Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Magiczny trójkąt

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 139,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  148,50 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  148,50 zł Paczkomat InPost (+9,50 zł)
  151,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  159,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  164,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_mag_trojk
Dodaj do mojej listy

MAGICZNY TRÓJKĄT

Jeśli zastanawiasz się jaką zabawkę kupić swojemu dziecku, to szczególnie polecamy MAGICZNY TRÓJKĄT - STYMULACJA FUNKCJI WZROKOWYCH. To idealna zabawka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. MAGICZNY TRÓJKĄT to kolorowa i ciekawa gra, która zachęci Twoje dziecko do samodzielnego i kreatywnego myślenia, podczas codziennej zabawy.

Gra ta pomaga rozwijać nie tylko funkcje wzrokowe, ale także pozostałe funkcje poznawcze oraz przygotowuje malucha do nauki czytania i pisania. Dzięki zabawce, jaką jest MAGICZNY TRÓJKĄT Twoja pociecha pozna także kolory i figury geometryczne oraz będzie trenowała procesy myślowe i zapamiętywanie. Dziecko może również samodzielnie składać różne figury, według swojego, własnego pomysłu, co szczególnie wspomaga umiejętności z zakresu efektywnego uczenia się. Szablony, jak również pozostałe elementy, podzielone są ze względu na poziom trudności, dzięki czemu Twoje dziecko nie będzie się na pewno nudziło podczas zabawy.

MAGICZNY TRÓJKĄT- zabierz swoje dziecko do świata fantazji!

Zachęcamy do wspólnej zabawy z dzieckiem w grę MAGICZNY TRÓJKĄT. Na samym początku zabawy rodzic powinien ułożyć, z załączonych elementów, trójkąt w ramce. Zadanie dziecka polega na odtworzeniu figury, z pomocą opiekuna, zarówno w jednym, jak i w kilku innych kolorach. W następnych etapach zabawy przewidziane jest urozmaicanie poziomu i atrakcyjności wykonywanych zadań. Można na przykład pokazać Maluchowi, jak należy układać trójkąty, zgodnie ze wzorami, zamieszczonymi w opakowaniu.
Kupując zestaw MAGICZNY TRÓJKĄT możesz być pewien, że Twoja pociecha będzie się nim mogła długo i ciekawie bawić, a przy okazji rozwinie wszystkie, nie tylko te wzrokowe, funkcje poznawcze. Gra MAGICZNY TRÓJKĄT pozwala także doskonalić myślenie kreatywne oraz koncentrację uwagi. W opakowaniu, oprócz instrukcji użytkowania, można znaleźć kolorowe trójkąty, składające się z 3, 5, 7 i 9 elementów, w czterech różnych kolorach, wzory oraz podkładkę do układania trójkąta.

Już dzisiaj zamów te fantastyczną grę, by cieszyć się nią razem ze swoim dzieckiem

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kiedy zabrać dziecko do logopedy?

Kiedy zabrać dziecko do logopedy?

01-03-2021
Przedstawiamy kilka najczęstszych problemów i symptomów, które powinny wzbudzić niepokój rodzica czy opiekuna. Jeśli zaobserwujesz je u dziecka, to koniecznie skonsultuj problem z logopedą.

więcej

Pomoce edukacyjne – dlaczego Montessori?

Pomoce edukacyjne – dlaczego Montessori?

15-02-2021
Pomoce edukacyjne Montessori - nauczaj poprzez zabawę i obserwuj, jak dziecko samodzielnie się rozwija. Dlaczego Montessori?

więcej

Zegar mówiący AUROVOX – który wybrać? Porównanie

Zegar mówiący AUROVOX – który wybrać? Porównanie

10-02-2021
Często pytacie nas o pomoc w wyborze odpowiedniego zegara mówiącego. Dlatego postanowiliśmy przygotować krótkie porównanie dwóch urządzeń dostępnych w naszym sklepie. Są one prawie identyczne, ale jak już wiemy „prawie” robi sporą różnicę…

więcej