Klocki wielofunkcyjne

 • Producent: ARSON
 • Kod producenta: 5907763600421
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 155,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  155,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  155,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  167,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  175,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  180,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_kloc_wielof
Dodaj do mojej listy

Klocki Wielofunkcyjne

Jeśli poszukujesz zabawek edukacyjnych dla Twojej pociechy, to polecamy Klocki Wielofunkcyjne. To nowoczesna i multisensoryczna zabawka, która pozwoli rozwijać Twojemu dziecku szereg funkcji poznawczych. Klocki Wielofunkcyjne są także ciekawym materiałem, na którym można ćwiczyć zapamiętywanie i pamięć krótkotrwałą. Podczas zabawy dziecko pozna także figury geometryczne i przestrzenne - sześcian.

Klocki Wielofunkcyjne doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku dzieci zdrowych, jak i tych ze zdiagnozowanymi dysfunkcjami i zaburzeniami rozwojowymi. Prawidłowy rozwój funkcji poznawczych przekłada się na późniejsze umiejętności, związane m.in. z czytaniem i pisaniem.
Klocki Wielofunkcyjne zaprojektowane są w taki sposób, aby wyćwiczyć przede wszystkim postrzeganie wzrokowe, co z kolei przekłada się na pozostałe umiejętności poznawcze.
Klocki Wielofunkcyjne mogą pomóc również dziecku, u którego podejrzewa się, że w przyszłości może rozwinąć się dysleksja. Bardzo ważnym czynnikiem, który warto rozwijać u dzieci jest także koncentracja uwagi. Treningi przy zastosowaniu odpowiednich zabawek pozwolą na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Klocki wielofunkcyjne- wspaniała zabawa!

W twardym opakowaniu znajdziesz 49 elementów, w czterech różnych kolorach, dzięki czemu zabawa nimi będzie ciekawsza. W załączonym zeszycie ćwiczeń znajdują się zadania, które pomagają utrwalać razem z dzieckiem nowo nabyte umiejętności. Do gry załączone są także karty wzorów. Zadanie dziecka polega na odtworzeniu wybranego schematu. Na początku należy pomóc latorośli w ułożeniu wybranego wzoru w jednym kolorze. W miarę przyswajania wiedzy można zaproponować dziecku samodzielne układanie klocków, według schematu, w jednym kolorze lub kilku.

Klocki Wielofunkcyjne to wyjątkowa zabawka, która jest przeznaczona głównie dla maluchów w wieku przedszkolnym, choć znajdą one również zastosowanie w szkole podstawowej, jako element wspierania rozwoju wszystkich funkcji poznawczych, pamięci krótkotrwałej i koncentracji uwagi. To doskonały pomysł na prezent dla Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej

Odkrywamy zalety zabawy heurystycznej

Odkrywamy zalety zabawy heurystycznej

21-06-2021
Dzieci od urodzenia są małymi odkrywcami. Interesuje je wszystko, co je otacza. Lubią odkrywać, eksperymentować, poznawać, testować i badać nowe przedmioty i aktywności. Naturalna ciekawość świata drzemie w każdym dziecku. To ona pozwala mu poszerzać wiedzę i zdobywać nowe...

więcej

Czy zabawa klockami ma sens?

Czy zabawa klockami ma sens?

21-06-2021
Dzieci uwielbiają zabawy klockami. Klocki należą również do najchętniej kupowanych zabawek. Czy zabawa klockami to tylko sposób na ciekawe spędzanie wolnego czasu i zabicie nudy? Sprawdź czy warto kupować klocki i zachęcać dziecko do zabawy nimi.

więcej