Laboratorium przyszłości. Instrukcje BHP w szkole i poza nią - Zestaw podstawowy

 • 999,00 zł

  908,99 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 999,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 90,01 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 908,99 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  908,99 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Instrukcje BHP w szkole i poza nią to zestaw interaktywnych pomocy edukacyjnych do wykorzystania na zajęciach technicznych w szkole podstawowej. W jego skład wchodzą ekrany, liczne ilustracje i zdjęcia, a także filmy i plakaty. Z ich pomocą uczniowie łatwiej przyswoją najważniejsze zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w wielu codziennych sytuacjach. Materiały te pomogą wyjaśnić istotne kwestie dotyczące udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i dostarczą informacji o koniecznych środkach ochrony osobistej. Pomoce te zawierają też przedstawione w przystępny sposób instrukcje zachowania się w czasie pożaru, a także wskazówki posługiwania się narzędziami. Z programu można korzystać zarówno online (dla 3 stanowisk), jak i offline (dla 6 komputerów). Dzięki takiemu zestawowi trudne zagadnienia zostają przedstawione w atrakcyjnej dla uczniów formie.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Ciekawy sposób przekazania ważnej wiedzy

Program zajęć technicznych dla uczniów szkół podstawowych obejmuje wiele bardzo przydatnych tematów. Jednak treści podręcznikowe mogą wydawać się skomplikowane. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi  zestaw do interaktywnej nauki, która daje najlepsze efekty edukacyjne. Na lekcjach z wykorzystaniem atrakcyjnych materiałów łatwiej zrozumieć przedstawiane informacje. Ciekawa forma takich zajęć sprawia, że bierze się w nich udział z większym zaangażowaniem. Jest to szczególnie ważne przy zdobywaniu umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz w nauce zasad bezpieczeństwa w codziennych sytuacjach.

 

 • Poznanie zasad ergonomii i profilaktyka przeciążeń

Ergonomia jest ważnym pojęciem, a jej zasady powinny być wdrażane już od najmłodszych lat. Dzięki temu kształtuje się prawidłowy nawyk sięgania po przedmioty, a także ich podnoszenia. Aby przypominać o tych regułach, warto zastosować pomoce z interaktywnego zestawu. Materiały te pomogą uczniowi zrozumieć, że w okresie wzrostu nie należy nadmiernie dźwigać, w dbałości o swoje zdrowie.

 

 

 • Poznanie zasad bezpieczeństwa

Wszelkie informacje, które mogą poprawić bezpieczeństwo dzieci i młodzieży są bardzo cenne i powinny być regularne przypominane. Poznanie ich z pomocą ciekawego, interaktywnego zestawu sprawi, że nauka będzie jeszcze bardziej efektywna. Przełoży się to na większą pewność uczniów, że potrafią zachować się nawet w awaryjnych sytuacjach.

 

 • Opanowanie umiejętności udzielenia pierwszej pomocy

Jedną z najważniejszych zdolności, którą powinien posiadać każdy z nas, jest znajomość zasad ratowania zdrowia i życia, zanim przyjedzie zespół medyczny. Z interaktywnego zestawu uczniowie mogą dowiedzieć się, jakie działania należy podjąć w takim przypadku. Przydatne grafiki i filmy pomogą przekazać uczniom taką wiedzę i przekonają, że każdy może uratować komuś życie.

 

Co zawiera?

 • ponad 500 zdjęć

 • ponad 200 interaktywnych ekranów

 • 6 plakatów

 • 20 animacji i filmów

 

Główne informacje

 • Program przeznaczony do wykorzystania na zajęciach technicznych w szkole podstawowej

 • Materiały są zgodne z podstawą programową MEN

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej