Klocki wielofunkcyjne

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 146,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  146,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  146,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  158,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  166,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  171,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_kloc_wielof
Dodaj do mojej listy

Klocki Wielofunkcyjne

Jeśli poszukujesz zabawek edukacyjnych dla Twojej pociechy, to polecamy Klocki Wielofunkcyjne. To nowoczesna i multisensoryczna zabawka, która pozwoli rozwijać Twojemu dziecku szereg funkcji poznawczych. Klocki Wielofunkcyjne są także ciekawym materiałem, na którym można ćwiczyć zapamiętywanie i pamięć krótkotrwałą. Podczas zabawy dziecko pozna także figury geometryczne i przestrzenne - sześcian.

Klocki Wielofunkcyjne doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku dzieci zdrowych, jak i tych ze zdiagnozowanymi dysfunkcjami i zaburzeniami rozwojowymi. Prawidłowy rozwój funkcji poznawczych przekłada się na późniejsze umiejętności, związane m.in. z czytaniem i pisaniem.
Klocki Wielofunkcyjne zaprojektowane są w taki sposób, aby wyćwiczyć przede wszystkim postrzeganie wzrokowe, co z kolei przekłada się na pozostałe umiejętności poznawcze.
Klocki Wielofunkcyjne mogą pomóc również dziecku, u którego podejrzewa się, że w przyszłości może rozwinąć się dysleksja. Bardzo ważnym czynnikiem, który warto rozwijać u dzieci jest także koncentracja uwagi. Treningi przy zastosowaniu odpowiednich zabawek pozwolą na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Klocki wielofunkcyjne- wspaniała zabawa!

W twardym opakowaniu znajdziesz 49 elementów, w czterech różnych kolorach, dzięki czemu zabawa nimi będzie ciekawsza. W załączonym zeszycie ćwiczeń znajdują się zadania, które pomagają utrwalać razem z dzieckiem nowo nabyte umiejętności. Do gry załączone są także karty wzorów. Zadanie dziecka polega na odtworzeniu wybranego schematu. Na początku należy pomóc latorośli w ułożeniu wybranego wzoru w jednym kolorze. W miarę przyswajania wiedzy można zaproponować dziecku samodzielne układanie klocków, według schematu, w jednym kolorze lub kilku.

Klocki Wielofunkcyjne to wyjątkowa zabawka, która jest przeznaczona głównie dla maluchów w wieku przedszkolnym, choć znajdą one również zastosowanie w szkole podstawowej, jako element wspierania rozwoju wszystkich funkcji poznawczych, pamięci krótkotrwałej i koncentracji uwagi. To doskonały pomysł na prezent dla Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej