Kolorowe sensoryczne stopy

 • 85,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Kolorowe sensoryczne stopy to zestaw 12 kolorowych stóp mających na celu poprawę równowagi i koordynacji ruchowej dziecka. Wykonane są z wytrzymałego, odpornego na rozrywanie miękkiego tworzywa sztucznego.

Kolorowe sensoryczne stopy to idealna zabawka sensoryczna dla terapeutów i rodziców, którzy chcą zapewnić niezwykłą rozrywkę swoim pociechom.

Zestaw może być też wykorzystywany jako pomoc terapeutyczna przez osoby w trakcie rehabilitacji oraz przez starsze osoby, które zwyczajnie chcą zadbać o swoją kondycje.

Odpowiednie dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Poprawa funkcjonowania zmysłów dziecka – ćwiczenia z wykorzystaniem Sensorycznych Stóp pomogą dzieciom rozwijać równowagę, koordynację, motorykę, a także nauczą świadomości przestrzennej.

 • Zabawa uaktywnia wiele zmysłów co wpływa na budowanie połączeń nerwowych.

 • Poprawa umiejętności społecznych - zabawy sensoryczne z rówieśnikami to okazja do kształtowania umiejętności budowania relacji i pracy w grupie.

 • Idealne rozwiązanie dla terapeutówKolorowe Sensoryczne Stopy świetne sprawdzą się do mapowania tras, które będą stanowić wyzwanie dla równowagi i koordynacji dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i niepełnosprawnościami.

 • Doskonały pomysł do zabawy na świeżym powietrzu - Sensorycznych Stóp można używać wewnątrz i na zewnątrz, tworząc ciekawe szlaki do podążania.

 • Bezpieczeństwo korzystania – stopy wykonano z trwałego, elastycznego tworzywa sztucznego. Elementy mają wypukłe nierówności na powierzchni dla dodatkowej przyczepności i stymulacji dotykowej. Są również wodoodporne i antypoślizgowe

 • Zabawa sensoryczna to świetny sposób na uspokojenie dziecka, która pozwoli rozładować stres i napięcie.

 • Kolorowe sensoryczne stopy idealnie komponują się w zestawie wraz z sensorycznymi dłońmi. Taki pakiet znakomicie sprawdzi się do mapowania tras, które będą stanowić wyzwanie dla równowagi i koordynacji dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i niepełnosprawnościami.

 • Pokaż dziecku alternatywę dla gry na telefon lub tablet. Kolorowe sensoryczne stopy pozwolą odciągnąć się od ekranu, zapewnią sporo frajdy, a także będą zdrową aktywnością kształtującą wiele umiejętności.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera sześć par stóp w sześciu kolorach z teksturowanymi powierzchniami. Wykonane z antypoślizgowego miękkiego tworzywa sztucznego, zapewniającego bezpieczeństwo użytkowania.

 

Główne informacje - Kolorowe sensoryczne stopy

 • Każda stopa ma około 20 x 10 cm.

 • Odpowiednie dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Kliknij aby pobrać instrukcję

 

Zobacz recenzję

Zobacz kolorowe sensoryczne stopy w akcji. Kliknij na poniższą grafikę:

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej