Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook
Szanowni klienci, informujemy, że sklep internetowy działa w pełnym zakresie. Zamówienia realizowane są bez żadnych zmian.

LaboLAB - ziemia i kosmos

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: 1-3dni.
 • 3 990,00 zł

  3 592,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 398,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  3 592,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  3 592,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  3 592,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  3 592,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  3 617,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Ocena:
  Dodaj ocenę:
  5 / 5 Opinie: 1 
Dodaj do mojej listy

Moduł ZIEMIA I KOSMOS

 

Moduł ZIEMIA I KOSMOS to wspaniała pomoc dydaktyczna, która przeznaczona jest dla uczniów klas 4 – 8 szkoły podstawowej. Produkt może być wykorzystywany na zajęciach z geografii oraz przyrody. Celem modułu jest uświadomienie słuchaczom, że zarówno planeta Ziemia, jak i cały Wszechświat są systemami, w których zachodzi obieg materii oraz energii. Produkt realizuje założenia podstawy programowej oraz jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jeśli jesteś nauczycielem i pragniesz zachęcić swoich uczniów do aktywnej pracy na zajęciach, to koniecznie wybierz oferowany przez nas moduł! LaboLAB - ZIEMIA I KOSMOS

Moduł ZIEMIA I KOSMOS – nauka geografii przez obserwację i analizę pogody

LaboLAB - ZIEMIA I KOSMOS Moduł ZIEMIA I KOSMOS wyposażono w optymalną ilość, potrzebnych dla zespołu klasowego,  przyrządów i przyborów, wielokrotnego użytku, których wykorzystanie jest bezpieczne dla zdrowia i życia osób, wykonujących eksperymenty. Praca z modułem umożliwia poznanie wzajemnych zależności pomiędzy Ziemią a Kosmosem, jak również odpowiedź na to, czym są pory roku, klimat, przypływy mórz i oceanów oraz mechanizm dzień i noc. Pięć serii badawczych pozwala uczniom na omówienie wpływu Słońca, Księżyca i innych planet na naszą Ziemię oraz wprowadza słuchaczy w zagadnienia, związane z astronomią. Użytkownicy modułu badają ruch obrotowy i obiegowy ziemi. Podczas paneli dyskusyjnych uczniowie wymieniają doświadczenia z poczynionych obserwacji, tworzą własne koncepcje oraz stawiają tezy i hipotezy badawcze. Ich argumentacja podlega ocenie przez prowadzącego zajęcia oraz innych uczestników.

22 sesje badawcze pozwalają na odkrywanie sposobów poznawania i przewidywania warunków atmosferycznych, wykorzystania narządów zmysłów do obserwacji pogody czy orientacji w terenie przy pomocy odczytywania mapy i posługiwania się kompasem. Nauczyciel ma możliwość na omówienie składników pogody, przyrządów do jej pomiaru oraz podstawowych terminów, związanych z atmosferą - temperatury powietrza, zachmurzenia, opadów i osadów atmosferyczne, ciśnienia atmosferycznego, kierunków wiatru, analizy stanów skupienia oraz charakterystycznych cech pogodowych w danej porze roku i strefie klimatycznej. To rewelacyjne połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką!

 

LaboLAB - ZIEMIA I KOSMOS

 

Moduł ZIEMIA I KOSMOS – badanie warunków atmosferycznch w swoim otoczeniu

 

Moduł ZIEMIA I KOSMOS pozwala uczniom na zbadanie warunków pogodowych w ich lokalnych środowisku oraz poznania składników przyrody ożywionej i nieożywionej, wód stojących i płynących, naturalnych oraz sztucznych zbiorników wodnych, jak również lokalnej fauny i flory, z uwzględnieniem organizmów samożywnych i cudzożywnych. Osoba, prowadząca zajęcia, może w praktyce wskazać, czym są składniki środowiska antropogenicznego oraz jakie są ich funkcje. W czasie lekcji omawia się wpływ działalności człowieka na zmiany w krajobrazach oraz tłumaczy pojęcia - bieguny, równik, południk zerowy, półkule, zwrotniki, kontynenty czy oceany. Podczas eksperymentów i doświadczeń bada się typy gleb w Polsce oraz omawia ich najważniejsze cechy. Nauczyciel, dzięki włączeniu modułu do swojej pracy dydaktycznej, potrafi zaktywizować uczniów do twórczej i kreatywnej pracy. Oferowany przez nas produkt posiada dodatkowo bogaty materiał interaktywny, który zawiera około 100 ekranów multimedialnych. Pozwalają one na wykonywanie zadań oraz ćwiczeń na urządzeniach komputerowych – smartfonach, laptopach, tabletach lub komputerach PC, działających w systemach Windows, Android lub iOS. To produkt, który sprawdzi się w każdej placówce edukacyjnej! LaboLAB - ZIEMIA I KOSMOS

 

Moduł ZIEMIA I KOSMOS – ogólny wykaz zawartości zestawu

 

 • zestaw przyborów i narzędzi – m.in. kompas, modelina, magnetyczny układ słoneczny czy Teleskop Celestron PowerSeeker 40 AZ Table Top,
 • przykłady zadań domowych i ćwiczeń,
 • przewodnik metodyczny dla nauczyciela ( w formie drukowanej i cyfrowej),
 • papierowe materiały dla uczniów o wielu poziomach trudności,
 • materiały interaktywne - symulacje, ćwiczenia, testy, podręczniki multimedialne,
 • dokładne scenariusze lekcji.

Wykorzystaj okazję i koniecznie wypróbuj, polecany przez nas, moduł ZIEMIA I KOSMOS. Dzięki niemu, zajęcia z geografii czy astronomii okażą się fascynującą przygodą!  

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

25-02-2020
MPP Matematyka – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej

Biologia MPP – recenzja oprogramowania

Biologia MPP – recenzja oprogramowania

28-01-2020
Biologia MPP – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej