Kosmiczny spodek do nauki sortowania + KOLOROWANKA

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNING RESOURCES
 • Kod producenta: 765023055467

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 209,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 175,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 190,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  190,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Czas rozpocząć międzygalaktyczną eskapadę i wyruszyć w poszukiwanie obcych! Czekają na Was różnorodne przygody i wiele zadań do wykonania, by akcja poszukiwania kosmitów zakończyła się powodzeniem! Potworki będą potrzebować pomocy w uporządkowaniu swojego latającego spodka. Czas zabrać się do roboty!

Kosmiczny spodek do nauki sortowania to nieprzewidywalna podróż z sortowaniem, liczeniem i rozpoznawaniem kolorów dla małych kosmonautów już od 4 roku życia. To również idealna gra do rozwoju motoryki małej. Dzięki dołączonym szczypcom Tri-Grip dziecko naturalnie ćwiczy trójpalczasty chwyt, który będzie niezbędny w nauce pisania.

Kosmiczny spodek to wieloelementowy zestaw, dzięki któremu zabawa nigdy się nie nudzi, a gra wydaje się nie mieć końca. Będzie wyjątkowym prezentem dla każdego dziecka. Rozbudzi ciekawość tuż po otwarciu opakowania i zapewni długotrwałą, zaskakującą formę rozrywki połączoną z nauką i doskonaleniem bardzo ważnych umiejętności w rozwoju dziecka.

 

 

 

48-od-4-roku-zycia Wiek +4

Odpowiedni dla dzieci powyżej 4 roku życia.

19-koncentracja-pamiec-skupienie4 Koncentracja, pamięć, skupienie

Kosmiczny spodek daje możliwość ćwiczenia koncentracji uwagi na wiele sposobów.

77-zmysl-dotyku Motoryka mała

Zabawa szczypcami Tri-Grip to idealny sposób na rozwój zdolności manualnych
i naukę chwytu trójpalczastego.

53-percepcja-wzrokowa-zmysl-wzroku2 Percepcja wzrokowa
63-sortowanie-dopasowywanie Sortowanie, dopasowywanie

Zabawa kosmicznym spodkiem to mnóstwo fantastycznych pomysłów na sortowanie
i dopasowywanie elementów wg kształtu, koloru i innych cech.

67-umiejetnosci-matematyczne-dodawanie-liczenie-tworzenie-wzorow-i-sekwencji-kategoryzowanie2 Umiejętności matematyczne

Z pomocą Kosmicznego spodka do nauki sortowania dziecko naturalnie i poprzez zabawę rozwinie podstawowe i niezbędne zdolności matematyczne do dalszego rozwoju.

 

Dlaczego warto?

 • Rozwój kluczowych umiejętności matematycznych

Z pomocą Kosmicznego spodka do nauki sortowania dziecko naturalnie i poprzez zabawę rozwinie podstawowe i niezbędne zdolności matematyczne do dalszego rozwoju. Podczas gry będzie doskonaliło umiejętność sortowania, układania według podanego rytmu, liczenia na konkretach i rozwiązywania zadań matematycznych, porównywania oraz działania w określonym czasie. Wyzwania zaproponowane w przewodniku aktywności zapewnią niesamowitą frajdę, a Twoje dziecko pokocha matematykę!

 

 

 • Doskonalenie motoryki małej i koordynacji wzrokowo - ruchowej

Użyj szczypiec, aby posprzątać kosmiczny spodek. Powkładaj kosmitów w odpowiednie miejsca, zgodnie z kolorem. Uważaj, żeby żaden z nich nie wypadł w przestrzeń międzygalaktyczną! Te i inne zabawy zapewnią rozwój zdolności manualnych oraz koordynacji ręka-oko, które są niezbędne do nauki pisania i czytania. Używanie szczypiec Tri-Grip to naturalna nauka prawidłowego chwytu przyboru pisarskiego.

 

Zabawa Kosmicznym spodkiem do nauki sortowania zapewnia długą i pomysłową formę spędzania czasu wolnego. Sortowanie kolorowych kosmitów to nie tylko ćwiczenie na doskonalenie koncentracji uwagi, ale też ogromne pole do rozwoju wyobraźni. Oprócz gier zaproponowanych w przewodniku aktywności, dziecko może również wykorzystać potworki do swobodnej zabawy i rozwijania wyobraźni. Jak nazywa się planeta, z której przybyli obcy? Czy to daleko od Ziemi? W jakim języku mówią te śmieszne stworki? Dlaczego każdy z nich ma inny wygląd? Jak działa spodek kosmiczny? Może stworzycie ogromny plakat z planetami, na których zamieszkają kolorowi kosmici? A może zbudujecie inne spodki latające?

Kosmiczny spodek do nauki sortowania

Mali kosmici o dziwnych kształtach, z różną ilością nóg, rąk, oczu i innymi szczegółami oraz kolorowe przegrody, karty, plansza i szczypce to uczta dla percepcji wzrokowej.

 

 • Nauka kolorów

Kosmiczny spodek to wspaniały, różnobarwny sorter do nauki kolorów. 30 figurek kosmitów w 6 kolorach, kolorowe karty planety i przegrody do sortowania oraz kostka do gry do wyrzucania kolorów to idealny zestaw, by dziecko nauczyło się
i utrwalało poznane barwy.

 

Gry edukacyjne dla 4 latka od Learning Resources

 

 • Praktyczna wyrzutnia kostek

Kosmiczny spodek do nauki sortowania to ogromne możliwości zabawy w jednym produkcie! Przewodnik po aktywności zawiera szeroką propozycję gier z użyciem planszy i kolorowych kart, ale nie tylko. W instrukcji można znaleźć bowiem zabawy angażujące np. aktywność fizyczną dziecka czy wyzwania, które trzeba wykonać w określonym czasie. Do odmierzania czasu możesz użyć Mega klepsydry piaskowej – 1 minuta, którą znajdziesz TUTAJ. Spodek kosmiczny posiada praktyczny przycisk, z pomocą którego wprawia się kostki w ruch i wyrzuca dany kolor i cyfrę. Dzięki temu kości do gry nigdzie się nie zawieruszą i będą zawsze na swoim miejscu.

 

Co zawiera?

 • dwuczęściowy statek kosmiczny

 • 6 kolorowych przegród do sortowania

 • 2 kostki do gry – kolorowa i liczbowa

 • 30 figurek kosmitów w 6 kolorach

 • 2 szczypce Tri-grip

 • 6 kolorowych kart planet z liczbami 1-6

 • 1 kolorowy przewodnik z propozycją gier i planszą na odwrocie

Spodek do nauki sortowania Learning Resources

Główne informacje

Wiek: +4 lata

Uwaga! Aby zdjąć pokrywę, umieść statek kosmiczny na płaskiej powierzchni, usuń pole z kostkami do gry i usuń pokrywę spodka z pomocą środkowego otworu.

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

KOLOROWANKA - Kosmici i kosmos

Kosmiczna kolorowanka dla najmłodszych z prostymi ćwiczeniami.

Otrzymasz ją w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

Złap i sortuj - kosmici

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej