Klocki Małych Geniuszy - Figury geometryczne ze śrubkami

 • Producent: ASKATO
 • Kod producenta: 6901440116365
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 29,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 40,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  40,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Edukacyjne klocki - figury geometryczne oraz śrubki Fanstastyczne, unkikatowe  klocki rozwijające wyobraźnię oraz postrzeganie przestrzenne dziecka. 50 elementów w 4 kolorach, które można wykorzystać na różne sposoby. Można ćwiczyć rękę przy przykręcaniu figur do śrubek, można dopasowywać kształty figur do kształu śrubek, można także uczyć się nazw poszczególnych figur oraz kolorów.

Wiek: 3+

Wymiary opakowania: 30 x 7.2 x 35 cm.

 

Zabawki Askato są zgodne z Dyrektywą Unijną w sprawie bezpieczeństwa zabawek 2009/48/WE oraz z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów w  sprawie wymagań dla zabawek Dz.U. 2016 poz. 1730.

Ponadto wszystkie zabawki atestowane są zgodnie z wymogami norm EN-71, posiadają deklaracje WE oraz oznaczone są znakiem CE potwierdzającymi ich bezpieczeństwo.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej