LaboLAB - życie w ekosystemach

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: 1-3dni.
 • 3 990,00 zł

  3 592,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 398,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  3 592,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  3 592,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  3 592,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  3 592,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  3 617,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: learn_zycie_ekos
Dodaj do mojej listy

Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH

 

 

LaboLAB - ŻYCIE W EKOSYSTEMACH Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH, to wspaniały zestaw do nauki i eksperymentów, przeznaczony dla uczniów klas 4-8, który pozwala na rozwijanie umiejętności badawczych w obszarze ekologii oraz poznawanie form życia na ziemi. Edukacja w szkole nie musi kojarzyć się wyłącznie z nudnymi i monotonnymi lekcjami, które polegają na tworzeniu notatek i studiowaniu podręcznika. Nasz sklep oferuje doskonałą pomoc naukową, która przyda się na wielu zajęciach i z pewnością wzbudzi zainteresowanie każdego ucznia. Moduł jest dostosowany do użytku w ramach takich przedmiotów, jak: biologia, przyroda oraz geografia. Dzieci mają okazję poznać i na bieżąco obserwować lokalny ekosystem oraz funkcjonująca w nim faunę i florę. Zastosowanie pomocy z serii LaboLAB pozwala na możliwość pracy grupowej, indywidualnej oraz w parach, jak również, na tworzenie paneli dyskusyjnych oraz aktywne rozwiązywanie problemów poprzez analizę, indukcję oraz dedukcję. Uczniowie mają szansę na stawianie i obalanie tez, potwierdzanie wniosków z obserwacji oraz samodzielne pozyskiwanie oraz opracowywanie danych. To rewelacyjne uzupełnienie codziennej pracy każdego nauczyciela, który pragnie wprowadzić na swoich zajęciach formę eksperymentów. Zerwij z rutyną tradycyjnych lekcji przyrody i pozwól swoim uczniom na kreatywność!

 

 

 

LaboLAB - ŻYCIE W EKOSYSTEMACH

 

Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH - ciekawe i oryginalne prowadzenie zajęć

Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH pozwala na wykonywanie wielu fascynujących doświadczeń i eksperymentów z udziałem, bezpiecznych dla zdrowia i życia uczniów, materiałów. Prezentowana pomoc naukowa umożliwia odbycie aż 15 sesji badawczych. Wyposażenie zestawu składa się z zasobów interaktywnych, które pomogą, osobie prowadzącej, w realizacji wszelkich zagadnień z podstawy programowej. Moduł składa się z 5 serii, w których uczniowie poznają cykl życia, cechy, zdolności adaptacyjne istot, utrwalonych w skamielinach. Ponadto prowadzą wnikliwe obserwacje  otaczającego ich ekosystemu, szczególnie tego lokalnego. Podczas zajęć słuchacze mogą przekonać się, jaki wpływ na środowisko naturalne, ma działanie człowieka. Prowadzący może objaśniać procesy  życiowe – m.in. fotosyntezy lub wpływ wybranych czynników na intensywność zmian, zachodzących w faunie i florze. Uczniowie poznają różnorodność oraz cechy wspólne roślin czy zwierząt oraz wpływ czynników środowiska na procesy rozmnażania się poszczególnych gatunków ekosystemu.

 

Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH – poznawanie zasad ekologii i ochrony środowiska naturalnego

LaboLAB - ŻYCIE W EKOSYSTEMACH Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH stwarza szansę na sprawdzenie, w jaki sposób ingerencja człowieka zaburza równowagę w przyrodzie oraz, jakie są tego dalsze konsekwencje. Uczniowie zdobywają praktyczną wiedzę na temat genetyki, ewolucji organizmów oraz podstaw ochrony środowiska. Na lekcjach odbywają się również pogadanki na temat zasad funkcjonowania ludzkiego organizmu. Moduł został wyposażony w optymalną ilość substancji i przyborów. W składzie znajdują się m.in.: siatki do chwytania owadów, gleba do badań, nasiona czy fotografie zwierząt i roślin. Materiał interaktywny zawiera aż 100 ekranów multimedialnych, które przeznaczone są do pracy indywidualnej oraz w grupach. Uczestnicy zajęć mogą pracować na swoich laptopach, tabletach, smartfonach lub komputerach PC. Materiał interaktywny jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Android oraz iOS. Prezentowane pomoce naukowe uzyskały pozytywną rekomendację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wybierz Moduł i zastosuj w swojej połączenie nauki z wiedzą praktyczną! LaboLAB - ŻYCIE W EKOSYSTEMACH

Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH – ogólny WYKAZ ZAWARTOŚCI

 

 • materiały w formie drukowanej dla nauczyciela oraz uczniów,
 • zestaw przyborów laboratoryjnych, substancji, materiałów oraz preparatów, potrzebnych do lekcji pokazowych czy eksperymentalnych,
 • materiały cyfrowe – scenariusze lekcji dla osoby prowadzącej, symulacje zjawisk przyrodniczych, multimedialne karty obserwacji i badania zjawisk dla nauczyciela i uczniów, zestawy do wykonywania ćwiczeń, testy wiedzy.

 

Jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie swojego programu nauczania, to prezentowany przez nas Moduł ŻYCIE W EKOSYSTEMACH będzie idealnym narzędziem!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej