Kolorowe sensoryczne dłonie

 • 85,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  100,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Kolorowe sensoryczne dłonie to zestaw 12 kolorowych dłoni, mających na celu poprawę równowagi i koordynacji ruchowej dziecka. Wykonane są z wytrzymałego, odpornego na rozrywanie, miękkiego tworzywa sztucznego. Kolorowe sensoryczne dłonie to idealna pomoc dla terapeutów i rodziców, którzy chcą zapewnić niesamowitą rozrywkę swoim pociechom. Zestaw może być też wykorzystywany przez osoby w trakcie rehabilitacji oraz przez starszych ludzi, którzy zwyczajnie chcą zadbać o swoją kondycję.

Taką zabawką sensoryczną mogą bawić się dzieci już od 18 miesiąca życia.

 

 

 

 

Kolorowe sensoryczne dłonie infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ćwiczenia z wykorzystaniem sensorycznych dłoni pomogą dzieciom rozwijać równowagę i koordynację. Zadbają o usprawnienie motoryki, a także nauczą świadomości przestrzennej.

 • Zabawa wymaga aktywnego użycia wielu zmysłów jednocześnie. Badania pokazują, że w mózgu budują się wówczas ścieżki między nerwami. To z kolei sprawia, że terapii lub rehabilitacja staje efektywniejsza.

 • Zestaw można wykorzystać podczas zajęć grupowych w przedszkolu. Zabawy sensoryczne z rówieśnikami to doskonała okazja do kształtowania umiejętności budowania relacji i pracy w grupie.

 • Kolorowe sensoryczne dłonie można wykorzystać w zestawie wraz z sensorycznymi stopami. Taki zestaw świetne sprawdzi się do mapowania tras, które będą stanowić wyzwanie dla równowagi i koordynacji dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i niepełnosprawnościami.

 • Sensoryczne dłonie to doskonały pomysł do zabawy na świeżym powietrzu. Zestawu można używać wewnątrz i na zewnątrz, tworząc rozmaite szlaki do podążania.

 • Dłonie wykonano z trwałego, elastycznego tworzywa sztucznego. Elementy mają wypukłe nierówności na powierzchni dla dodatkowej przyczepności i stymulacji dotykowej. Są również wodoodporne i antypoślizgowe.

 • Zabawa sensoryczna to także świetny sposób na uspokojenie i wyciszenie dziecka, która pozwoli rozładować stres i napięcie.

 • Pokaż dziecku ciekawą alternatywę dla gry na telefon lub tablet. Kolorowe sensoryczne dłonie pozwolą odciągnąć się od ekranu, zapewnią sporo frajdy, a także będą zdrową aktywnością kształtującą wiele umiejętności.

 

Co zawiera? 

Zestaw zawiera 6 par kolorowych dłoni o wymiarach ok. 145 x 145mm z teksturowanymi powierzchniami. Wykonane z antypoślizgowego miękkiego tworzywa sztucznego, zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

 

Sprawdź pozostałe pomoce terapeutyczne i zabawki sensoryczne.

 

Główne informacje

Kliknij aby pobrać instrukcję

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej