Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Kostka Emocji. Gra rozwijająca inteligencję emocjonalną

 • Producent: LUNDI
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 64,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  73,50 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 100,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  73,50 zł Paczkomat InPost (+9,50 zł)
  76,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  84,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  89,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Rozwój inteligencji emocjonalnej jest bardzo ważny w życiu każdego, małego człowieka, dlatego warto ją kształtować przy pomocy produktu, dostępnego w naszym sklepie, jakim jest Kostka Emocji.

KOSTKA EMOCJI. GRA ROZWIJAJĄCA INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ

 

Gra rozwijająca inteligencję emocjonalną. To doskonała zabawa dla dzieci, dzięki której Twoja pociecha nauczy się rozpoznawać emocje, poprawnie je opisywać oraz właściwie uzasadniać ich powstawanie. Na każdej z sześciu ścianek kostki przedstawiony jest zabawny, kolorowy rysunek twarzy zwierzątka, który wskazuje na inny stan emocjonalny.

Do wyboru mamy:

 • smutnego pieska
 • złego liska
 • zaskoczoną sowę
 • przestraszonego misia
 • szczęśliwą krówkę
 • rozbawioną świnkę

Zabawa kostką polega na rozpoznawaniu, jakiego rodzaju emocje towarzyszą danemu zwierzakowi. Twoje dziecko pobudza w ten sposób swoją wyobraźnię oraz wzbogaca zasób swojego słownictwa, które związane jest z emocjami, jakie towarzyszą człowiekowi w jego codziennym życiu.Kostka Emocji. Gra rozwijająca inteligencję emocjonalną Podczas zabawy można poprosić swoją pociechę, aby tworzyła historyjki, w których motywem przewodnim jest wybrany przez Was rodzaj emocji.

Kostka może służyć także do nakłaniania dziecka, do prób znalezienia rozwiązania, które pozwoli pozbyć się negatywnych emocji - strachu, smutku czy złości. Ponadto, produkt może pomagać w kształtowaniu motoryki małej - można nim rzucać, turlać go lub trafiać nim do wybranego celu. Dzięki temu, Twoje dziecko rozwija mięśnie nadgarstka, ćwiczy odruch chwytny oraz wzmacnia koncentrację.
Kostkę można zabrać w podróż lub wykorzystywać do zabawy w domu. To również przydatne narzędzie do pracy terapeutycznej i rehabilitacyjnej w przypadku osób ze schorzeniami neurologicznymi bądź dysfunkcjami narządów ruchu. Do produktu dołączono przydatną instrukcję, w której zawarto przykłady wielu inspirujących zabaw.

KOSTKA EMOCJI. GRA ROZWIJAJĄCA INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ - POMOC WE WŁAŚCIWYM ROZUMIENIU UCZUĆ

Kostka wykonana jest z doskonałej jakości satyny. Materiał jest bardzo przyjemny i miły w dotyku. Produkt posiada wypełnienie w postaci antyalergicznego poliestru, który nie zawiera szkodliwych dla dziecka substancji. Fason nie ulega odkształceniu pod wpływem zgniatania czy ściskania. Rozmiar pasuje do małej dłoni dziecka. Bok kostki jest długości około 10 centymetrów.

Produkt jest łatwy do utrzymania w czystości, ponieważ może być prany ręcznie przy pomocy delikatnych płynów czy hipoalergicznych środków piorących, przeznaczonych dla niemowląt i dzieci. Maksymalna temperatura prania wynosi 30 stopni Celsjusza. Produkt należy delikatnie osuszyć z nadmiary wilgoci i pozostawić do samoistnego wyschnięcia. Nie zależy go suszyć w suszarce bębnowej ani prasować. Kostka została wykonana ręcznie, ze szczególną dbałością o każdy detal. Rysunki umieszczone na jej ściankach, cechuje duże nasycenie barw oraz bardzo estetyczne wykonanie. Artykuł to polski produkt.

Podaruj swemu dziecku piękny i bardzo pożyteczny prezent!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

07-08-2019
Język w krainie herców – logopedyczny „Rerek” i wywołanie głoski „r” W momencie gdy ukończyłam studia logopedyczne, „uzbrojona po zęby” w wiedzę akademicką nie chciałam słyszeć o wspomaganiu terapii głoski „r” jakimkolwiek urządzeniem. Myślałam sobie, że...

więcej

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej