Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Książeczka kontrastowa - dwustronna, miękka, szeleszcząca

 • Producent: LUNDI
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 58,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  67,50 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 100,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  67,50 zł Paczkomat InPost (+9,50 zł)
  70,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  78,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  83,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Książeczka kontrastowa - dwustronna, miękka, szeleszcząca jest świetnym sposobem na kształtowanie rozwoju intelektualnego oraz motoryki u Twojej pociechy. Uwagę dziecka przyciągną duże rysunki w kolorach czerni, bieli oraz czerwieni. Ilustracje przedstawiają zwierzęta, postaci ludzkie, jak również wzory geometryczne.

KSIĄŻECZKA KONTRASTOWA - DWUSTRONNA, MIĘKKA, SZELESZCZĄCA

Dzięki tej wyjątkowej zabawce, Twoja latorośl, już od okresu niemowlęcego, może kształtować swój narząd wzroku, rozwijać percepcję oraz spostrzegawczość. Starsze dzieci wraz ze swoimi rodzicami, mogą uczyć się nazywać lub opisywać to, co przedstawia dany rysunek. Taki trening, doskonale wpłynie na rozwój mowy oraz poszerzy zasób słownictwa u Twojego dziecka.

Książeczka kontrastowa - dwustronna, miękka, szeleszcząca Produkt można wykorzystać także w terapii osób dorosłych, cierpiących na zaburzenia neurologiczne czy zaniki pamięci. Książeczka działa stymulująco również na narząd słuchu, bowiem podczas jej dotykania, wydaje przyjemny szelest. Produkt wpływa na rozwój motoryki małej, ponieważ niemowlęta mogą samodzielnie próbować obracać strony, a także składać i rozkładać książeczkę. Dzięki temu, wzmacniają swój odruch chwytny oraz trenują mięśnie nadgarstka.
Książeczka położona w zasięgu wzroku, leżącego na brzuchu niemowlęcia, pozwoli mu na ćwiczenie motoryki dużej, ponieważ zmotywuje dziecko do uniesienia głowy i ramion oraz sięgania po zabawkę. Warto pamiętać, że wspólne oglądanie ilustracji z rodzicem buduje bliską więź emocjonalną pomiędzy dzieckiem a jego opiekunem.

KSIĄŻECZKA KONTRASTOWA - DWUSTRONNA, MIĘKKA, SZELESZCZĄCA - DOSKONAŁA ZABAWKA DLA NIEMOWLĄT I NIECO STARSZYCH DZIECI

Książeczka została wykonana z miękkiej i delikatnej bawełny satynowej. Jest bardzo przyjemna i miła w dotyku. Wypełnienie składa się z wysokiej jakości poliestru o właściwościach antyalergicznych. Produkt jest bezpieczny dla zdrowia dziecka i nie zawiera substancji szkodliwych. Wysokość książeczki to 12 cm, po rozłożeniu osiąga długość 60 cm. Rozmiar jest dopasowany do małych rączek dziecka. Zastosowanie odpowiedniego materiału, który nie jest śliski, ułatwia chwytanie i obracanie stron książeczki.

Produkt posiada funkcjonalne tasiemki po obu stronach okładki, które można związać ze sobą. Dzięki temu, książeczka nie rozłoży się samoistnie, nawet podczas gwałtownego nią poruszania. Produkt jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Można go prać ręcznie w łagodnych środkach piorących, w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni Celsjusza. Nie nadaje się jednak do suszenia w suszarkach bębnowych ani traktowania agresywną chemią domową. Materiał wysycha na szczęście bardzo szybko. Książeczka została wykonana ręcznie przez polskiego producenta.
Kupując ten produkt inwestujesz w prawidłowy rozwoju Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

07-08-2019
Język w krainie herców – logopedyczny „Rerek” i wywołanie głoski „r” W momencie gdy ukończyłam studia logopedyczne, „uzbrojona po zęby” w wiedzę akademicką nie chciałam słyszeć o wspomaganiu terapii głoski „r” jakimkolwiek urządzeniem. Myślałam sobie, że...

więcej

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej