Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Magiczne Pudełko. Jaka to figura? Gra rozwijająca myślenie przestrzenne

 • Producent: LUNDI
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 187,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  187,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  187,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  199,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  207,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  212,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Magiczne Pudełko. Jaka to figura? Gra rozwijająca myślenie przestrzenne została zaprojektowana dla dzieci w wieku od 3-5 lat. Może być również wykorzystywana w terapii osób dorosłych, które posiadają zaburzenia neurologiczne czy zaniki pamięci. Zabawa polega na wcieleniu się w rolę magika, którego zadaniem jest odgadnięcie, jaki przedmiot znajduje się w zaczarowanym pudełku. Możemy w tym celu stosować różnego rodzaju podpowiedzi, zarówno w formie graficznej, jak i słownej.

MAGICZNE PUDEŁKO. JAKA TO FIGURA? GRA ROZWIJAJĄCA MYŚLENIE PRZESTRZENNE

Magiczne Pudełko. Jaka to figura? Gra rozwijająca myślenie przestrzenne

W czasie trwania gry, Twoje dziecko uczy się logicznego myślenia, a także kształtuje umiejętności analityczne. Występowanie wielu, różnorodnych elementów, w postaci figur i wzorów geometrycznych, pozwala na wzbogacenie słownictwa, związanego z opisem kształtu, proporcji oraz przestrzeni.
Twoja pociecha może rozwijać swoją wyobraźnię poprzez próby odgadnięcia, z czym kojarzy mu się przedmiot, który został wyjęty z magicznego pudełka. W ten sposób nabywa także umiejętności analizy i syntezy, jak również kształtuje swoją pamięć operacyjną i krótkotrwałą oraz rozwija u siebie zdolność do szybkiego kojarzenia wielu faktów.

Magiczne pudełko może także służyć do rozwijania motoryki małej i ćwiczeń manualnych, w których dziecko posługuje się głównie palcami u rąk. Poprzez dotykanie przedmiotów może badać ich kształt, a następnie próbować odwzorować zapamiętane detale, poprzez narysowanie ich na kartce papieru. W czasie gry, Twoja pociecha wzmacnia koncentrację oraz motywację do jak najlepszego wykonania powierzonego mu zadania. Dzięki tego typu zabawie możemy zaszczepić w swoim dziecku talent odkrywcy i ciekawość otaczającego go świata.
Poznawanie nowych przedmiotów i chęć dociekania, jaka konkretnie rzecz znajduje się w magicznym pudełku, pozwoli w przyszłości na lepszy rozwój wewnętrzny Twojego dziecka. Produkt powstał pod nadzorem merytorycznym specjalisty - psychologa dziecięcego z Centrum Terapii inHome.

MAGICZNE PUDEŁKO. JAKA TO FIGURA? GRA ROZWIJAJĄCA MYŚLENIE PRZESTRZENNE - DOSKONAŁY SPOSÓB NA POBUDZENIE DZIECIĘCEJ WYOBRAŹNI

Gra składa się z miękkiego pudełka, które wykonane jest z dobrej jakości poliestru. Na ściankach przyklejono filcowe ozdoby w różnych kolorach - np. żółtą i zieloną gwiazdę, pomarańczowy półksiężyc itp. W pudełku znajdują się figury geometryczne, w rozmaitych kształtach. Zostały one w całości wykonane z drewna, w naturalnym kolorze. Pudełko posiada bok o wymiarach około 15 centymetrów, zaś geometryczne przedmioty mierzą około 5 centymetrów.

Produkt został w całości wykonany ręcznie. Klej użyty do przymocowania ozdób na ściankach pudełka jest pozbawiony toksycznych substancji i w pełni bezpieczny dla zdrowia dziecka. Gra jest lekka i zajmuje niewiele miejsca, dlatego można ją łatwo zabrać do torby podróżnej lub walizki
Pudełko można prać ręcznie w niskiej temperaturze i przy użyciu łagodnych środków piorących. Artykuł nie nadaje się do prasowania, wirowania, suszenia w suszarkach bębnowych ani traktowania agresywną chemią domową. Po wypraniu należy go delikatnie osuszyć z nadmiary wilgoci oraz pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Drewniane elementy można oczyścić miękką, suchą ściereczką z mikrofibry. Produkt wykonany w Polsce.
Zachęć swoje dziecko do poznawania otaczającego go świata!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

07-08-2019
Język w krainie herców – logopedyczny „Rerek” i wywołanie głoski „r” W momencie gdy ukończyłam studia logopedyczne, „uzbrojona po zęby” w wiedzę akademicką nie chciałam słyszeć o wspomaganiu terapii głoski „r” jakimkolwiek urządzeniem. Myślałam sobie, że...

więcej

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej