Magnetyczna gra - dzieci i zwierzęta z całego świata

 • Producent: BELEDUC
 • Kod producenta: 4014888111907
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 99,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 99,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  99,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Magnetyczna gra - dzieci i zwierzęta z całego świata to mini gra, która pomaga dzieciom zdobywać wiedzę o świecie. Taki zestaw doskonale się sprawdzi do gier zespołowych. Podczas nich najmłodsi mają szanse nauczyć się empatii oraz zasad fair-play. A może szukasz zabawki, która zajmie Twoje dziecko na długie godziny? Myślisz nad prezentem, który zachwyciłby malucha?

Magnesowe puzzle to zestaw, wobec którego nie można przejść obojętnie. Atrakcyjna postać magnesów i wiele sposobów na ich wykorzystanie zdecydowanie zachęcą dzieci do tej rozrywki. Zestaw ten jest doskonałym sposobem na pobudzenie wyobraźni malucha. W tym celu najlepiej pozwolić dziecku na samodzielną i swobodną zabawę. Zabawa może opierać się na wymyślaniu historyjki, a nawet wcielaniu się w jedno ze zwierzaków.

Kreatywność i wyobraźnia są jednymi z ważniejszych elementów zrównoważonego rozwoju. Podczas przyczepiania i odklejania magnesów maluch ćwiczy zdolności manipulacyjne, które z czasem uczą wykonywania bardziej precyzyjnych ruchów.

 

 

 

Dlaczego warto?

Małe przedmioty wymagają delikatnego i precyzyjnego chwytu. Dla młodszych dzieci może być to nie lada wyzwanie. Takie zajęcia mają za zadanie ćwiczyć motorykę małą najmłodszych. Tak określa się zdolność wykonywania czynności głównie dłońmi oraz palcami. Często małe dzieci są przyzwyczajone do dużych pluszaków czy klocków. Dlatego brak im precyzji ruchu. Motoryka mała jest kluczowa do nauki pisania. Na wcześniejszym etapie rozwoju odpowiada za rysowanie, jedzenie, chwytanie, rzucanie, wiązanie butów.

Gry planszowe dla dzieci, które rozwijają motorykę małą dziecka

 

 • Rozwój wyobraźni oraz wiedzy o świecie

Dzieci z zestawem magnetycznych puzzli mogą sprawdzać, do jakiej powierzchni one przylegają lub stworzą nową historyjkę na twojej lodówce. Jeżeli udział bierze więcej niż jedna osoba, maluchy mają możliwość przeprowadzenia zabawy, która polega na odgrywaniu ról. Wymienione aktywności są jednymi z najbardziej rozwijających wyobraźnię u najmłodszych. Jest ona potrzebna do prawidłowego rozwoju. Kreatywność sprawia, iż dzieci znajdują nowe rozwiązania problemów, chcą eksperymentować i odkrywać świat. Jednak odpowiada ona głównie za proces słowotwórczy. Podczas przyjemnej zabawy warto łączyć naukę. Wtedy maluszki najłatwiej zapamiętują oraz wymawiają nowe słowa.

 

Gry geograficzne wpływają na rozwój wyobraźni oraz wiedzy o świecie

 

 • Zachęca do zabawy w grupie, pozytywnie wspierając rozwój relacji i interakcji

Gry integracyjne sprzyjają rozwojowi emocjonalnemu i społecznemu przedszkolaków. Dziecko ma okazję zaprezentować się grupie, jak również poznać swoich rówieśników. Zabawy w grupie to idealny sposób na to, aby dzieci się wzajemnie poznały i oswoiły z otoczeniem. Ich rolą jest nawiązanie między dziećmi więzi, stworzenia atmosfery zaufania oraz wytworzenie poczucia przynależności do grupy. Podczas takich zajęć uczą się zasad fair-play oraz empatii. Magnetyczna gra pozwala na zabawę więcej niż jednej osobie. Dzięki temu dzieci wspólnie opowiadają historie i uzupełniają swój zasób słownictwa.

Gry edukacyjne dla 3 latka to doskonała okazja na poznanie świata

Co zawiera?

 • 7 szablonów kart na 7 kontynentów

 • 35 magnetycznych elementów

 • Praktyczne magnetyczne pudełko do przechowywania

Magnetyczna gra - dzieci i zwierzęta z całego świata - gra edukacyjna dla 3 latka

 

Główne informacje

Rozmiar opakowania: 195 x 265 x 40 mm

Wiek: 3+

Gracze: 1+

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej