Klocki Magnetyczne Jolly Heap CREATIVE - 100 szt.

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: JOLLY HEAP

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 6 558,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Na zamówienie: 7 dni
 • 6 558,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 6 558,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  6 558,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Skorzystaj z limitowanej oferty cenowej na Klocki Magnetyczne Jolly Heap CREATIVE - 100 szt. Wpisz w koszyku kod rabatowy JOHP-CR24-M100, który obniży cenę zestawu o 250zł brutto.

Dla kogo?

Klocki Magnetyczne Jolly Heap CREATIVE to absolutna nowość na rynku światowym i unikalny produkt dla dzieci! Są lekkie, miękkie i w 100% bezpieczne. Łączą się ze sobą dzięki magnesom umieszczonym w środku. Wszechstronność zastosowania tych klocków jest nieograniczona, a odbiorcami zabawy mogą być dzieci w każdym wieku - nawet niemowlęta, oraz osoby niepełnosprawne i z zaburzeniami rozwojowymi.

Klocki magnetyczne to wyjątkowy i niezwykle skuteczny sposób na doskonalenie wielu kluczowych umiejętności, gwarantujący zupełnie nowy rodzaj zabawy i rozrywki, która nigdy się nie nudzi. Najwyższa jakość, bezpieczeństwo i pomysłowe podejście do tworzenia innowacyjnych produktów, pozwala bezkompromisowo stwierdzić, że to ponadczasowa i najlepsza inwestycja dla właścicieli gabinetów specjalistycznych, rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych. Idealny produkt dla przedszkoli, szkół, świetlic i sal zabaw oraz sprawdzona pomoc dla animatorów rozrywki.

Jeżeli chcesz zagwarantować dzieciom naukę poprzez nieograniczoną zabawę, zagospodarować czas wolny i przyczynić się do ich wielokierunkowego rozwoju to już dziś zainwestuj w nowatorskie rozwiązanie, jakim jest zakup Klocków Magnetycznych Jolly Heap CREATIVE. Inwestycja ta zwróci się w krótkim czasie i upewni Cię w przekonaniu, że zrobiłeś świetny krok w stronę rozwojowych metod i form pracy z dziećmi.

Klocki Magnetyczne Jolly Heap CREATIVE to 100 elementów łącznie: 76 sześcianów + 12 trójkątów + 8 sześcianów ściętych + 4 piramidki. Oferowane przez nas zestawy można kupić w wielu wariantach kolorystycznych i cieszyć się wyjątkowym czasem, spędzonym na wspólnej, wartościowej zabawie.

 

 

 

85-edukacja-przedszkolna2 Dla przedszkoli, żłobków, szkół i świetlic

Zabawa klockami gwarantuje rozwój na wielu płaszczyznach zatem jest to idealne rozwiązanie dla ośrodków opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych.

27-motoryka-duza-koordynacja-ruchowa2 Rozwój motoryczny

Podczas zabawy z klockami dziecko ćwiczy zarówno motorykę dużą, jak i motorykę małą. 

106-kreatywnosc2 Rozwój kreatywności

Z klocków można budować wiele różnych figur - ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia malucha.

33-nauka-ksztaltow-geometria Zdolności matematyczne

Klocki mogą stanowić doskonały start w nauce matematyki. Dzięki nim nauczysz malucha podstaw geometrii, a także wykorzystasz je do ukazania prostych działań arytmetycznych.

58-praca-w-grupie-komunikacja3 Zabawa w grupie

Zabawa dużymi klockami to świetna okazja do wspólnej zabawy. Dzieci będą mogły nauczyć się współpracy w grupie, a także poznają zasady zdrowej rywalizacji.

 

Dlaczego warto?

 • Idealne rozwiązanie dla żłobków, przedszkoli, szkół i świetlic

Stymulacja rozwoju dziecka poprzez bezpieczną zabawę to jeden z głównych celów ośrodków opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych. Klocki Magnetyczne Jolly Heap CREATIVE to niezrównana pomoc w rozwijaniu kluczowych umiejętności u podopiecznych w wielu sferach. Poniżej przedstawiamy korzyści płynące z inwestycji w to nowatorskie rozwiązanie.

 

 

 • Rozwój motoryki dużej i małej, doskonalenie zdolności manualnych

Klocki magnetyczne stwarzają wiele możliwości do zabaw ruchowych, do których zaliczymy: rzucanie, budowanie, przenoszenie, toczenie, przeskakiwanie, wspinanie się, pokonywanie przeszkód. To niezwykły trening ruchowy, rozwijający duże partie mięśniowe jak również motorykę małą. Podczas łączenia wielu elementów dziecko doskonali zdolności manualne i ćwiczy różne rodzaje chwytów: cylindryczny, szczypcowy oraz małpi. Podnoszenie sprawności motorycznej będzie miało wpływ na radzenie sobie w życiu codziennym oraz przełoży się na poziom umiejętności szkolnych.

 

 • Doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej

Manipulowanie klockami magnetycznymi wymaga od dzieci skoordynowania ruchów ciała z sygnałami wysyłanymi przez wzrok. Elementy łączą się ze sobą tylko w sposób naprzemienny kolorystycznie, należy więc ciągle zwracać na to uwagę. Pokonywanie przeszkód czy tworzenie konstrukcji to naturalny sposób na doskonalenie koordynacji całego ciała ze wzrokiem.

 

 • Rozbudzanie wyobraźni i kreatywności, rozwój mowy czynnej i biernej

Konstruowanie budowli, które z czasem stają się dużo bardziej zaawansowane to zasługa rosnącej wraz z działaniem wyobraźni, praktyki i kreatywności. Spójrz na zdjęcia i zauważ jak niezwykle precyzyjne i dopracowane wzory 2D i 3D można tworzyć z Klocków Magnetycznych Jolly Heap CREATIVE. Możliwości są naprawdę nieskończone, a efekt zachwycający! Dodatkowo wszystkie zrealizowane pomysły będą idealną okazją do tworzenia historyjek lub słuchania opowieści innych dzieci, co przyczyni się wzbogacenia słownictwa.

 

 • Rozwój umiejętności matematycznych i logicznego myślenia, wzbudzanie ciekawości do poznawania praw fizyki

Klocki magnetyczne to fenomenalny sposób na zrozumienie pojęć matematycznych związanych z geometrią tj. pole czy objętość figur przestrzennych i płaskich. Samodzielne tworzenie i dzielenie na części brył, daje możliwość zapoznania się z ich cechami. Klocki mogą stać się również dużymi liczmanami i wprowadzać w zabawny sposób do świata działań matematycznych. Składanie i rozkładanie elementów konstrukcji z klocków to rozwój logicznego, syntetyczno-analitycznego myślenia. Zabawa magnesami to również niezwykle ciekawe doświadczenie i początek przygody z prawami fizycznymi i zjawiskami przyrodniczymi, które rządzą światem.

 

Zabawa Klockami Magnetyczymi Jolly Heap CREATIVE to wspaniały sposób na integrację dzieci. Wspólne planowanie pracy czy spontaniczna gra nauczy współdziałania w grupie, wzajemnej troski oraz zasad rywalizacji. Spędzanie czasu w aktywny i radosny sposób wyzwala w dzieciach poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że z chęcią powracają do miejsca, w którym czują się dobrze.

 

 

 • Niekwestionowana pomoc w gabinetach specjalistycznych, ośrodkach fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych

Specjalistyczne zajęcia, wspierające wszechstronny rozwój dzieci, to praca wymagająca szeregu pomocy edukacyjnych i sprawdzonych materiałów. Klocki Magnetyczne Jolly Heap CREATIVE to niezrównany produkt do różnorodnych zajęć:
wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, korekcja wad postawy, integracja sensoryczna, terapia ręki, dla dzieci niepełnosprawnych psychoruchowo, ze spektrum autyzmu, ADHD, dysleksją i innymi zaburzeniami rozwojowymi. Dzięki intensywnym kolorom będą też wsparciem dla osób z słabowidzących. Klocki magnetyczne to nowatorskie rozwiązanie, które przyniesie wiele korzyści rozwojowych dla Twoich podopiecznych. Zajęcia prowadzone z oferowanym przez nas produktem pobudzą zaangażowanie dzieci w terapię, będą zapobiegać znużeniu i zniechęceniu, a żmudne ćwiczenia zamienią się w wielką frajdę.

 

 • Absolutny HIT do wyposażenia sal zabaw oraz niezrównany produkt dla animatorów rozrywki

Czas zagwarantować dzieciom zupełnie nowy rodzaj zabawy! Klocki Magnetyczne Jolly Heap CREATIVE to świetna alternatywa dla dotychczasowego wyposażenia sal. Budowanie z nich ogromnych konstrukcji to sposób na długotrwałą rozrywkę, a możliwość rozwalania ich na różne sposoby to radość nie do przecenienia. Po budowlach można się wspinać i wpadać w nie – efekt rozpadających się, misternych konstrukcji jest naprawdę zachwycający! Klocki można zabierać ze sobą na urodziny, wesela oraz inne przyjęcia i tym samym zapewnić niezrównaną i zapadającą w pamięć zabawę.

 

 • Produkt w pełni bezpieczny, łatwy w transporcie i utrzymaniu czystości

Klocki Magnetyczne Jolly Heap CREATIVE produkowane są z delikatnego, ale wytrzymałego i trwałego materiału, ręcznie wykończonego. Są w 100% bezpieczne: nie zawierają ftalanów, kadmu oraz pierwszorzędowych amin aromatycznych. Nie mają ostrych krawędzi, są miękkie i lekkie. Konstrukcje z nich zrobione są wytrzymałe, ale pod wpływem nacisku łatwo się rozpadają. Uderzenie w nie przez dziecko czy rzucanie nimi jest niegroźne i nie wyrządza krzywdy. Klocki można w łatwy sposób przewozić w różne miejsca, wystarczy je wrzucić do auta. Dzięki swej elastyczności zmieszczą się w każdą lukę bagażnika. W celu utrzymania czystości wystarczy je przetrzeć wilgotną ścierką lub wyprać w pralce.

 

 • Niezwykle wartościowa zabawa w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół

Wszystkie wymienione powyżej korzyści płynące z używania Klocków Magnetycznych Jolly Heap CREATIVE są niezaprzeczalnym powodem do zainwestowania w ich zakup. Inwestycja ta zwróci się po stokroć w formie radosnych i szczęśliwych chwil spędzonych na wartościowej zabawie, rozwijającej szereg kompetencji i umiejętności dziecka.

 

Co zawiera?

Zestaw składa się ze 100 kostek w czterech kształtach:

 • 76 sześcianów

 • 12 trójkątów

 • 8 sześcianów ściętych

 • 4 piramidki

 

Klocki Magnetyczne Jolly Heap CREATIVE - 100 szt.

 

Dostępny jest w poniższych wariantach kolorystycznych:

 • 1121

 • 1123

 • 1126

 • 1222

 • 1325

 • 1326

 • 1223

 

 

Główne informacje

 • Wiek: +4 lata

 • Skład: 100% poliester, guma piankowa, magnesy neodymowe

 • Produkt zgodny z wymaganiami dyrektywy zabawkowej №635 PN-EN 71-1, PN-EN 71-2, PN-EN 71-3:2014-12, posiada certyfikat CE.

 • Uwaga! Do stworzenia niektórych figur będących na zdjęciach może być potrzebna większa ilość klocków niż znajduje się w jednym zestawie.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej