Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook
Szanowni klienci, informujemy, że sklep internetowy działa w pełnym zakresie. Zamówienia realizowane są bez żadnych zmian.

LaboLAB - siły i oddziaływania

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: 1-3dni.
 • 5 490,00 zł

  4 955,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 535,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  4 955,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  4 955,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  4 955,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  4 955,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  4 980,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Ocena:
  Dodaj ocenę:
  5 / 5 Opinie: 1 
Dodaj do mojej listy

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA

 

LaboLAB - Energia. To działa! Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA, to wspaniała pomoc dydaktyczna, przeznaczona dla nauczycieli, wykładających przedmiot fizykę, w 7 i 8 klasie szkoły podstawowej. Oferowany przez nas produkt pozwala na urozmaicenie lekcji oraz wprowadzenie do jej struktury bardzo ciekawych elementów. Słuchacze mogą poznać i zrozumieć, czym jest działanie sił oraz na czym polega wprawianie przedmiotów w ruch. Zastosowanie modułu, uatrakcyjnia przebieg zajęć, aktywizuje wszystkich uczestników oraz pomaga im w praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy. Jeśli poszukujesz alternatywnych i efektywnych metod nauczania, to zestaw, dostępny w naszym sklepie, z pewnością do nich należy!

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA – przystępna wiedza z zakresu fizyki

LaboLAB - Energia. To działa! Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA pozwala na zrozumienie podstawowych praw fizyki. Dzięki niemu, uczniowie, będą w stanie pojąć trzy zasady dynamiki Newtona oraz koncepcję równowagi i braku równowagi sił, która zawiera w sobie takie pojęcia jak: grawitacja, magnetyzm, tarcie, masa oraz odległość. Słuchacze mogą swobodnie korzystać z różnych metod badawczych, przeprowadzać eksperymenty fizyczne, doświadczenia oraz stawiać tezy i hipotezy badawcze, które zostaną w późniejszym czasie potwierdzone lub obalone. Moduł pozwala na pogłębienie zasobu wiedzy z zakresu sił oddziaływania na przykład wprawiania obiektu w ruch przy pomocy siły. Uczestnicy w praktyce badają pojęcia masy, gęstości, objętości i różnych stanów skupienia.

W czasie przeprowadzania eksperymentów mogą zastosować prawo Archimedesa czy sprawdzić namagnetyzowanie danego obiektu. Pedagog jest także w stanie zaprezentować różne sposoby elektryzowania się ciał, zjawisko oparte na przemieszczaniu się elekt,ronów czy odziaływanie ładunków jednoimiennych i różnoimiennych. Podczas lekcji nauczyciel może z pomocą modułu w przystępny i jasny sposób objaśnić, tak abstrakcyjne terminy, jak: względność ruchu, pojęcie drogi, toru, ruch prostoliniowy jednostajnie przyspieszony i jednostajnie opóźniony, oddziaływanie wzajemnie ciał, bezwładność ciał itp. Wykorzystanie modułu na lekcjach fizyki, to doskonałe połączenie teorii z praktyką!

 

LaboLAB - Energia. To działa!

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA – różne metody pracy na zajęciach

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA umożliwia przeprowadzanie wielu przedsięwzięć o charakterze inżynierskim oraz wykonanie aż 18 sesji badawczych, przeznaczonych dla grupy liczącej do 30 osób. Prezentowany zestaw jest wyposażony w substancje i przybory, przeznaczone do doświadczeń, które są bezpieczne dla zdrowia i życia użytkowników. Ponadto, wiele z nich, to przedmioty wielokrotnego użytku, łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Poszczególne zadania, zawarte w scenariuszu, dołączonym do modułu, można wykonać w grupie, w parach oraz samodzielnie. Wszystkie cechuje różny stopień trudności, dopasowany do poziomu danego ucznia. Zestaw wyposażono także w bogaty materiał interaktywny, zawierający około 100 ekranów multimedialnych. Można wykorzystać je do pracy na urządzeniach elektronicznych - tabletach, smartfonach lub komputerach przenośnych i PC, które posiadają system operacyjny Windows, Android, iOS. Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, jako pomoc, stanowiąca wyposażenie pracowni przyrodniczych i fizycznych. To świetne  wsparcie naukowe, która pomoże uczniom zrozumieć podstawowe prawa fizyki! LaboLAB - Energia. To działa!

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA – wykaz zawartości zestawu

 • scenariusze lekcji, ze szczegółowo opisanymi doświadczeniami i eksperymentami,
 • przewodnik metodyczny dla nauczyciela (wersja drukowana i cyfrowa)
 • papierowe materiały dla uczniów, o różnym stopniu trudności,
 • materiały cyfrowe - ćwiczenia, testy, podręczniki multimedialne, symulacje - dla uczniów i nauczyciela,
 • substancje i przybory do przeprowadzania badań naukowych - waga elektroniczna, sprężyna „slinky" – krocząca, dynamometr, stoper, model samochodu, równoważnia, szalka Petriego z pokrywką, para magnesów z oznaczonymi biegunami, drewniane punkty podparcia, poziomica itp.

 

Wybierz moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA i spraw, że Twoje lekcje fizyki staną się ulubionym przedmiotem wszystkich uczniów w szkole!

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

MPP Matematyka – recenzja oprogramowania

25-02-2020
MPP Matematyka – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej

Biologia MPP – recenzja oprogramowania

Biologia MPP – recenzja oprogramowania

28-01-2020
Biologia MPP – recenzja oprogramowania dla szkoły podstawowej

więcej