Lampa wodna stojąca podświetlana 150 cm

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: SCIANKIWODNE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199 999,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 7 -10 dni
 • 1 199,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 1 199,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 199,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Lampa wodna stojąca podświetlana 150 cm

Lampa wodna stojąca podświetlana 150 cm gwarantuje imponujące efekty wizualne. Przykuwa wzrok i zwraca na siebie uwagę. Wirujące w wodzie bąbelki powietrza tworzą relaksacyjny nastrój i wpływają na ukojenie emocji. Z tego względu urządzenie sprawdzi się w trakcie zajęć sensorycznych oraz terapeutycznych a także jako kojący zmysły i emocje dodatek do gabinetów psychologa, pedagoga czy innego specjalisty.

Lampa wodna stojąca podświetlana 150 cm została wykonana ze szkła akrylowego (plexiglasu) o dużej wytrzymałości napięciowej. Jednym z jej głównych atutów jest brak sklejeń. Elementy Lampy powstały wskutek opatentowanych sposobów produkcji polegających na wylewaniu całych części. Dzięki temu urządzenia nie przeciekają i nie rozklejają się.

Sterowanie z pilota bezprzewodowego, efekty zmiany kolorów: 7 stabilnych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękit, różowy, biały), przenikanie, mruganie

 

52-percepcja-wzrokowa-zmysl-wzroku Wzrok

Lampa emituje różne kolory światła, które stymulują wzrok

11-edukacja-emocjonalna-emocje2 Emocje

Efekty wodne i świetlne koją emocje

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Bezpieczny produkt

Lampy są szczelne nie przemakają, łatwo utrzymać je w czystości

71-zabawa-swiatlem-panel-swietlny-zabawki-transparentne Zabawy świetlne

Poruszające się powietrze można podświetlać za pomocą technologii RGBW i wykorzystywać urządzenie do zabaw ze światłem i cieniem

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Relaksujący efekt wody i światła

Lampa wodna stojąca podświetlana 150 cm wykorzystuje niesamowicie relaksujący efekt wody, który wpływa korzystnie na nasze ciało i umysł. Cichy szmer poruszającego się powietrza działa jak naturalna kołyska, uspokaja i wycisza, koi skołatane nerwy po ciężkim dniu w pracy, szkole czy na uczelni.
Obserwowanie płynącej wody i odbijającego w niej światła pomaga redukować poziom stresu i napięcia wywołanego nadmiernym obciążeniem sensorycznym lub emocjonalnym. Wypoczywanie przy lampie to doskonała metoda na rozładowanie nieprzyjemnych doznań i przeżyć w ciągu całego dnia.

 

Lampa wodna stojąca podświetlana 150 cm

 

 • Ułatwia zasypianie

Wielu ludziom trudno zasnąć w ciszy. Dźwięk wody pomaga w zrelaksowaniu się i ułatwia proces zasypiania.
Ponadto światło emitowane przez lampę oraz efekty wizualne, których dostarcza poruszająca się woda, tworzą spokojną i relaksującą atmosferę w pomieszczeniu. Natężenie i kolory światła można regulować, dzięki czemu Lampa wodna stojąca podświetlana 150 cm zapewni przyjemną atmosferę do spania. Jest to szczególnie istotne, gdy uczymy maluszka wypoczynku w jego własnej sypialni.

 

 • Stymulacja zmysłów

Lampa wodna stojąca podświetlana 150 cm to świetny sprzęt do wyposażenia sali terapii SI oraz prowadzenia zajęć wspierających rozwój emocjonalny dziecka.
Terapeuta może dostosowywać bodźce wizualne do potrzeb swoich pacjentów. Używając bezprzewodowego pilota, ma szansę kontrolować kolor światła, jego jasność i efekty wizualne, a dzięki temu również natężenie bodźców.
Ponadto Lampa wodna stojąca podświetlana 150 pozwala łączyć wrażenia wizualne z dotykowymi. Urządzenie działa w technologii RGBW, nie nagrzewa się i można je bezpiecznie włączać na dłuższy czas. Użytkownik ma okazję wodzić wzrokiem za bąbelkami i wsłuchiwać się w ich szmer. Dzięki tej multisensorycznej terapii uczy się samoregulacji. Ta zdolność jest niezbędna do prawidłowego poznawania świata. Wpływa też pozytywnie na emocje dziecka.

 


Pomysły na zabawę


 • Medytacja i relaksacja: emocje, relaks

Usiądź obok lampy, zamknij oczy i skoncentruj się na widoku wody oraz kolorach. To doskonały sposób na medytację i relaks po dniu pełnym stresu.

 

Co zawiera?

 • Lampa z włącznikiem, kloszem i nogą, sterowana z pilota bezprzewodowo

 

Lampa wodna stojąca podświetlana 150 cm

 

Główne informacje

 • Wymiary:

  • Klosz: 10 cm x 50 cm

  • Noga: 10 cm x 100 cm

  • Kabel: 1,5-2m

 • Technologia RGBW

 • Dostępne kolory podstawy: biały, czarny, szary

 • Materiał: szkło akrylowe, noga malowana proszkowo

 • Sterowanie z pilota bezprzewodowego, efekty zmiany kolorów: 7 stabilnych (czerwony, zielony, niebieski, żółty, błękit, różowy, biały), przenikanie, mruganie

 • Na stałych kolorach możliwość ściemniania i pojaśniania

 • Czyszczenie: Zalana ściana wodą destylowaną wymaga jedynie okresowego dodawania tabletki chemicznej służącej do krystalizacji wody oraz uzupełnienia odparowanej wody demineralizowanej taką samą.

 • Zastosowanie nowoczesnej techniki oświetleniowej LED RGB o bardzo małym poborze prądu

 

 

Lampy są produkowane na zamówienie, zatem nie istnieje możliwość zwrotu (Usługobiorcy nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy od momentu uznania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy, na podstawie Art. 38 pkt. 3 Ustawy o Prawach Konsumenta, gdy przedmiotem umowy jest rzecz wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.)

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej