Kreatywne tabliczki (geoplan)

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: PLAN TOYS
 • Kod producenta: 8854740054593

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 157,17 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 190,00 zł

  169,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 190,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 21,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 184,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  184,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Kreatywne tabliczki (geoplan) to zestaw do tworzenia kreatywnych kształtów. Za jego pomocą wprowadzisz malucha w świat literek oraz cyfr, już od 3 roku życia. Przedszkolaki uwielbiają ćwiczenia z zastosowaniem ciekawych przyborów i przyrządów, więc tablice z nakładkami z pewnością przypadną do gustu najmłodszym.

Tablice można wykorzystywać do odtwarzania rysunków, które są na kartach lub na samodzielnych tworzeniu. Taki proces doskonale rozwinie wyobraźnie Twojej pociechy. Jest to zestaw, który podczas zabawy jednocześnie trenuje zdolności manipulacyjne dziecka. Dzieje się tak, gdy maluch dotyka elementów o różnej wielkości oraz kształtach. Jest to świetny produkt, który sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i podczas zajęć terapeutycznych.

 

 

 

Dlaczego warto?

Motoryka mała opisuje wszystkie aktywności, które są wykonywane głównie rączkami oraz palcami. Jest niezwykle istotną zdolnością w rozwoju dziecka, ponieważ stanowi jedną z funkcji poznawczych. Kreatywne tablice to zestaw, który świetnie oddziałuje na tę umiejętność manipulacyjną. Maluch poprzez dotykanie wypustek tablicy, układanie na niej nakładek czy przy przeglądaniu kart, trenuje swoje rączki. W ten sposób przygotowuje je do wykonywania bardziej precyzyjnych czynności, a w efekcie pomoże podczas nauki pisania.

 

Geoplan dla dzieci już od 3 roku życia

 

 • Ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową

Koordynacja wzrokowo-ruchowa jest złożoną umiejętnością. Mózg musi przetwarza informacje jakie dopływają z obserwacji a następnie wykonuje ruchy rączkami. Gdy dziecko próbuje odtworzyć obrazek z karty lub sam je wymyśla i układa na tablicy z wypustkami, wtedy trenują koordynacje wzrokowo-ruchową. Dobrze rozwinięta pozwala na wykonywanie wielu codziennych czynności takich jak: pisanie, rysowanie, manipulowanie, ubieranie się oraz jedzenie. U przedszkolaków zaburzenia koordynacji ręki z okiem objawiają się znikomą precyzją ruchów, trudnościami z chwytaniem, rzucaniem, zabawami manipulacyjnymi oraz innymi prostymi czynnościami.

 

Geoplan zabawka rozwinie kreatywność i wyobraźnię najmłodszych

 

 • Nauka cyfr oraz alfabetu

Tablicę można wykorzystać do nauki cyfr oraz liter. Do zestawu zostały dołączone karty z pomysłami na zabawę. Więc jeśli twoje dziecko nauczyło się już korzystać z produktu, to warto pomyśleć nad połączeniem zabawy i nauki w jednym. Nie od dziś wiadomo, że to jest najlepsza forma zdobywania wiedzy dla dzieci. Nauka liter i cyfr świetnie wpłynie na rozwój zapamiętywania oraz słowotwórstwa.

 

Układanki logiczne mogą posłużyć jako nauka liczb oraz liter

 

 • Rozwój wyobraźni

Dziecko poprzez samodzielne tworzenie nowych kształtów rozwija kreatywność. Jest to niezwykle ważna zdolność, ponieważ to dzięki niej dzieci znajdują nieszablonowe rozwiązania, eksperymentują oraz nabywają nowe znajomości. Wyobraźnię można jednocześnie rozwijać podczas nauki alfabetu. Gdy dziecko ułoży daną literę, można go poprosić o podanie 3 słówek na tą daną literkę. Możliwości zabaw jest wiele.

 

Łamigłówka logiczna wspomoże rozwój motoryki małej

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • 40 dwustronnych kart z propozycjami zabaw,

 • 30 nakładek (w 5 kształtach i kolorach),

 • 1 tablice z wypustkami.

Kreatywne tabliczki - Zawartość zestawu układanki dla dzieci

 

Główne informacje

Rozmiar: 17.5 x 17.5 x 1.7 

Materiał: produkt wykonany z mieszanki drzew kauczukowych wolnych od chemikaliów, klejów wolnych od formaldehydu, pigmentów organicznych i barwników na bazie wody

Waga: 0.45 kg

Wiek: 3+

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej