LaboLAB - Energia. To działa!

 • 5 490,00 zł

  4 995,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 5 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 495,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 4 995,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  4 995,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  4 995,00 zł Kurier - DPD (bezpłatnie)
  4 995,00 zł Kurier - InPost (bezpłatnie)
  4 995,00 zł Kurier - DHL24 (bezpłatnie)
 • Kod: learn_energia

MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA !

 

 

LaboLAB - Energia. To działa! MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA ! jest pomocą naukową, przeznaczoną dla uczniów szkół podstawowych, w klasach 7 – 8. Może być wykorzystywana na zajęciach z fizyki oraz chemii. Oferowany przez nas produkt, pozwala na zrozumienie zasad działania energii mechanicznej,  jej transportu i przemian. Nauczyciel może, dzięki modułowi, w praktyce, zaprezentować metody, pozwalające na identyfikację potencjalnych źródeł energetycznych, w codziennym otoczeniu człowieka. Zestaw sprawdzi się jako wsparcie dla pracy nauczycieli, wykładowców fizyki i chemii, na zajęciach, w szkołach podstawowych To wspaniały produkt, który ułatwi przekazywanie wiedzy o pojęciach dla wielu osób abstrakcyjnych i bardzo złożonych!

MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA ! – nauka fizyki i chemii w praktyce

MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA !  to zestaw do wykonywania doświadczeń, umożliwiający poznawanie zasad działania energii, w przystępnej i bezpiecznej dla uczniów formie. Wyposażenie zestawu w niezbędne przybory, substancje i zasoby interaktywne, umożliwia uczniom poznanie różnych rodzajów energii oraz ustalenie, jakim zmianom ona podlega. Uczestnicy zajęć, posługując się modułem, mogą brać udział w aż 19 sesjach, podczas których dokonują analizy oraz obserwacji sposobów wytwarzania energii potencjalnej oraz kinetycznej. Poznają zasady dynamiki, przyspieszenia grawitacyjnego lub przeliczania skali Celsjusza. Uczniowie określają również pojęcie ruchu i dowiadują się czym są alternatywne metody pozyskiwania źródeł energii. Na zajęciach, podczas których korzysta się z, oferowanej przez nas, pomocy naukowej, nauczyciel może swobodnie demonstrować sposoby tworzenia energii, porównywać energię mechaniczną z kinetyczną czy budować obwody energetyczne. Moduł umożliwia pracę w grupach, w parach oraz samodzielnie. To świetny pomysł na zdobycie wiedzy praktycznej z zakresu chemii i fizyki!

 

LaboLAB - Energia. To działa!

 

MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA ! –  aktywizacja uczniów i wykorzystanie multimediów

 

MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA ! spełnia także funkcję aktywizującą, bowiem uczniowie wykonują wiele zadań, które wymagają od nich ścisłej współpracy -  m.in. przy tworzeniu modeli turbin wiatrowych lub kół wodnych oraz omówieniu ich funkcjonowania i zastosowania w przemyśle. Osoba,  prowadząca zajęcia, używając modułu, może w bardzo prosty i łatwy do zrozumienia sposób,  przedstawić źródła odnawialnej i nieodnawialnej energii oraz zachęcić słuchaczy do poszukania zalet i wad wybranych rozwiązań energetycznych. Kolejne etapy eksperymentów wzbogacają uczniów w  wiedzę praktyczną i pozwalają im na samodzielnie podjęcie działań, zmierzających do stworzenia własnego doświadczenia, które będzie stanowiło odpowiedź na postawione wcześniej hipotezy badawcze. Materiał interaktywny jest wyposażony w 100 ekranów multimedialnych, które pozwalają pracować na tablicach interaktywnych, możliwych do zainstalowania na tabletach, laptopach, smartfonach czy komputerach PC. Pliki multimedialne są kompatybilne z systemami Windows, Android, iOS. Moduł realizuje zagadnienia nowej podstawy programowej. Dzięki niemu każdy uczestnik zajęć zdobywa niezbędną wiedzę w dziedzinie fizyki i chemii! LaboLAB - Energia. To działa!

moduł ENERGIA. TO DZIAŁA ! –  ogólny zakres zestawu

 

 • testy wiedzy,
 • szczegółowy opis przebiegu każdej sesji,
 • przystępne i szczegółowe scenariusze lekcji,
 • przykłady zadań domowych dla uczniów,
 • opis materiałów potrzebnych do sesji,
 • multimedialne podręczniki dla ucznia i nauczyciela,
 • multimedialne karty pracy i obserwacji do eksperymentów,
 • multimedialne ćwiczenia,
 • fascynujące symulacje, przedstawiające zjawiska fizyczne.

 

Produkt to doskonały materiał pomocniczy w pracy dydaktycznej nauczycieli szkół podstawowych, wspierający ich codzienne zajęcia szkolne z uczniami. Jeśli poszukujesz alternatywnych metod na prowadzenie wykładów z fizyki i chemii, to oferowany przez nas MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA ! spełni 100% Twoich oczekiwań!  

  LaboLAB - Energia. To działa!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej