Klocki konstrukcyjne i układanka w jednym

 • Producent: GOKI
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 89,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  99,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  99,90 zł Paczkomat InPost (+10,90 zł)
  101,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  109,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  114,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: montessori_gki58660
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Szukasz zabawki dla swojej pociechy, która przyczyni się korzystnie do jego rozwoju? A może szukasz odpowiedniego prezentu dla dziecka? Mamy coś idealnie dostosowanego do twoich potrzeb. Nasz produkt rozwija inteligencje przestrzenną oraz uczy kreatywnej zabawy. Jest doskonałym wyborem dla dzieci od 2 roku życia. Sprawdzi się w salach przedszkolnych jak i w domowym zaciszu.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Zestaw klocków przyczyni się do intensywnego rozwoju inteligencji przestrzennej. Jest to umiejętność, która polega na wyobrażaniu przedmiotów i ich wzajemnym ułożeniu. Dzięki niej dzieci potrafią wizualizować robione przez nie budowle, układanki, postacie oraz figury.

 • Maluchy bawiące się naszą zabawką potrafią szybciej zmieniać perspektywę widzenia przedmiotów lub obrazów. Rozwijanie tej umiejętności jest konieczne do odróżnia kierunków osi własnego ciała. Taka zdolność przydaje się nie tylko do uczenia się zagadnień matematycznych ale i w późniejszym życiu do orientowania się w otoczeniu.

 • Dzięki naszemu produktowi twoja pociecha wykształci myślenie logiczne. Jest ono potrzebne do zrozumienia wypowiedzi, poprawnego komunikowania się oraz do łączenia faktów. Pomaga lepiej radzić sobie z nauką. Są to nie tylko przedmioty ścisłe, gdzie logiczne myślenie to podstawa, ale także humanistyczne czy przyrodnicze, w których łączenie faktów i wiedzy z różnych dziedzin stanowi klucz do sukcesu.

 • Przez to, że ośrodek logicznego myślenia znajduje się w lewej półkuli mózgu trenowane są inne umiejętności, za które ta odpowiada. Są nimi na przykład: czytanie i pisanie, zdolność do odczuwania emocji, mowa oraz spostrzegawczość.

 • Poprzez kreatywne budowanie doskonali się wyobraźnia maluchów. To dzięki niej dzieci zawdzięczają ciekawość świata, chęć odkrywania i pewność siebie. Stają się otwarte na nowe doświadczenia, rówieśników oraz kreatywne działanie.

 • Ponieważ dzieci rodzą się z podanymi cechami wystarczy je w tej nauce wspierać i podążać za tym, czego potrzebują na danym etapie rozwoju. Aby im to ułatwić pozwalajmy im na swobodną zabawę, w której opiekun nie narzuca konkretnych zasad, a jest osobą wspierającą. Pomagające będzie również akceptowanie popełnianych błędów oraz otworzenie się na zadawanie wielu pytań. Najważniejsze to bezwarunkowa akceptacja. Przyjęcie dziecka takim, jakie ono jest, bez wywieranych presji, to podstawa rozwoju jego twórczego potencjału i kreatywności. Są to główne zasady metody Montessori, dziecko czuje się pewnie i bezpiecznie, wzrasta jego poczucie własnej wartości.

 

Co zawiera?

Zestaw składa się z: klocków 24 szt. i bawełnianego woreczka.

Rozmiary: 10 × 10 × 10 cm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

27-07-2021
Logopeda w swojej pracy bardzo często spotyka się z nieprawidłową, bądź brakiem, właściwej realizacji głosek szeregu szumiącego. Przechodząc przez kolejne etapy pracy terapeutycznej, od momentu pojawienia się dźwięku, do czasu jego utrwalenia w mowie spontanicznej, może minąć...

więcej

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

19-07-2021
Rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie własnych emocji może przysporzyć dziecku sporo trudności. Ważnym etapem rozwoju dziecka jest rozwój emocjonalny. Już na etapie edukacji przedszkolnej należy stworzyć odpowiednie warunki do tego, aby dziecko panowało nad własnymi emocjami oraz...

więcej

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej