Kolumna wodna podświetlana

 • Producent: CANP BIDCE
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 800,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  800,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Kolumna wodna podświetlana to ciekawa dekoracja, która znajdzie swoje zastosowanie w każdym domu lub w dowolnym pomieszczeniu. To również pomoc sensoryczna idealna do użytku w gabinecie terapeutycznymprzedszkolu, szkole.

Ciekawe rozwiązanie do zabaw świetlnych. Tego typu zabawy pozytywnie wpływają na rozwój percepcji wzrokowej i stwarzają atmosferę sprzyjającą uczeniu się.

Technologia LED zastosowana w urządzeniu pozwala na automatyczną zmianę kolorów światła. Intuicyjny w obsłudze pilot pozwoli Ci na szybką zmianę wybranej barwy, przez co z łatwością możesz dostawać kolor otoczenia do własnych preferencji lub do swojego aktualnego samopoczucia.

Ta lampa wodna z bąbelkami będzie doskonałym prezentem dla dzieci w każdym wieku.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Piękna dekoracja, która posłuży także jako pomoc terapeutyczna

Ciekawa dekoracja, którą można wykorzystać do urządzenia kącika sensorycznego w pokoju dziecka. Kolumna wodna wypełni pomieszczenie nastrojowym światłem o wielu barwach. Doskonale sprawdzi się w gabinecie integracji sensorycznej, terapeutycznym, a także w poczekalni.

 • Doskonała metoda na uspokojenie i zrelaksowanie się

Delikatne światło kolumny wodnej stwarza spokojną atmosferę, w której możesz doskonalić swoją koncentrację. Światło pobudzi kreatywność, co może przełożyć się na lepszą efektywność nauki oraz zapamiętywania. Zabawy świetlne to dla dzieci idealny sposób na przełamanie strachu przed ciemnością.

 • Rozwój percepcji wzrokowej

Pompa powietrza znajdująca się w podstawie kolumny powoduje powstawanie baniek wewnątrz rurki. Obserwacja bąbelek przechodzących przez rurkę pozytywnie wpływa na poprawę percepcji wzrokowej Twojego dziecka.

Ciekawe rozwiązanie, które pomoże przeprowadzić oraz urozmaicić terapię integracji sensorycznej. Zabawy światłem wzbudzą ciekawość najmłodszych, a także przyczynią się do ich poprawnego rozwoju. Światło padające z kolumny dostarcza dzieciom dużą dawkę doznań sensorycznych, które stymulują ich zmysł wzroku, a także pomogą rozwinąć funkcje poznawcze.

 • Z łatwością dostosujesz kolor światła do swoich preferencji

Ta kolumna wodna LED posiada funkcję przepływania, migania bądź pozwala na ustawienie jednej konkretnej barwy. Technologia LED wykorzystana w kolumnie pozwala świecić aż na 7 kolorów. Zastosowanie szerokiej gamy barw może sprawić, że otoczenie stworzy bardzo romantyczną, elegancką, a nawet marzycielską atmosferę, w której możesz się zrelaksować bądź odpocząć. W skład zestawu wchodzi także ergonomiczny pilot zdalnego sterowania kolumną. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób dostosujesz barwę do własnych upodobań, nie wstając z fotela.

 • Wysoka jakość wykonania

Do wykonania kolumny wykorzystano grubą warstwę akrylu, który zapewnia wytrzymałość oraz trwałość. Wąska podstawa jest niezwykle elegancka, a ponadto zapewnia solidne podparcie.

 

Co zawiera?

W skład zestawu wchodzi:

 • Kolumna wodna podświetlana o wymiarach 10 cm x 100 cm,

 • Pilot zdalnego sterowania na podczerwień,

 • Zasilacz 12 V.

 

Główne informacje

 • Do wykonania kolumny wykorzystano wysokiej jakości akryl o grubości 4 mm.

 • Zużycie prądu wynosi około 120 W.

 • Kolumna wodna posiada certyfikaty: CE, FCC, ROHS.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej