia to dużą elastyczność korzystania z zestawu.

87-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-1-3-szkola-podstawowa2 Edukacja wczesnoszkolna klasa 1 – 3

Zestaw jest odpowiedni dla uczniów klas 1 – 3, wspierając ich rozwój czytania ze zrozumieniem na tym etapie.

89-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-4-8-szkola-podstawowa2 Szkoła podstawowa klasy 4 – 8

Program mTalent Czytanie ze zrozumieniem jest również przeznaczony dla uczniów starszych klas szkół podstawowych, w tym dla ósmoklasistów przygotowujących się do egzaminu.

15-karty-pracy Karty pracy

mTalent Czytanie ze zrozumieniem zawiera karty pracy, które można wydrukować i skorzystać z nich podczas zajęć.

76-zawiera-podrecznik-przewodnik-w-zestawie Poradnik metodyczny w zestawie

Program mTalent Czytanie ze zrozumieniem jest dostarczany wraz z poradnikiem metodycznym zawierającym wskazówki i sugestie dla nauczycieli i terapeutów dotyczące efektywnego wykorzystania programu.

32-Nauka-czytania Nauka czytania

Zestaw materiałów mTalent umożliwia naukę czytania po polsku, wspierając rozwój językowy uczniów.

50-oprogramowanie Oprogramowanie

Oprogramowanie mTalent jest dużym wsparciem podczas zajęć z uczniami, zachęcając dzieci do ćwiczeń nad czytaniem ze zrozumieniem.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Wszechstronne materiały dydaktyczne

W zestawie znajdują się tradycyjne materiały edukacyjne oraz multimedialne ćwiczenia. Program zawiera autorskie publikacje, poradnik metodyczny i instrukcję tworzenia własnych zasobów. Te kompleksowe narzędzia edukacyjne umożliwiają nauczycielom i terapeutom wszechstronną pracę z uczniami.

 

mTalent czytanie ze zrozumieniem

 

 • Specjalistyczne materiały przygotowane przez ekspertów

Program mTalent Czytanie ze zrozumieniem stworzono na podstawie wiedzy specjalistów z Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Teksty użyte w zestawie zostały wyselekcjonowane przez pedagogów, filologów i językoznawców.
Dzięki doświadczeniu ekspertów oraz starannie wyselekcjonowanym materiałom mTalent Czytanie ze zrozumieniem oferuje uczniom dostęp do wysokiej jakości treści.

 

 • Wzbogacenie o zadania do odsłuchania i elementy łamigłówek

Program mTalent Czytanie ze zrozumieniem oferuje różnorodne zadania, w tym fragmenty do odsłuchania, które rozwijają umiejętność słuchowego rozumienia tekstu:

 

Program mTalent Czytanie ze zrozumieniem oferuje różnorodne zadania, w tym fragmenty do odsłuchania, które rozwijają umiejętność słuchowego rozumienia tekstu.

 

Dzięki takim zadaniom uczniowie mają możliwość doskonalenia nie tylko czytania, ale również słuchania ze zrozumieniem. Jest to istotne dla pełnego rozwinięcia kompetencji językowych.
W programie znajdują się również elementy łamigłówek i zagadek stanowiących ciekawe wyzwanie dla uczniów:

 

W programie znajdują się również elementy łamigłówek i zagadek stanowiących ciekawe wyzwanie dla uczniów.

 

 • Usprawnianie funkcji poznawczych

Program mTalent nie tylko wspiera rozwój czytania ze zrozumieniem, ale także usprawnia i kompensuje różne funkcje poznawcze. Dzięki interaktywnym ćwiczeniom uczniowie mają możliwość rozwijania zdolności wzrokowo-przestrzennych i słuchowo-językowych oraz koncentracji uwagi:

 

Program mTalent nie tylko wspiera rozwój czytania ze zrozumieniem, ale także usprawnia i kompensuje różne funkcje poznawcze. Dzięki interaktywnym ćwiczeniom uczniowie mają możliwość rozwijania zdolności wzrokowo-przestrzennych i słuchowo-językowych oraz koncentracji uwagi.

 

Zadania te przekładają się na ogólny rozwój poznawczy uczniów i mogą mieć pozytywny wpływ na ich wyniki edukacyjne.

 

 • Bezterminowa licencja i bezpłatne aktualizacje

 Zaletą programu mTalent Czytanie ze zrozumieniem jest możliwość korzystania z niego na zasadzie bezterminowej licencji. Jest to szczególnie istotne dla szkół, placówek edukacyjnych, poradni psychologiczno-pedagogicznych i innych instytucji, które chcą zapewnić trwały dostęp do programu dla swoich uczniów.
Atutem są także bezpłatne aktualizacje, dzięki czemu użytkownicy będą mieli dostęp do wszelkich ulepszeń, nowych funkcji i zasobów wprowadzanych w przyszłości.

 

Co zawiera?

W zestawie mTalent Czytanie ze zrozumieniem znajdują się:

 • przewodnik metodyczny

 • instrukcja pokazująca, jak tworzyć własne zasoby

 • ekrany interaktywne (ponad 1000)

 • karty pracy do wydrukowania

 • materiały edukacyjne w wersji tradycyjnej

 • certyfikowane szkolenie

 • bezpłatne aktualizacje

 • wsparcie techniczne i szkoleniowe od mTalent

 • materiały interaktywne, grafiki i teksty dostosowane do trzech poziomów trudności,

 

Główne informacje

 • Licencja: bezterminowa

 • Liczba stanowisk: 9: 3 stanowiska online (wymagany dostęp do
  Internetu) oraz 6 stanowisk offline (praca bez dostępu do Internetu)

 • Wiek uczniów: od 7 roku życia aż do przygotowania do egzaminu ósmoklasisty

 • Kompatybilność z tabletami, komputerami, laptopami i ekranami multimedialnymi

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej