MPP Pakiet Matematyczno-Przyrodniczy

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 645,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 2 950,00 zł

  2 629,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 2 950,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 321,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 629,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 629,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Multimedialna Pracownia Przedmiotowa - pakiet przyrodniczy przeznaczony dla nauczycieli nauk przyrodniczych oraz matematyki. Zawiera dostęp do 4 programów dla szkoły podstawowej: matematyki, biologii, chemii oraz fizyki. Dzięki dużej liczbie zasobów nauczyciele uatrakcyjnią swoje lekcje i sprawniej poprowadzą zajęcia zdalne.

 

 

 

W pigułce

MPP- pakiet matematyczno- przyrodniczy

 

 

Dlaczego warto?

 • Kompleksowy wybór dla nauki przedmiotów przyrodniczych i matematyki- w skład pakietu wchodzą programy MPP wspomagające prowadzenie zajęć przyrodniczych: Biologia, Chemia, Fizyka oraz Matematyka. Wszystkie tematy podzielone są na sekcje: "Powtórz wiedzę", "Czas na test", "Sprawdź się", co przełoży się na efektywne przyswojenie dużej dawki wiedzy.

 • Ciekawa forma zajęć i bogata szata graficzna - zróżnicowane materiały takie jak ćwiczenia, filmy, symulacje oraz gry edukacyjne pozytywnie wpłyną na efektywność nauki oraz skupią ich uwagę.

 • Bezterminowe licencje dla nauczycieli-zaopatrz swoją szkołę w sprawdzony program wspomagający nauczanie na zawsze. Z pakietu może korzystać jednocześnie 12 nauczycieli (3 z MPP Chemia, 3 z MPP Fizyka, 3 z MPP Biologia i 3 z MPP Matematyka). Licencje dla uczniów są czasowe i należy zakupić je w odpowiedniej liczbie dla poszczególnych programów wchodzących w skład zestawu.

 • Kompatybilny z tablicami interaktywnymi- rozwiązywanie interaktywnych zadań na i tablicy zaangażuje uczniów w aktywne uczestniczenie w zajęciach.

 • Program działa na wszystkich urządzeniach takich jak: tablet, smartfon, komputer- uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu uczeń może pracować indywidualnie z programem w domu lub w szkole, wykonując zlecone mu przez nauczyciela prace.

 • Możliwość korzystania z programu również offline- aby w pełni wykorzystać możliwości programów MPP konieczny jest dostęp do Internetu, jednak istnieje możliwość pobrania zasobów na dysk i korzystania z ich funkcji również offline. Instrukcja dotycząca korzystania w ten sposób z zasobów dostarczana jest wraz z produktami.

 

Co zawiera?

Szczegółowe opisy poszczególnych programów wchodzących w skład MPP Pakiet matematyczno-przyrodniczy dostępne są na stronach:

 

Informacje o programie

Ilość stanowisk Z pakietu może korzystać jednocześnie 12 nauczycieli (3 z MPP Chemia, 3 z MPP Fizyka, 3 z MPP Biologia i 3 z MPP Matematyka). Licencje dla uczniów są czasowe i należy zakupić je w odpowiedniej liczbie dla poszczególnych programów wchodzących w skład zestawu.
Wersja językowa polska
Typ działania Do korzystania z wersji online wymagane jest połączenie z internetem, możliwa jest również praca w trybie offline

 

Wymagania sprzętowe:

 • Przeglądarka internetowa:
  • Chrome - wersja 17 lub wyższa
  • Firefox - wersja 4.0 lub wyższa
  • Edge (z systemu Windows 10)
  • Safari- wersja 5.0 lub wyższa
  • iOS Safari - wersja 7 lub wyższa
 • System operacyjny:
  • Windows 7 lub nowszy
  • macOS 10.08 lub nowszy
  • iOS 7.1.2 lub nowszy
  • Android 5 lub nowszy

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej