Laboratorium przyszłości. Instrukcje BHP w szkole i poza nią

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 590,00 zł

  1 445,90 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 144,10 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 445,90 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 445,90 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Instrukcje BHP w szkole i poza nią to zestaw interaktywnych pomocy edukacyjnych do wykorzystania na zajęciach technicznych w szkole podstawowej. W jego skład wchodzą ekrany, liczne ilustracje i zdjęcia, a także filmy i plakaty. Z ich pomocą uczniowie łatwiej przyswoją najważniejsze zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w wielu codziennych sytuacjach. Materiały te pomogą wyjaśnić istotne kwestie dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i dostarczą informacji o koniecznych środkach ochrony osobistej. Załączone grafiki przedstawią uczniom zasady ergonomii, dzięki którym można zapobiegać rozwojowi wad postawy u dzieci i młodzieży. Pomoce te zawierają też przedstawione w przystępny sposób instrukcje zachowania się w czasie pożaru, a także wskazówki posługiwania się narzędziami. W zestawie można znaleźć także treści do przeprowadzenia lekcji na temat bezpieczeństwa w sieci, tak ważnego w dobie powszechnej cyfryzacji. Z programu można korzystać zarówno online (dla 3 stanowisk), jak i offline (dla 6 komputerów). Dzięki takiemu zestawowi trudne zagadnienia zostają przedstawione w atrakcyjnej dla uczniów formie.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Ciekawy sposób przekazania ważnej wiedzy

Program zajęć technicznych dla uczniów szkół podstawowych obejmuje wiele bardzo przydatnych tematów. Jednak treści podręcznikowe mogą wydawać się skomplikowane. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi  zestaw do interaktywnej nauki, która daje najlepsze efekty edukacyjne. Na lekcjach z wykorzystaniem atrakcyjnych materiałów łatwiej zrozumieć przedstawiane informacje. Ciekawa forma takich zajęć sprawia, że bierze się w nich udział z większym zaangażowaniem. Jest to szczególnie ważne przy zdobywaniu umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz w nauce zasad bezpieczeństwa w codziennych sytuacjach.

 

 • Poznanie zasad ergonomii i profilaktyka przeciążeń

Ergonomia jest ważnym pojęciem, a jej zasady powinny być wdrażane już od najmłodszych lat. Dzięki temu kształtuje się prawidłowy nawyk sięgania po przedmioty, a także ich podnoszenia. Aby przypominać o tych regułach, warto zastosować pomoce z interaktywnego zestawu. Materiały te pomogą uczniowi zrozumieć, że w okresie wzrostu nie należy nadmiernie dźwigać, w dbałości o swoje zdrowie.

 

 

 • Poznanie zasad bezpieczeństwa

Wszelkie informacje, które mogą poprawić bezpieczeństwo dzieci i młodzieży są bardzo cenne i powinny być regularne przypominane. Poznanie ich z pomocą ciekawego, interaktywnego zestawu sprawi, że nauka będzie jeszcze bardziej efektywna. Przełoży się to na większą pewność uczniów, że potrafią zachować się nawet w awaryjnych sytuacjach.

 

 • Opanowanie umiejętności udzielenia pierwszej pomocy

Jedną z najważniejszych zdolności, którą powinien posiadać każdy z nas, jest znajomość zasad ratowania zdrowia i życia, zanim przyjedzie zespół medyczny. Z interaktywnego zestawu uczniowie mogą dowiedzieć się, jakie działania należy podjąć w takim przypadku. Przydatne grafiki i filmy pomogą przekazać uczniom taką wiedzę i przekonają, że każdy może uratować komuś życie.

 

Co zawiera?

 • ponad 500 zdjęć

 • ponad 200 interaktywnych ekranów

 • 6 plakatów

 • 20 animacji i filmów

 

Główne informacje

 • Program przeznaczony do wykorzystania na zajęciach technicznych w szkole podstawowej

 • Materiały są zgodne z podstawą programową MEN

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej