Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Kontrastowa kostka sensoryczna z dzwoneczkiem

 • Producent: LUNDI
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 88,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  97,50 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 100,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  97,50 zł Paczkomat InPost (+9,50 zł)
  100,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  108,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  113,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Kontrastowa kostka sensoryczna z dzwoneczkiem, to doskonała zabawka dla dzieci w wieku 1 -3 lata, która służy do rozwijania zmysłów wzroku, słuchu oraz dotyku. Posiada kontrastowe barwy – czerń, biel oraz czerwień, które stymulują proces postrzegania u dziecka oraz uczą identyfikacji kolorów.

KONTRASTOWA KOSTKA SENSORYCZNA Z DZWONECZKIEM

Kostka na każdej ze ścianek posiada umieszczone wzory - falista linia, kwadrat czy serce, które pozwalają na poznanie różnych figur geometrycznych i naukę ich nazewnictwa. Dzięki temu, produkt może być także wykorzystywany, jako element treningu z osobami z demencją starczą lub z zaburzeniami pamięci. Kostka jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku. Obecność licznych wypustek na materiale stymuluje bodźce dotykowe u najmłodszych pociech.

Kontrastowa kostka sensoryczna z dzwoneczkiem Zabawka rozwija małe i duże zdolności motoryczne u dziecka, ponieważ może ono ją chwytać, rzucać nią oraz zgniatać. Kostka przyda się także w ćwiczeniach mięśni nadgarstka i palców u osób dorosłych, które w wyniku choroby lub wypadku utraciły częściowo władzę w rękach. Zabawka może posłużyć do nauki trafiania nią do celu. W ten sposób Twoje dziecko będzie mogło ćwiczyć koncentrację oraz skupienie.
Kostka posiada w swoim wnętrzu element dźwiękowy, który wydaje przyjemne odgłosy, gdy zaczynamy nią poruszać. Ta funkcja przyciąga uwagę oraz stymuluje słuch Twojej pociechy. Zabawkę można, zarówno zabrać w podróż, jak i wykorzystywać w zaciszu domowym. Możemy użyć jej również do wspólnej zabawy z dzieckiem lub treningu z osobą dorosłą, na zasadzie: podaj-złap.

KONTRASTOWA KOSTKA SENSORYCZNA Z DZWONECZKIEM - DOSKONAŁA ZABAWA DLA KAŻDEJ POCIECHY

Kostka jest wykonana z delikatnego oraz puszystego pluszu MINKY, o gramaturze 350 mg. Chociaż jest to materiał sztuczny, ale bardzo przyjemny dla skóry i niepowodujący powstawania żadnych podrażnień. Tkanina MINKY została gruntownie przebadana przez laboratoria w Stanach Zjednoczonych Ameryki - głównie pod kątem obecności substancji toksycznych czy alergizujących. Pozytywna opinia badaczy sprawiła, iż została ona opatrzona certyfikatem jakości, który gwarantuje, iż materiał jest bezpieczny dla zdrowia dziecka.

Kontrastowa kostka sensoryczna z dzwoneczkiem Produkt jest łatwy do utrzymania w czystości, ponieważ można go prać ręcznie, w temperaturze do 30 stopni Celsjusza. Nie wolno go jednak suszyć w suszarce bębnowej ani prasować. Na szczęście zaletą materiału, z jakiego jest wykonany, jest jego szybkie wysychanie.
Do delikatnego pluszu zostały starannie przyszyte figury geometryczne, które wykonano z dobrej jakości filcu. Kostka zawiera wypełnienie, w postaci antyalergicznych kulek silikonowych, których gwarancję bezpieczeństwa potwierdza certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100. Obecność wygodnej tasiemki, wszytej w kostkę, pozwala na jej zawieszenie w zasięgu wzroku i dłoni dziecka. W ten sposób, produkt jest łatwo dostępny dla maluszka, nie ulega zabrudzeniu oraz można go szybko znaleźć wśród innych zabawek.

Bok kostki ma długość około 15 centymetrów. Artykuł w całości wykonano ręcznie. Produkt pochodzi od polskiego producenta.
Podaruj swemu dziecku coś wyjątkowo rozwijającego!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

07-08-2019
Język w krainie herców – logopedyczny „Rerek” i wywołanie głoski „r” W momencie gdy ukończyłam studia logopedyczne, „uzbrojona po zęby” w wiedzę akademicką nie chciałam słyszeć o wspomaganiu terapii głoski „r” jakimkolwiek urządzeniem. Myślałam sobie, że...

więcej

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej