Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

LaboLAB - siły i oddziaływania

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: 1-3dni.
 • 5 490,00 zł

  4 945,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 545,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  4 945,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  4 945,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  4 945,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  4 945,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  4 970,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: learn_sily_oddzial
Dodaj do mojej listy

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA

 

LaboLAB - Energia. To działa! Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA, to wspaniała pomoc dydaktyczna, przeznaczona dla nauczycieli, wykładających przedmiot fizykę, w 7 i 8 klasie szkoły podstawowej. Oferowany przez nas produkt pozwala na urozmaicenie lekcji oraz wprowadzenie do jej struktury bardzo ciekawych elementów. Słuchacze mogą poznać i zrozumieć, czym jest działanie sił oraz na czym polega wprawianie przedmiotów w ruch. Zastosowanie modułu, uatrakcyjnia przebieg zajęć, aktywizuje wszystkich uczestników oraz pomaga im w praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy. Jeśli poszukujesz alternatywnych i efektywnych metod nauczania, to zestaw, dostępny w naszym sklepie, z pewnością do nich należy!

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA – przystępna wiedza z zakresu fizyki

LaboLAB - Energia. To działa! Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA pozwala na zrozumienie podstawowych praw fizyki. Dzięki niemu, uczniowie, będą w stanie pojąć trzy zasady dynamiki Newtona oraz koncepcję równowagi i braku równowagi sił, która zawiera w sobie takie pojęcia jak: grawitacja, magnetyzm, tarcie, masa oraz odległość. Słuchacze mogą swobodnie korzystać z różnych metod badawczych, przeprowadzać eksperymenty fizyczne, doświadczenia oraz stawiać tezy i hipotezy badawcze, które zostaną w późniejszym czasie potwierdzone lub obalone. Moduł pozwala na pogłębienie zasobu wiedzy z zakresu sił oddziaływania na przykład wprawiania obiektu w ruch przy pomocy siły. Uczestnicy w praktyce badają pojęcia masy, gęstości, objętości i różnych stanów skupienia.

W czasie przeprowadzania eksperymentów mogą zastosować prawo Archimedesa czy sprawdzić namagnetyzowanie danego obiektu. Pedagog jest także w stanie zaprezentować różne sposoby elektryzowania się ciał, zjawisko oparte na przemieszczaniu się elekt,ronów czy odziaływanie ładunków jednoimiennych i różnoimiennych. Podczas lekcji nauczyciel może z pomocą modułu w przystępny i jasny sposób objaśnić, tak abstrakcyjne terminy, jak: względność ruchu, pojęcie drogi, toru, ruch prostoliniowy jednostajnie przyspieszony i jednostajnie opóźniony, oddziaływanie wzajemnie ciał, bezwładność ciał itp. Wykorzystanie modułu na lekcjach fizyki, to doskonałe połączenie teorii z praktyką!

 

LaboLAB - Energia. To działa!

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA – różne metody pracy na zajęciach

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA umożliwia przeprowadzanie wielu przedsięwzięć o charakterze inżynierskim oraz wykonanie aż 18 sesji badawczych, przeznaczonych dla grupy liczącej do 30 osób. Prezentowany zestaw jest wyposażony w substancje i przybory, przeznaczone do doświadczeń, które są bezpieczne dla zdrowia i życia użytkowników. Ponadto, wiele z nich, to przedmioty wielokrotnego użytku, łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Poszczególne zadania, zawarte w scenariuszu, dołączonym do modułu, można wykonać w grupie, w parach oraz samodzielnie. Wszystkie cechuje różny stopień trudności, dopasowany do poziomu danego ucznia. Zestaw wyposażono także w bogaty materiał interaktywny, zawierający około 100 ekranów multimedialnych. Można wykorzystać je do pracy na urządzeniach elektronicznych - tabletach, smartfonach lub komputerach przenośnych i PC, które posiadają system operacyjny Windows, Android, iOS. Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, jako pomoc, stanowiąca wyposażenie pracowni przyrodniczych i fizycznych. To świetne  wsparcie naukowe, która pomoże uczniom zrozumieć podstawowe prawa fizyki! LaboLAB - Energia. To działa!

Moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA – wykaz zawartości zestawu

 • scenariusze lekcji, ze szczegółowo opisanymi doświadczeniami i eksperymentami,
 • przewodnik metodyczny dla nauczyciela (wersja drukowana i cyfrowa)
 • papierowe materiały dla uczniów, o różnym stopniu trudności,
 • materiały cyfrowe - ćwiczenia, testy, podręczniki multimedialne, symulacje - dla uczniów i nauczyciela,
 • substancje i przybory do przeprowadzania badań naukowych - waga elektroniczna, sprężyna „slinky" – krocząca, dynamometr, stoper, model samochodu, równoważnia, szalka Petriego z pokrywką, para magnesów z oznaczonymi biegunami, drewniane punkty podparcia, poziomica itp.

 

Wybierz moduł SIŁY I ODDZIAŁYWANIA i spraw, że Twoje lekcje fizyki staną się ulubionym przedmiotem wszystkich uczniów w szkole!

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

09-04-2021
Twoje dziecko gryzie siebie i inne dzieci? Zobacz skuteczne rozwiązania problemu z gryzieniem. Poznaj także odpowiedź na pytania: Dlaczego dziecko gryzie? Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia siebie i innych?

więcej

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

06-04-2021
Kategoryzacja to proces poznawczy, umiejętność polegająca na dostrzeganiu cech wspólnych i różnych. Co dają ćwiczenia kategoryzacji? Sprawdź!

więcej

 Pomysł na prezent dla dziecka z okazji i bez okazji. Czym się kierować przy zakupie?

Pomysł na prezent dla dziecka z okazji i bez okazji. Czym się kierować przy zakupie?

17-03-2021
Kupno nowej zabawki nie jest tak łatwe jakby się to mogło wydawać. Czy wiesz na co zwrócić uwagę wybierając prezent dla dziecka? Co jest ważne? Czym się kierować przy zakupie? Co kupić, żeby zabawka nie została rzucona po paru chwilach w kąt?

więcej