eduPaka Interaktywne zadania i ćwiczenia przedmiotowe BIOLOGIA, klasa 5-8

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 809,90 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 290,00 zł

  1 225,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 290,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 65,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 225,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 225,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

EduPaka BIOLOGIA, klasa 5-8 to multimedialne materiały dla nauczycieli szkół podstawowych. W zestawie znajduje się 372 gotowych zadań, które kilkoma kliknięciami można zlecić uczniom do wykonania w domu. W programie dostępne są także 124 lekcje, która mogą stanowić powtórzenie materiału lub naukę metodą odwróconej klasy.

Taki sposób pracy to wiele korzyści dla nauczycieli i dla uczniów! Nauczyciel za pomocą programu może sprawnie przekazać całej klasie zadanie, oszczędzając tym samym czas konieczny na dyktowanie. Z kolei uczniowie chętniej będą uczyć się w formie interaktywnej, w której od razu po wykonaniu zadania otrzymają automatyczną informację zwrotną.

EduPaka działa na platformie Dzwonek.pl. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na zrobienie zadania domowego na dowolnym urządzeniu multimedialnym. Ciekawy sposób utrwalania wiedzy i użycie nowych technologii to czynniki, które warto wykorzystywać, aby zwiększyć motywację uczniów do nauki!

Zaletą programu jest także bezterminowa otwarta licencja dla szkoły i zgodność z podręcznikami najpopularniejszych wydawnictw.

 

 

 

50-oprogramowanie Możliwość wykorzystania w nauce zdalnej

Multimedialne materiały bardzo dobrze sprawdzą się podczas zajęć online, zarówno indywidualnych, jak i z całą klasą.

88-edukacja-wczesnoszkolna-klasa-4-8-szkola-podstawowa Przeznaczony dla uczniów klas od 5 do 8

Materiały zawarte w eduPace zostały dostosowane do wymagań edukacyjnych w klasach 5-8 szkoły podstawowej.

106-kreatywnosc2 Nauka o świecie

Program edukacyjny pozwoli na przeprowadzenie aż 124 lekcji, które mogą stanowić powtórzenie materiału lub naukę metodą odwróconej klasy.

22-ksiazka-podrecznik-w-zestawie Zgodność z podręcznikami

Program zapewnia zgodność z podręcznikami wydawnictw: Nowa Era, WSiP.

20-konieczny-dostep-do-internetu2 Ogromna ilość materiałów

W zestawie znajduje się 372 gotowych zadań, które kilkoma kliknięciami można zlecić uczniom do wykonania w domu. W programie dostępnych są także 124 lekcje. Otwarta licencja dla szkoły na okres 36 miesięcy.

 

Dlaczego warto?

 • Oszczędność czasu nauczyciela

Przygotowanie lekcji, materiałów dla uczniów i treści zadań domowych, a następnie sprawdzanie ich poprawności to czynności, które zwykle pochłaniają wiele godzin pracy. Mając to na uwadze, każde rozwiązanie usprawniające pracę nauczyciela jest cenne! Dobrym sposobem jest skorzystanie z eduPaki. Zawiera ona komplet zadań, które w kilka chwil można przekazać całej klasie. Ich tematyka jest dostosowana do najczęściej używanych podręczników (wydawnictw Nowa Era, WSiP). Dzięki temu można dokładnie dobrać pracę domową do aktualnie przerabianej w danej klasie tematyki. Oszczędzanie czasu przeznaczanego przez nauczyciela na układanie zadania, a także pewność, że każdy z uczniów ma polecenie zapisane poprawnie i w całości ułatwią pracę zarówno nauczyciela, jak i ucznia.

 

Program zajęć wyrównawczych z przyrody dla klasy 4

 

 • Atrakcyjna forma zadania domowego

Praca domowa zamieszczona i rozwiązywana w formie multimedialnej to lubiany przez dzieci i młodzież sposób uczenia się. Interaktywne zadania są przez uczniów chętniej wykonywane, co może pozytywnie wpłynąć na efektywność nauki.

 

 • Szczegółowy raport wykonanych zadań

Oprócz możliwości szybkiego zlecenia uczniom zadania domowego, nauczyciel może także sprawnie kontrolować jego wykonanie. Jest to możliwe dzięki otrzymaniu szczegółowego raportu. Uwzględnia on pracę każdego z uczniów z osobna oraz całej klasy łącznie.

 

Baza Prac Domowych PRZYRODA to program zajęć dydaktyczno wyrównawczych z przyrody

 

 • Automatyczna informacja zwrotna o wykonanym zadaniu

Po wykonaniu ćwiczenia z eduPaki, każdy uczeń otrzymuje informację zwrotną przesyłaną automatycznie zaraz po rozwiązaniu zadania. Taki system usamodzielnia w utrwalaniu materiału, a także zwiększa motywację do systematycznej nauki.

 

 • Możliwość wykorzystania w nauce zdalnej

Korzystanie z eduPaki odbywa się na platformie Dzwonek.pl. To właśnie tutaj można zadawać prace domowe, ale też skorzystać z zawartych w programie lekcji w ramach nauki zdalnej. Multimedialne materiały bardzo dobrze sprawdzą się więc podczas zajęć online, zarówno indywidualnych, jak i z całą klasą. Tak przygotowane zadania i lekcje to dobra baza do nauczania metodą odwróconej klasy, gdzie każdy uczeń w swoim tempie przygotowuje się do zajęć szkolnych.

 

Baza Prac Domowych przyroda klasa 4

 

Co zawiera?

 • Liczba lekcji: 124

 • Liczba zadań: 372

Baza Prac Domowych PRZYRODA, klasa 4

Główne informacje

Licencja: otwarta, bezterminowa

Zgodność z podręcznikami wydawnictw:

 • Nowa Era

 • WSiP

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej