Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Klocki wielofunkcyjne

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 149,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  149,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  149,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  149,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  169,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  174,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Klocki Wielofunkcyjne

Jeśli poszukujesz zabawek edukacyjnych dla Twojej pociechy, to polecamy Klocki Wielofunkcyjne. To nowoczesna i multisensoryczna zabawka, która pozwoli rozwijać Twojemu dziecku szereg funkcji poznawczych. Klocki Wielofunkcyjne są także ciekawym materiałem, na którym można ćwiczyć zapamiętywanie i pamięć krótkotrwałą. Podczas zabawy dziecko pozna także figury geometryczne i przestrzenne - sześcian.

Klocki Wielofunkcyjne doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku dzieci zdrowych, jak i tych ze zdiagnozowanymi dysfunkcjami i zaburzeniami rozwojowymi. Prawidłowy rozwój funkcji poznawczych przekłada się na późniejsze umiejętności, związane m.in. z czytaniem i pisaniem.
Klocki Wielofunkcyjne zaprojektowane są w taki sposób, aby wyćwiczyć przede wszystkim postrzeganie wzrokowe, co z kolei przekłada się na pozostałe umiejętności poznawcze.
Klocki Wielofunkcyjne mogą pomóc również dziecku, u którego podejrzewa się, że w przyszłości może rozwinąć się dysleksja. Bardzo ważnym czynnikiem, który warto rozwijać u dzieci jest także koncentracja uwagi. Treningi przy zastosowaniu odpowiednich zabawek pozwolą na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Klocki wielofunkcyjne- wspaniała zabawa!

W twardym opakowaniu znajdziesz 49 elementów, w czterech różnych kolorach, dzięki czemu zabawa nimi będzie ciekawsza. W załączonym zeszycie ćwiczeń znajdują się zadania, które pomagają utrwalać razem z dzieckiem nowo nabyte umiejętności. Do gry załączone są także karty wzorów. Zadanie dziecka polega na odtworzeniu wybranego schematu. Na początku należy pomóc latorośli w ułożeniu wybranego wzoru w jednym kolorze. W miarę przyswajania wiedzy można zaproponować dziecku samodzielne układanie klocków, według schematu, w jednym kolorze lub kilku.

Klocki Wielofunkcyjne to wyjątkowa zabawka, która jest przeznaczona głównie dla maluchów w wieku przedszkolnym, choć znajdą one również zastosowanie w szkole podstawowej, jako element wspierania rozwoju wszystkich funkcji poznawczych, pamięci krótkotrwałej i koncentracji uwagi. To doskonały pomysł na prezent dla Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Ciekawe prezenty na dzień dziecka

Ciekawe prezenty na dzień dziecka

14-05-2019
Zobacz propozycje ciekawych prezentów na dzień dziecka. Proponowane produkty rozwijają umiejętności i zapewnią zabawę na długi czas.

więcej