Magiczna Zdrapka 4W1 Piękno

 • Producent: TWOJE HOBBY
 • Kod producenta: 6971184540238
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 40,99 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 52,89 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  52,89 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Magiczna zdrapka 4 w 1 to zestaw, z którego mogą korzystać dzieci i dorośli. Składa się z 4 obrazów do odkrycia przez zdrapanie wierzchniej warstwy za pomocą specjalnego długopisu dołączonego w komplecie.  Ta świetna zabawa pobudza wyobraźnię, a także ćwiczy funkcje manualne. Sprawia to, że może być wykorzystywana w gabinetach pedagogicznych, a także podczas terapii ręki. Będzie to również dobry pomysł na spędzanie wolnego czasu w sposób wspomagający funkcje rozwojowe dziecka.  Technikę odsłaniania nadruku można dostosować do wieku malucha. Najmłodsi z chęcią według własnego pomysłu będą odkrywać, co znajduje się pod nałożoną warstwą, a starsi mogą w trakcie tej czynności wykonywać dodatkowe ćwiczenie. Długopis można prowadzić np. falą lub szlaczkiem, co stanowi dobre przygotowanie do nauki szkolnej i pisania. Równocześnie dla dziecka jest to bardzo atrakcyjna forma ćwiczeń, gdyż ciekawość, co znajduje się pod warstwą, zachęca do wykonania zadania w całości. Dla dorosłych zdrapka to sposób na relaks i odstresowanie. Można połączyć te wszystkie zalety, czyniąc zestaw zabawą dla całej rodziny. 

 

 

Dlaczego warto?

Magiczna zdrapka daje możliwość połączenia ćwiczeń z zabawą. W czasie przyjemnej czynności dodatkowo usprawniają się funkcje manualne.  Korzystając z zestawu można wprowadzić także elementy nauki prawidłowego chwytu długopisu. Kontrola wzroku przy zdrapywaniu wierzchniej warstwy obrazu będzie także doskonalić koordynację oko-ręka. Wszystko to przyniesie wiele korzyści dla dalszego rozwoju dziecka. 

 

 

 • Przygotowanie do nauki pisania

Precyzyjne ruchy ręki podczas zdrapywania, imitujące grawerowanie, będą dobrym treningiem przed nauką szkolną. Dziecko dzięki takim zajęciom zdobędzie podstawę, która przyda się podczas nauki pisania. Możliwość kreślenia szlaczków i wzorów specjalnym długopisem to pomysł na kreatywną naukę w bardzo lubianej przez dzieci formie. 

 

 

 • Relaks, ciekawe hobby i arteterapia

Obcowanie ze sztuką to sposób, który pozwala się wyciszyć, koi nerwy, a także dostarcza wielu pozytywnych emocji. To sprawia, że jest skuteczną formą terapii w stanach lękowych i innych problemach emocjonalnych. Bardzo dobrze sprawdza się także u dzieci z ADHD oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Widok efektu podjętej pracy poprawi poczucie własnej wartości i wiary w swoje możliwości. Dzięki temu zabawa z magiczną zdrapką łączy w sobie cel rozwojowy i terapeutyczny ze świetną zabawą. 

 

 • Trening koncentracji na wykonywanej czynności 

Ukryty pod wierzchnią warstwą nadruk rozbudza ciekawość dziecka, które dąży do sprawdzenia, jaki obraz odkryje. Zaintrygowanie w czasie takich zajęć pomaga ćwiczyć doprowadzanie zadania do końca. Pozwala też trenować koncentrację i cierpliwość.  Z magicznej zdrapki chętnie skorzysta każde dziecko, zainteresowane nowym, zagadkowym zajęciem.

 

 

Co zawiera?

 • Podstawę z 4 obrazami do odkrycia 
 • Długopis ze specjalnym ostrzem do zdrapek 

 

 

Główne informacje

 • Rozmiar: 20x14

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej