Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Magiczny kwadrat

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 138,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  148,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  148,90 zł Paczkomat InPost (+10,90 zł)
  150,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  158,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  163,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_mag_kwad
Dodaj do mojej listy

Magiczny kwadrat

Jeśli zastanawiasz się co kupić swojemu dziecku, mamy dla Ciebie idealną propozycję, jaką jest MAGICZNY KWADRAT! To gra, która stymuluje funkcje wzrokowe. Poprzez zabawę dziecko będzie mogło nie tylko szybciej reagować na bodźce wzrokowe, ale także wyćwiczyć pozostałe funkcje poznawcze. Umiejętności te będą niezwykle istotne przy późniejszej nauce czytania i pisania. Postrzeganie wzrokowe odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju psycho-społecznym dziecka.

MAGICZNY KWADRAT to świetny pomysł na prezent zarówno dla małej, jak i nieco większej pociechy. Stymuluje mózg malucha do kreatywnego myślenia i ćwiczeń z zakresu postrzegania. Ta gra składa się z wielu elementów, tworzących razem figurę geometryczną, jaką jest kwadrat. Warto dodać, że dziecko podczas zabawy trenuje także swoją pamięć i umiejętności zapamiętywania. Malec, dzięki formie zabawy, uczy się chętniej i szybciej. Pamiętaj, że funkcje wzrokowe powinny być trenowane systematycznie u dzieci w wieku rozwojowym i szkolnym.

Zobacz recenzję produktu napisaną przez pedagoga i neurologopedę: http://nauka-to-tez-sztuka.blogspot.com/2019/03/magiczny-kwadrat-czyli-ukadanka-pena.html

Na czym polega gra MAGICZNY KWADRAT?

MAGICZNY KWADRAT, to nie tylko stymulacja funkcji wzrokowych, ale także szeregu innych umiejętności z zakresu logicznego myślenia, zapamiętywania oraz wielu funkcji poznawczych. Warto dodać, że gra podzielona jest na kilka poziomów trudności, dzięki czemu zabawka „rośnie razem z dzieckiem”.
Zadanie dziecka, na samym początku, polega na prawidłowym ułożeniu klocków, w ramce, z pomocą rodzica, który powinien podpowiadać kolejność ułożenia elementów. Następnie, już na trudniejszym poziomie gry, można pokazać dziecku, jak należy układać kwadraty, według zamieszczonych wzorów. W końcowym etapie latorośl próbuje samodzielnie składać figury geometryczne. Dziecko może zarówno korzystać z jednego, jak i z wielu kolorów. Liczba kombinacji jest niemal nieograniczona. Umiejętności nabyte podczas tej zabawy, będą przydatne w dalszych fazach rozwoju dziecka, zwłaszcza w przedszkolu i w szkole.

Podaruj swojemu dziecku, to, co dla niego najlepsze!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak się bawić klockami Cuisenaire’a? Sprawdź 6 zabaw z wykorzystaniem klocków Cuisenaire’a

Jak się bawić klockami Cuisenaire’a? Sprawdź 6 zabaw z wykorzystaniem klocków Cuisenaire’a

15-04-2021
Klocki Cuisenaire’a, zwane także kolorowymi liczbami lub liczbami w kolorach, to zbiór 10 klocków. Jak się nimi bawić? W jakich zabawach można je wykorzystać?

więcej

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

09-04-2021
Twoje dziecko gryzie siebie i inne dzieci? Zobacz skuteczne rozwiązania problemu z gryzieniem. Poznaj także odpowiedź na pytania: Dlaczego dziecko gryzie? Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia siebie i innych?

więcej

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

06-04-2021
Kategoryzacja to proces poznawczy, umiejętność polegająca na dostrzeganiu cech wspólnych i różnych. Co dają ćwiczenia kategoryzacji? Sprawdź!

więcej