Logiczne jabłuszka do sortowania - OUTLET

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNING RESOURCES
 • Kod producenta: 765023810233

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 110,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 175,00 zł

  125,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 175,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 50,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 140,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  140,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

 

OSTATNIE SZTUKI 

 

Dla kogo?

Logiczne jabłuszka do sortowania to zestaw, który doskonale sprawdzi się podczas nauki sortowania. Jabłuszka można dzielić na wielkość, kolor, a także na to, czy posiadają listek lub robaczka. Dzięki temu forma nauki jest dla dzieci przyjemna, a nauka poprzez zabawę jest skuteczniejsza.

Zabawy polegające na sortowaniu, liczeniu oraz grupowaniu rozwijają logiczne myślenie. Jest to zdolność, która stanowi bazę do nauki szkolnej. Jabłuszka można wykorzystać do zabaw w grupie. Doskonale się sprawdzą podczas rywalizacji w przedszkolu czy na świetlicy.

Takie zajęcia mają świetny wpływ na rozwój umiejętności społecznych. Dzieci uczą się, czym jest empatia oraz zdrowa rywalizacja. Maluchy otwierają się na nowe doświadczenia i chętniej rozwiązują podane im zadania. Zajęcia z wykorzystaniem Jabłuszek kształcą koordynację wzrokowo-ruchową. Jej prawidłowy rozwój jest niezwykle ważny, ponieważ wykorzystujemy ją na każdym kroku codziennego życia, czy to podczas jedzenia, pisania, ubierania się oraz mycia.

Pomoc edukacyjna dla dzieci już od 3 roku życia.

 

 

 

24-logiczne-myslenie Rozwija logiczne myślenie

Zabawa logicznymi jabłuszkami do sortowania pomaga rozwinąć umiejętność logicznego myślenia

64-sortowanie-dopasowywanie3 Sortowanie

Jabłuszka pomogą dziecku zrozumieć takie zagadnienia jak sortowanie, liczenie i grupowanie.

57-praca-w-grupie-komunikacja2 Zabawa w grupie

Zabawy z rówieśnikami pomagają rozwijać wiele umiejętności społecznych.

47-od-3-roku-zycia Wiek 3+

Zabawka została przeznaczona dla dzieci już od 3 roku życia.

 

Dlaczego warto?

Wyobraź sobie jak Twoje dziecko z zaciekawieniem bawi się nową zabawką. Logiczne jabłuszka do sortowania to produkt, którym można się bawić na mnóstwo sposobów.

Jabłuszka można segregować według: kolorów, wielkości, czy mają listek, robaczka oraz ilości. Dzięki temu nauczysz malucha takich umiejętności jak sortowanie, liczenia i grupowanie. Opanowanie ich w młodym wieku pomaga najmłodszym w sprawnej nauce matematyki. Samodzielna zabawa zapewnia największy rozwój poznawczy dziecka, a tobie daje odrobinę czasu dla siebie.

 

Logiczne jabłuszka do sortowania

 

 • Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej

Zabawy polegające na układaniu jabłuszek według konkretnego schematu, są doskonałym ćwiczeniem trenującym koordynację ręki z okiem. Dziecko skupiając się, aby wykonać podane zadanie dobrze, przykłada większą uwagę do szczegółów. Niewinna zabawa zamienia się w ćwiczenie, podczas którego mózg dziecka musi powiązać ze sobą wiele informacji jednocześnie i na ich podstawie wykonać odpowiednie działanie.

Dziecko porządkuje informacje odbierane przez zmysł wzroku i wykonuje adekwatne ruchy palcami. Ważne, aby sukcesywnie rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową, gdyż wykorzystujemy ją do wykonywania codziennych czynności, na przykład: ubieranie się, jedzenie, pisanie czy rysowanie.

Zabawki do sortowania dla dzieci powyżej 3 roku życia

 • Zabawa polegająca na sortowaniu rozwija logiczne myślenie

Zajęcia polegające na sortowaniu np. według kolorów, ilości, wielkości, mają korzystny wpływ na rozwój logicznego myślenia. Jest to umiejętność dzięki, której potrafimy podejmować szybkie decyzje, rozumiemy sens wypowiedzi, wyciągamy wnioski. Logiczne myślenie jest potrzebne do rozpoczęcia nauki szkolnej, która w dużym stopniu bazuje na nim.

 

 • Świetna zabawka do zabaw w grupie

Jabłuszka można wykorzystać podczas zajęć grupowych. Świetnie się nadadzą do zajęć przedszkolnych lub jako zabawki na szkolnej świetlicy. Wspólne zabawy integrują maluchów. Dzięki nim uczą się nowych umiejętności, które są ważne do życia w społeczeństwie, są nimi: empatia, współpracowanie, dzielenie się, zdrowa rywalizacja.

Możliwości zabaw jest wiele, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Doskonałym pomysłem na zabawę może być ukrycie jabłek i znajdowanie ich. Chęć ogrania przeciwników świetnie motywuje najmłodszych do dalszej zabawy.

 

Zabawki do nauki sortowania w formie jabłuszek

 

Co zawiera?

W zestawie znajduje się 27 jabłuszek.

 

Główne informacje

Wiek: 3+.

Materiał: plastik.

Wymiary pudełka: 60 x 23 x 28 cm.

Waga: 0,40 kg.

 

Zestaw do zabaw grupowych - nauka sortowania

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej