Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

LaboLAB - Energia. To działa!

 • Producent: LEARNETIC
 • Czas realizacji: 1-3dni.
 • 4 990,00 zł

  4 488,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 502,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  4 488,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  4 488,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  4 488,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  4 488,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  4 513,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: learn_energia
Dodaj do mojej listy

MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA !

 

 

LaboLAB - Energia. To działa! MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA ! jest pomocą naukową, przeznaczoną dla uczniów szkół podstawowych, w klasach 7 – 8. Może być wykorzystywana na zajęciach z fizyki oraz chemii. Oferowany przez nas produkt, pozwala na zrozumienie zasad działania energii mechanicznej,  jej transportu i przemian. Nauczyciel może, dzięki modułowi, w praktyce, zaprezentować metody, pozwalające na identyfikację potencjalnych źródeł energetycznych, w codziennym otoczeniu człowieka. Zestaw sprawdzi się jako wsparcie dla pracy nauczycieli, wykładowców fizyki i chemii, na zajęciach, w szkołach podstawowych To wspaniały produkt, który ułatwi przekazywanie wiedzy o pojęciach dla wielu osób abstrakcyjnych i bardzo złożonych!

MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA ! – nauka fizyki i chemii w praktyce

MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA !  to zestaw do wykonywania doświadczeń, umożliwiający poznawanie zasad działania energii, w przystępnej i bezpiecznej dla uczniów formie. Wyposażenie zestawu w niezbędne przybory, substancje i zasoby interaktywne, umożliwia uczniom poznanie różnych rodzajów energii oraz ustalenie, jakim zmianom ona podlega. Uczestnicy zajęć, posługując się modułem, mogą brać udział w aż 19 sesjach, podczas których dokonują analizy oraz obserwacji sposobów wytwarzania energii potencjalnej oraz kinetycznej. Poznają zasady dynamiki, przyspieszenia grawitacyjnego lub przeliczania skali Celsjusza. Uczniowie określają również pojęcie ruchu i dowiadują się czym są alternatywne metody pozyskiwania źródeł energii. Na zajęciach, podczas których korzysta się z, oferowanej przez nas, pomocy naukowej, nauczyciel może swobodnie demonstrować sposoby tworzenia energii, porównywać energię mechaniczną z kinetyczną czy budować obwody energetyczne. Moduł umożliwia pracę w grupach, w parach oraz samodzielnie. To świetny pomysł na zdobycie wiedzy praktycznej z zakresu chemii i fizyki!

 

LaboLAB - Energia. To działa!

 

MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA ! –  aktywizacja uczniów i wykorzystanie multimediów

 

MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA ! spełnia także funkcję aktywizującą, bowiem uczniowie wykonują wiele zadań, które wymagają od nich ścisłej współpracy -  m.in. przy tworzeniu modeli turbin wiatrowych lub kół wodnych oraz omówieniu ich funkcjonowania i zastosowania w przemyśle. Osoba,  prowadząca zajęcia, używając modułu, może w bardzo prosty i łatwy do zrozumienia sposób,  przedstawić źródła odnawialnej i nieodnawialnej energii oraz zachęcić słuchaczy do poszukania zalet i wad wybranych rozwiązań energetycznych. Kolejne etapy eksperymentów wzbogacają uczniów w  wiedzę praktyczną i pozwalają im na samodzielnie podjęcie działań, zmierzających do stworzenia własnego doświadczenia, które będzie stanowiło odpowiedź na postawione wcześniej hipotezy badawcze. Materiał interaktywny jest wyposażony w 100 ekranów multimedialnych, które pozwalają pracować na tablicach interaktywnych, możliwych do zainstalowania na tabletach, laptopach, smartfonach czy komputerach PC. Pliki multimedialne są kompatybilne z systemami Windows, Android, iOS. Moduł realizuje zagadnienia nowej podstawy programowej. Dzięki niemu każdy uczestnik zajęć zdobywa niezbędną wiedzę w dziedzinie fizyki i chemii! LaboLAB - Energia. To działa!

moduł ENERGIA. TO DZIAŁA ! –  ogólny zakres zestawu

 

 • testy wiedzy,
 • szczegółowy opis przebiegu każdej sesji,
 • przystępne i szczegółowe scenariusze lekcji,
 • przykłady zadań domowych dla uczniów,
 • opis materiałów potrzebnych do sesji,
 • multimedialne podręczniki dla ucznia i nauczyciela,
 • multimedialne karty pracy i obserwacji do eksperymentów,
 • multimedialne ćwiczenia,
 • fascynujące symulacje, przedstawiające zjawiska fizyczne.

 

Produkt to doskonały materiał pomocniczy w pracy dydaktycznej nauczycieli szkół podstawowych, wspierający ich codzienne zajęcia szkolne z uczniami. Jeśli poszukujesz alternatywnych metod na prowadzenie wykładów z fizyki i chemii, to oferowany przez nas MODUŁ ENERGIA. TO DZIAŁA ! spełni 100% Twoich oczekiwań!  

  LaboLAB - Energia. To działa!

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia?

09-04-2021
Twoje dziecko gryzie siebie i inne dzieci? Zobacz skuteczne rozwiązania problemu z gryzieniem. Poznaj także odpowiedź na pytania: Dlaczego dziecko gryzie? Jak oduczyć autystyczne dziecko gryzienia siebie i innych?

więcej

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

Czy wiesz dlaczego warto rozwijać umiejętność kategoryzowania?

06-04-2021
Kategoryzacja to proces poznawczy, umiejętność polegająca na dostrzeganiu cech wspólnych i różnych. Co dają ćwiczenia kategoryzacji? Sprawdź!

więcej

 Pomysł na prezent dla dziecka z okazji i bez okazji. Czym się kierować przy zakupie?

Pomysł na prezent dla dziecka z okazji i bez okazji. Czym się kierować przy zakupie?

17-03-2021
Kupno nowej zabawki nie jest tak łatwe jakby się to mogło wydawać. Czy wiesz na co zwrócić uwagę wybierając prezent dla dziecka? Co jest ważne? Czym się kierować przy zakupie? Co kupić, żeby zabawka nie została rzucona po paru chwilach w kąt?

więcej