Looky HD 4

 • 2 299,00 zł

  2 269,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 2 299,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 30,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 269,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 269,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  2 269,00 zł Kurier - DPD (bezpłatnie)
  2 269,00 zł Kurier - InPost (bezpłatnie)
  2 269,00 zł Kurier - DHL24 (bezpłatnie)
 • Kod: lumen_lupa_looky_4

Looky HD 4 to nowoczesna lupa elektroniczna. Zmagasz się na co dzień z chorobami oczu? Chcesz widzieć wyraźnie teksty i przedmioty nawet z dalekiej odległości? Mamy dla Ciebie idealny produkt. Lupa elektroniczna Looky HD 4 to wyjątkowe urządzenie. Jego ogromnym atutem jest dotykowy wyświetlacz, wykonany w rozdzielczości HD (720p). Dotykowy ekran posiada 4,3 calową przekątną, dzięki czemu wszystkie powiększone obrazy są czytelne i wyraźne. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze interfejsu. Zastosowane technologie pozwalają na otrzymanie nawet 20-krotnego powiększenia, wystarczy jedynie przesunąć palcem po wyświetlaczu po lewej lub prawej krawędzi ekranu. Lupa elektroniczna Looky HD 4 to urządzenie, które znajdzie szerokie zastosowanie w wielu codziennych sytuacjach. Sprzęt ten może być wykorzystywany podczas wykonywania pracy zawodowej, robienia zakupów w sklepie czy w aptece oraz w podróży. To skuteczna pomoc dla osób niedowidzących w każdym wieku – zapewnia to wyjątkowa łatwość obsługi urządzenia.

Wybierz z naszej oferty urządzenie Looky HD 4 i odkryj na nowo przyjemność czytania!

Looky HD 4 - czytaj wygodnie, gdziekolwiek jesteś

Looky HD 4 to stosunkowo niewielka lupa elektroniczna, dzięki czemu można ją przenosić w kieszeni, plecaku lud damskiej torebce. Ogromną tego sprzętu jest kamera z funkcją FarView, która pozwala na odczytanie nawet najbardziej oddalonej treści, takiej jak numery budynków czy nazwy ulic. Obraz może być zatrzymany i powiększony. Kolejnym walorem tego sprzętu jest składana rączka, która jest przydatna nie tylko podczas przenoszenia i transportu, ale także pomaga w stabilizacji obrazu. Znajduje się w niej wymienny akumulator. Lupa elektroniczna Looky HD 4 została wykonana z materiałów najwyższej jakości, w nowoczesnej technologii i posiada wyjątkowo elegancki wygląd. Dodatkowo, została ona objęta przez producenta 24 - miesięczną gwarancją.

Looky HD 4 to produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Specyfikacja techniczna Looky HD 4:

 • wykonuje powiększenie od 2x do 20x
 • posiada 10 trybów wysoko-kontrastowych
 • wyposażona w dodatkowe akumulatory - sprzedawane osobno
 • długość ogniskowa od 5 cm do nieskończoności
 • posiada wymienialny akumulator
 • czas pracy na akumulatorach osiąga 3 godziny
 • waga to 230 g
 • wyposażona w 2 tryby fotograficzne
 • możliwość wykonania stopklatki – wykonuje powiększanie i przesuwa zatrzymane w kadrze obrazów
 • wysokość: 13 cm
 • grubość: 2 cm **bez rączki**
 • szerokość: 8,2 cm

Lupa wyposażona jest ponadto w podstawkę, która zapewnia jej stabilność i łatwość w jej obsługiwaniu przez użytkownika. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie muszą sprawnie funkcjonować osoby z dysfunkcjami wzroku. Lupa elektroniczna Looky HD 4 to lekkie i wielofunkcyjne urządzenie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz sprzęt wyłącznie najlepszej jakości w przystępnej cenie.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej propozycji i zapomnij o problemach z czytaniem!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej