Kolorowe sensoryczne stopy

 • 85,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Kolorowe sensoryczne stopy to zestaw 12 kolorowych stóp mających na celu poprawę równowagi i koordynacji ruchowej dziecka. Wykonane są z wytrzymałego, odpornego na rozrywanie miękkiego tworzywa sztucznego.

Kolorowe sensoryczne stopy to idealna zabawka sensoryczna dla terapeutów i rodziców, którzy chcą zapewnić niezwykłą rozrywkę swoim pociechom.

Zestaw może być też wykorzystywany jako pomoc terapeutyczna przez osoby w trakcie rehabilitacji oraz przez starsze osoby, które zwyczajnie chcą zadbać o swoją kondycje.

Odpowiednie dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Poprawa funkcjonowania zmysłów dziecka – ćwiczenia z wykorzystaniem Sensorycznych Stóp pomogą dzieciom rozwijać równowagę, koordynację, motorykę, a także nauczą świadomości przestrzennej.

 • Zabawa uaktywnia wiele zmysłów co wpływa na budowanie połączeń nerwowych.

 • Poprawa umiejętności społecznych - zabawy sensoryczne z rówieśnikami to okazja do kształtowania umiejętności budowania relacji i pracy w grupie.

 • Idealne rozwiązanie dla terapeutówKolorowe Sensoryczne Stopy świetne sprawdzą się do mapowania tras, które będą stanowić wyzwanie dla równowagi i koordynacji dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i niepełnosprawnościami.

 • Doskonały pomysł do zabawy na świeżym powietrzu - Sensorycznych Stóp można używać wewnątrz i na zewnątrz, tworząc ciekawe szlaki do podążania.

 • Bezpieczeństwo korzystania – stopy wykonano z trwałego, elastycznego tworzywa sztucznego. Elementy mają wypukłe nierówności na powierzchni dla dodatkowej przyczepności i stymulacji dotykowej. Są również wodoodporne i antypoślizgowe

 • Zabawa sensoryczna to świetny sposób na uspokojenie dziecka, która pozwoli rozładować stres i napięcie.

 • Kolorowe sensoryczne stopy idealnie komponują się w zestawie wraz z sensorycznymi dłońmi. Taki pakiet znakomicie sprawdzi się do mapowania tras, które będą stanowić wyzwanie dla równowagi i koordynacji dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i niepełnosprawnościami.

 • Pokaż dziecku alternatywę dla gry na telefon lub tablet. Kolorowe sensoryczne stopy pozwolą odciągnąć się od ekranu, zapewnią sporo frajdy, a także będą zdrową aktywnością kształtującą wiele umiejętności.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera sześć par stóp w sześciu kolorach z teksturowanymi powierzchniami. Wykonane z antypoślizgowego miękkiego tworzywa sztucznego, zapewniającego bezpieczeństwo użytkowania.

 

Główne informacje - Kolorowe sensoryczne stopy

 • Każda stopa ma około 20 x 10 cm.

 • Odpowiednie dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

 

Zobacz recenzję

Zobacz kolorowe sensoryczne stopy w akcji. Kliknij na poniższą grafikę:

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej