Magnetyczna tablica do kreatywnych zabaw

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: ANDREU TOYS
 • Kod producenta: 8416040162035

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 75,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 90,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  90,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Magnetyczna tablica do kreatywnych zabaw to fantastyczne narzędzie edukacyjne dla dzieci w każdym wieku. Wykonano ją z drewna, jest cienka i lekka, a dzięki temu poręczna. Ma dwie strony: do pisania kredą oraz ścieralnymi markerami, więc posłuży zarówno do nauki kreślenia liter, całych wyrazów, jak i do rysowania.

Tablica ma przestronną powierzchnię, zmieszczą się na niej duży obrazek, gry logiczne (np. kółko i krzyżyk), wyrazy oraz zdania. Można używać jej w zabawie indywidualnej lub w grupie, np. W przedszkolu. 

Drewniana tablica nadaje się bowiem do użytku domowego oraz w szkołach, gabinetach specjalistów czy ośrodkach rehabilitacyjnych. Pomaga usprawniać integrację sensoryczną, stymuluje rozwój funkcji poznawczych oraz psychomotorycznych a ponadto jest doskonałym urozmaiceniem zajęć edukacji przedszkolnej, wychowawczych czy artystycznych.

Magnetyczna tablica do kreatywnych zabaw to z pewnością udany prezent dla każdego przedszkolaka!

 

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Wspiera naukę pisania

Magnetyczną tablicę do kreatywnych zabaw można wykorzystać do pisania, rysowania lub odwzorowywania kształtów, cyfr i liter. Dziecko ma do wykorzystania dwie strony: czarną do pisania kredą oraz białą do pracy z markerami. Takie zabawy wspierają rozwój grafomotoryczny i angażują w manualną zabawę.

Rysowanie wzorów pomaga użytkownikom doskonalić ich zdolność pisania. Dziecko ćwiczy sztukę kreślenia liter, ruch nadgarstka po ruchu, nacisk na długopis.

Bawiąc się z rysowaniem i pisaniem na tablicy, mali użytkownicy muszą kontrolować prowadzenie ręki i płynność linii, co zwiększa ich precyzję grafomotoryczną. Dzięki temu ręka w przyszłości będzie się mniej męczyć, co wpłynie na estetykę pisma.

Ponadto korzystanie z tablicy i możliwość bieżącego korygowania linii liter jest po prostu atrakcyjniejsze niż nauka pisania w zeszycie. Dziecko chętniej zaangażuje się w tę czynność i będzie mu się kojarzyła z zabawą, a nie z przykrym obowiązkiem.

 

 • Rozwija kreatywność

Magnetyczna tablica do kreatywnych zabaw to nie tylko narzędzie edukacyjne do nauki pisania, ale także fantastyczna przestrzeń do wielu innych aktywności.

Dzieci mogą grać na niej w kółko i krzyżyk lub toczyć wymyślone przez siebie rozgrywki. Ponadto zyskują okazję do tworzenia rysunków, historyjek obrazkowych czy komiksów.

Co więcej, Tablicę magnetyczną połączysz z zestawem 20 magnetycznych zwierzątek i stworzysz z ich pomocą łąkę, las czy ocean. Dzięki temu dziecko może uruchomić wyobraźnię i rozwijać kreatywność.

 

 • Wspomaga odbiór bodźców wizualnych

Magnetyczna tablica do kreatywnych zabawposłuży jako narzędzie do pisania i rysowania a także przytwierdzania magnetycznych figurek, np. zwierząt (dostępne w osobnym zestawie). Dziecko, bawiąc się tym narzędziem, otrzyma różnorodne bodźce, które nauczy się przetwarzać i organizować. Taka aktywność ma wiele wartości terapeutycznych. Stymuluje zmysł wzroku i rozwija spostrzegawczość

Możesz wykorzystać przestronną powierzchnię tablicydo odwzorowywania ulubionych kolorowanek czy cyfr i liter. Dzięki temu dostarczysz dziecku wielu bodźców i usprawnisz jego rozwój sensoryczny.

 


Pomysły na zabawę


 • Wieczorne czytanie: relaks, wspólny czas

Miękką poduszkę możesz wykorzystać do wieczornego czytania książeczek. Stworzysz bezpieczną i atrakcyjną przestrzeń dla dziecka i dasz mu okazję do ukojenia emocji.

 

Główne informacje

 • Materiał: bawełna, kaszmir

 • Zdalne sterowanie na podczerwień

 • Akumulator znajduje się wewnątrz poduszki w oddzielnej komorze

 • Można włączyć, dotykając środka poduszki

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej