mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI (I + II) - pakiet Ekspert

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 432,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 690,00 zł

  1 419,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 690,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 271,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 419,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 419,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Pakiet mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI zawiera multimedialne ćwiczenia przeznaczone do nauki czytania oparte na zbiorze sylab otwartych oraz inspirowane metodą 18 struktur wyrazowych. Ta pomoc dydaktyczna i terapeutyczna przeznaczona jest dla nauczycieli przedszkola, rodziców, logopedów i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności czytania dzieci.

Dzięki kartom pracy i scenariuszom zajęć będzie doskonałą pomocą podczas zajęć dydaktycznych (np. roczne przygotowanie przedszkolne lub wcześniej), dydaktyczno-wyrównawczych, logopedycznych, zajęć terapii pedagogicznej, zajęć rewalidacyjnych. Z powodzeniem może zostać wykorzystany również w edukacji domowej oraz na zajęciach kształtujących u dziecka umiejętności czytania.

Kryterium wiekowe programu dla dzieci w normie rozwojowej lub z nieznacznymi trudnościami to 3-10 latW przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego - dobór programu powinien być oparty o opinię terapeuty.

 

Demo - Program 1                Demo - Program 2

 

Czytanie Sylabami - pakiet

 

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI (I+II) - pakiet

Co zawiera pakiet mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI?

 • ponad 1000 interaktywnych ćwiczeń do nauki czytania dla dzieci, opartych na zbiorze sylab otwartych,
 • ponad 200 kart pracy do wydruku,
 • scenariusze zajęć,
 • pomoce nieinteraktywne dołożone do pudełka: drukowane wyliczanki SY-LA-BO-WE, zestaw kart, pt. "Stolikowa gra sylabowa", które można wykorzystać również w ćwiczeniach bez komputera,
 • poradnik metodyczny,
 • książkę ze szkoleniem z zakresu tworzenia autorskich materiałów interaktywnych.
 • instrukcja użytkowania,
 • dokument licencyjny,
 • gwarancję.

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI (I+II) - pakiet

Dlaczego warto?

 • Pakiet mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI (I + II) przeznaczony jest przede wszystkim do nauki czytania oraz kształtowania umiejętności czytania różnorodnych wyrazów. Pierwsza część wprowadza dzieci w świat sylab, natomiast druga część rozwija umiejętność czytania.
 • Nauka czytania sylabami to jedna z najprostszych i najbardziej efektywnych metod nauki czytania! Dzięki niej można rozwinąć funkcje poznawcze i szybko uzyskać efekty nauki. Program sprawdzi się doskonale jako narzędzie terapeutyczne w skutecznej nauce czytania.
 • Poszczególne rozdziały dostępne w programie składają się z bardzo atrakcyjnych dla dziecka ćwiczeń. Dzięki nim może uczyć się poprzez zabawę:
  • w wyszukiwanie konkretnych sylab w zbiorze innych,
  • w przyporządkowywanie tekstu pisanego do nagrań,
  • w umiejętność odczytywania sylab,
  • w uzupełnianie tekstów z lukami (np. rymowanek, w których ukryte zostały konkretne sylaby) i wiele innych
 • Pakiet mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI  pozwala na tworzenie własnych materiałów interaktywnych i zestawów ćwiczeń! Rozwiązanie to pozwala na dostosowanie materiału do potrzeb każdego dziecka.
 • Poradnik metodyczny oraz karty pracy są niezbędnymi narzędziami nauczycieli i pedagogów. Pomogą im w prowadzeniu i urozmaicaniu zajęć z dziećmi.
 • mTalent Czytanie SYLABAMI można wykorzystywać na smartfonie, tablecie, komputerze, monitorze interaktywnym i tablicy interaktywnej (na systemach Windows, Android oraz iOS). Pozwala to na używanie programu praktycznie w dowolnym miejscu.
 • Niewątpliwą zaletą programu jest wykorzystanie technologii HTML5. Dzięki temu masz pewność, że będzie on działał przez wiele lat. Dodatkowo producent świadczy całkowicie bezpłatnie wsparcie techniczne telefoniczne i mailowe!
 • Z zasobów pakietu można korzystać bez konieczności posiadania dostępu do internetu. Praca z programem możliwa jest zarówno offline (6 stanowisk) jak i online (3 stanowiska) w dowolnym miejscu i czasie zarówno w szkole, w przedszkolu czy w domu.

Duża różnorodność interaktywnych ćwiczeń sprawia, że nauka czytania jest „jedynie dodatkiem”! Dzięki przemyślanej formie programów z serii mTalent Czytanie Sylabami, nauka czytania nie stanowi dla dziecka problemu, wykonywanie ćwiczeń nie męczy, kolejne zadania dziecko wykonuje z z dużym zaangażowaniem i chęcią!

 

 

Czym wyróżnia się nasza oferta?

U nas transport kurierem i ubezpieczenie otrzymujesz w cenie. Specjalizujemy się w sprzedaży dla szkół i placówek edukacyjnych więc, staramy się spełniać indywidualne potrzeby.

 

 

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI (I+II) - pakiet

 

Informacje o programie

mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI (I + II) - pakiet

Informacje o programie

Licencja wieczysta
Ilość stanowisk

3 stanowiska online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 6 stanowisk offline (praca bez dostępu do Internetu)

Wersja językowa polska
Typ działania Do korzystania z wersji online wymagane jest połączenie z internetem
Wiek 3-10 lat (W przypadku dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi nie ma określonego kryterium wiekowego)

 

Informacje techniczne mTalent Czytanie Sylabami

  • Przy zakupie każdego programu mTalent klient otrzymuje SZKOLENIE ONLINE Z OBSŁUGI PROGRAMU - GRATIS
  • program przeznaczony jest do pracy przy użyciu komputera, tabletu, smartfona oraz tablicy lub monitora interaktywnego (na systemach Windows, Android oraz iOS).

Programy z serii mTalent

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne i pomoce terapeutyczne.

Podział programów mTalent ze względu na wiek użytkownika

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej