Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Kosmos – Miękka książeczka edukacyjna

 • Producent: LUNDI
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 58,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  67,50 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 100,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  67,50 zł Paczkomat InPost (+9,50 zł)
  70,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  78,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  83,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Kosmos - miękka książeczka edukacyjna, to świetny sposób na stymulowanie rozwoju umysłowego dziecka w wieku 1- 4 lata. Produkt może być również wykorzystywany w pracy terapeutycznej z nieco starszymi dziećmi oraz osobami dorosłymi, które wykazują zaburzenia neurologiczne.

KOSMOS - MIĘKKA KSIĄŻECZKA EDUKACYJNA

Książeczka jest bogato ilustrowana, dzięki czemu rozwija narząd wzroku i wspomaga percepcję. Wielobarwne rysunki nawiązują do tematyki kosmicznej. Przedstawiono na nich planety, postać astronauty, statek kosmiczny i Układ Słoneczny. Każdy rysunek posiada opis w czterech językach - polskim, angielskim, niemieckim oraz francuskim. Napisy są bardzo wyraźne i czytelne.

Kosmos - Miękka książeczka edukacyjna Zabawka pomaga w nauce zapamiętywania nazw konkretnych przedmiotów, ponadto, doskonale rozwija zdolności językowe. Twoja latorośl, może uczyć się wypowiadać poszczególne słowa aż w czterech językach. Rysunki pomagają w rozwoju spostrzegawczości i pozwalają na poszerzanie zasobu posiadanego słownictwa. Można kształtować to poprzez zabawę, polegającą na wymienianiu, jak największej liczby szczegółów, zauważonych przez dziecko, na danej ilustracji. Wspólnie z dzieckiem mamy możliwość, każdego dnia, odkrywania tajemnic kosmosu.

Zabawka motywuje malca do poznawania nowych wyrazów oraz inspiruje do tworzenia różnego rodzaju historyjek, w których główny wątek dotyczy wybranej przez niego ilustracji. Produkt pozwala na wprowadzenie dziecka w świat książek i obudzenie w nim ciekawości otaczającego nas wszechświata. Dzięki wspólnemu czytaniu, pomiędzy Tobą a Twoim dzieckiem, rodzi się silna więź emocjonalna. Do książeczki dołączono przydatną instrukcję, w której znajdziesz interesujące przykłady gier i zabaw.

KOSMOS - MIĘKKA KSIĄŻECZKA EDUKACYJNA - WIELE MOŻLIWOŚCI KREATYWNEJ ZABAWY

Książeczka jest wykonana z przyjemnej w dotyku, lekkiej i miękkiej bawełny satynowej. Produkt jest odporny na zagniecenia i podarcie. Wymiary książeczki są dostosowane do małych rąk dziecka - ma 13 cm wysokości i 75 cm długości po jego rozłożeniu.
Kosmos - Miękka książeczka edukacyjna Książeczka posiada wypełnienie w postaci doskonałej jakości poliestru, który jest antyalergiczny i przebadany pod kątem obecności substancji szkodliwych. Można ją łatwo utrzymać w czystości, ponieważ dozwolone jest jej ręczne pranie, w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Nie nadaje się jednak do suszenia w suszarkach bębnowych, ale tkanina, z której jest wyprodukowana, bardzo szybko wysycha samoistnie. Zabawkę wykonano ręcznie, ze staranną dbałością o każdy szczegół. Książeczka to w pełni polski produkt.
To doskonała propozycja kształtująca różnego rodzaju zdolności u Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

31-05-2019
Aby zaciekawić i zachęcić uczniów do nauki, potrzebne są pomoce naukowe. Zakup wyposażenia pracowni przyrodniczej można sfinansować, korzystając z dofinansowania MEN. Jak skutecznie starać się o środki i gdzie zakupić pomoce dydaktyczne?

więcej

ŚMIAŁO DO SZKOŁY – CZY WARTO KUPIĆ ?

ŚMIAŁO DO SZKOŁY – CZY WARTO KUPIĆ ?

28-05-2019
Program multimedialny „Śmiało do szkoły” Nowa Era i Edusensus jest wspaniałą pomocą do nauki czytania i pisania. Jak doskonale zdajemy sobie sprawę, w dobie multimediów jako terapeuci, nauczyciele, nie możemy pozostać jedynie na papierowych wydaniach pomocy dla dzieci. Dlaczego?...

więcej