Laboratorium przyszłości. Maszyny wokół nas - schematy działania

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 590,00 zł

  1 445,90 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 144,10 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 445,90 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 445,90 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Maszyny wokół nas – schematy działania to zestaw multimedialnych pomocy do wykorzystania na zajęciach techniki w szkołach podstawowych. Dzięki plakatom, filmom i ekranom uczniowie będą mieli szansę zdobyć wiedzę na temat przydatnych urządzeń. Program obejmuje  m.in. przybliżenie budowy i pracy sprzętów codziennego użytku, takich jak odkurzacz, pralka i lodówka. Na ekranach można też zobaczyć, jak wygląda mikroskop i obraz uzyskany za jego pomocą. Omawiane są także tematy recyklingu, audiofonii, mechanizmów składowych samochodu oraz drukarki. Zestaw zawiera również ciekawostki dotyczące prądu i telefonów komórkowych.

Dzieci i młodzież bardzo lubią naukę interaktywną, co sprawia, że dzięki wykorzystaniu kompletu materiałów zwiększy się ich aktywność w czasie lekcji. Takie zajęcia skutecznie zachęcają uczestników do pogłębiania wiedzy w tematach technicznych. Zagadnienia, przedstawiane z zastosowaniem czytelnych i atrakcyjnych pomocy będą bardziej zrozumiałe, a zdobyta wiedza lepiej zapamiętana. Warto więc wzbogacić swoje lekcje zestawem opisującym działanie najważniejszych urządzeń, który pozwoli w interesujący sposób zrealizować podstawę programową zajęć techniki.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Ciekawa forma przekazania wiedzy

Program zajęć technicznych dla szkół podstawowych obejmuje wiele bardzo przydatnych tematów. Jednak treści podręcznikowe mogą wydawać się skomplikowane. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi zestaw do interaktywnej nauki, która daje najlepsze efekty edukacyjne. Na lekcjach z wykorzystaniem atrakcyjnych materiałów łatwiej zrozumieć przedstawiane informacje. Taka forma zajęć sprawia, że uczniowie biorą w nich udział z większym zaangażowaniem, a lekcja jest pełna ciekawostek.

 

 • Łatwiejsze zrozumienie szczegółów technicznych

Informacje o działaniu prądu, mikroskopu oraz samochodu, za pomocą zestawu multimedialnego mogą być przedstawione w atrakcyjnej formie. Odpowiednie przygotowanie filmów i grafik pozwoli wytłumaczyć wiele zawiłości ze ścisłych dziedzin nauki, co wpłynie korzystnie na zapamiętanie szczegółów z prowadzonych zajęć. Przygotowane treści dotyczące urządzeń odnoszą się do praktyki, mającej zastosowanie w codziennych czynnościach domowych, a także w nauce, podczas lekcji z innych przedmiotów. Przykładem tego są materiały, pozwalające opanować działanie mikroskopu:

 

Laboratorium przyszłości. Maszyny wokół nas - schematy działania

 

 • Obowiązki codzienne na zrozumiałych grafikach

Interaktywny zestaw: Maszyny wokół nas – schematy działania to dobry sposób na przybliżenie wiadomości dotyczących m.in. sprzętów używanych przez uczniów w domach. Ilustracje pokazują, w jaki sposób działają wykorzystywane przez nich urządzenia, co pozwoli bezpiecznie je użytkować. Dodatkowo taki system nauki poszerzy wiedzę o otaczającej rzeczywistości, przydatną także w praktyce.

 

 • Rozbudzenie w uczniach ciekawości technicznej

Forma przedstawienia zagadnień związanych z maszynami umożliwi rozwinięcie u uczniów nowych pasji. Zainteresowanie nauką i przedmiotami ścisłymi to ciekawe i przydatne hobby. Może być ono pomysłem na wybór szkoły ponadpodstawowej, lub nawet zaowocować w przyszłości określeniem ścieżki zawodowej. Grafiki są wykonane w sposób bardzo czytelny i przejrzysty, a obsługa programu jest łatwa i intuicyjna:

 

Laboratorium przyszłości. Maszyny wokół nas - schematy działania

 

Co zawiera?

 • prawie 600 zdjęć

 • prawie 300 interaktywnych ekranów

 • 12 plakatów

 • 19 filmów'

 

Główne informacje

 • Licencja bezterminowa - Praca z programem możliwa jest zarówno online (na 3 stanowiskach), jak i offline (na 6 urządzeniach).

 • Program przeznaczony do wykorzystania na zajęciach technicznych w szkole podstawowej.

 • Materiały są zgodne z podstawą programową MEN.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej