Looky HD 10

 • 5 599,00 zł

  5 488,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 111,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  5 488,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  5 488,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  5 488,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  5 488,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  5 513,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: lumen_lupa_looky_10
Dodaj do mojej listy

Looky 10 to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie wszystkie zalety lupy elektronicznej i powiększalnika stacjonarnego. Urządzenia z funkcjami, powiększającymi obraz, stały się obecnie bardzo popularne wśród osób z problemami ze wzrokiem i nie tylko. Ważną cechą takiego sprzętu są jego niewielkie rozmiary oraz waga. Te wymogi spełnia w 100% Looky 10. To wysokiej klasy sprzęt, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów, ceniących wysoką jakość i ostrość powiększonego obrazu. Urządzenie to zostało wyprodukowane z doskonałych materiałów, charakteryzujących się trwałością i zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. To również produkt, którego praca opiera się na najnowszej technologii. Looky 10 świetnie sprawdzi się, zarówno podczas wykonywania codziennych czynności domowych, jak i znajdzie szerokie zastosowanie w biurach, urzędach, poradniach rehabilitacyjnych, bibliotekach czy na lekcjach w szkole.

Wybierając Looky 10, zapewniasz sobie najwyższy poziom komfortu w codziennym funkcjonowaniu!

Looky 10 - wysokie parametry powiększanego obrazu w zasięgu Twojej ręki!

Looky 10 to urządzenie, które zostało wyposażone w wyświetlacz HD o przekątnej 10,1 cala. Ogromną zaletą tego urządzenia jest możliwość nawigowania, po powiększonych obrazach, za pomocą wbudowanego i wygodnego w obsłudze joysticka. Zastosowanie tak nowoczesnego rozwiązania zapewnia większy komfort użytkowania ze względu na to, że użytkownik, aby przeczytać tekst nie musi zmieniać pozycji całego urządzenia. Duże wysokokontrastowe przyciski ułatwiają również obsługę tego sprzętu. Dzięki funkcji FarView użytkownik ma możliwość przybliżania obrazu i robienia stopklatki, a następnie powiększania. To pomocne rozwiązanie dla osób, które nie widzą z oddali na przykład nazw ulic czy numeru środka transportu miejskiego. Obrazy ze stopklatki mogą być również zapisywane w pamięci urządzenia. Kolejnym atutem Looky 10 jest zamontowana podstawka, która zapewnia odpowiedni kąt nachylenia sprzętu, nad powiększanym tekstem. Łącze HDMI daje możliwość podłączenia Looky 10 do wybranego monitora i oglądania obrazu w naprawdę wyjątkowo dużym powiększeniu.

Poznaj ofertę naszego sklepu i niech Twoje problemy z czytaniem staną się przeszłością!

Specyfikacja techniczna Looky 10:

 • wyposażona w tryb fotograficzny oraz 18 kolorów wysokokontrastowych
 • posiada funkcję lustra
 • wyposażona w kamerę: 12 MP 1080p Full HD
 • czas pracy na akumulatorze to maksimum 3 godziny
 • waga: 680 g
 • dostępne powiększenie od 2.2x do 16x
 • rozdzielczość produktu HD (1080p)

Looky 10 to nowoczesne i wydajne urządzenie, które ułatwi codzienne funkcjonowanie wszystkim osobom, cierpiącym na różne wady wzoru oraz niedowidzącym. Urządzenie jest niewielkie i dzięki temu wygodne to zabrania w podróż, by w każdym momencie służyć pomocą użytkownikowi. Produkt sprawdzi się również, jako wyposażenie w miejscu pracy lub podręczna lupa w domu.

Wybierz ten sprzęt z naszej oferty i czerp radość z nieograniczonych możliwości czytania?

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej