Klocki, cyferki Braille'a 1-10

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: PLAN TOYS
 • Kod producenta: 8854740056542

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 61,75 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 85,00 zł

  65,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 85,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 20,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 80,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  80,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Klocki, cyferki Braille’a 1-10 od firmy Plan Toys to produkt przeznaczony dla dzieci niewidomych i niedowidzących powyżej 2 roku życia. Drewniane tabliczki to ciekawy sposób na naukę cyfr. Oprócz wyżłobionych numerków, na odwrocie tabliczki znajduje się roślinka, posiadająca liczbę listków adekwatną do danej cyfry, co pomaga lepiej ją przedstawić. Wymiar tabliczek pozwala na ich swobodne używanie, dzięki czemu dziecko nie ma problemu z posługiwaniem się nimi. Klocki są łatwe w przechowywaniu, nie zajmują dużo miejsca w dziecięcym pokoju. Z uwagi na to, że jest to zabawka edukacyjna warto nie chować jej zbyt głęboko i zadbać o to, by dziecko miało ją gdzieś w pobliżu. Firma Plan Toys należy do światowej czołówki producentów zabawek ekologicznych – jej produkty są wykonane z naturalnego, ponownie przetworzonego drewna kauczukowego, a wykorzystywane farby i kleje są w pełni przyjazne środowisku.

 

 

 

Dlaczego warto?

Tabliczki z wytłoczonymi cyferkami przeznaczone są dla dzieci z dysfunkcją narządu wzroku – niewidomych lub niedowidzących. Produkt pozwoli im przyswoić cyfry od 1 do 10. Drewniana tabliczka to ciekawy sposób na naukę, w szczególności, że oprócz wyżłobionych cyferek, na odwrocie tabliczki znajduje się motyw roślinki z listkiem, który dodatkowo pomaga w przedstawieniu danej cyfry. 

 

 • Odpowiedni rozmiar ułatwia użytkowanie

Klocki o wymiarach 8 cm długości i 6,5 cm szerokości dają gwarancję prostszego użytkowania. Z uwagi na to, że jest to produkt przeznaczony dla dzieci, które mają problem ze wzrokiem musi być w pełni dostosowany do ich potrzeb. Maluch nie ma problemu ze swobodnym trzymaniem tabliczki i poznawaniem kolejnych cyfr.

 

 • W zgodzie z ekologią

Zabawka została wykonana z ekologicznego materiału PlanWood®, czyli drobin i wiór odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego. Materiał charakteryzuje się wyjątkową trwałością, jest barwiony organicznie dzięki czemu jest odporny na wszelkie zabrudzenia i nie ma ryzyka odbarwiania się.

 

 • Producent godny zaufania

Firma Plan Toys jest jednym z najlepszych producentów zabawek ekologicznych na rynku. To pierwsza marka, która zaczęła wykorzystywać do produkcji ponownie przetworzone naturalne drzewo kauczkowe. Oprócz tego producent używa wyłącznie barwników na bazie wody oraz kleju bez formaldehydu, co daje gwarancję wysokiej jakości oraz bezpiecznego użytkowania. Plan Toys nie tylko dba o wysoką jakoś produktów – metody  oraz proces produkcji również są w pełni ekologiczne.

 

 • Łatwość przechowywania

Klocki nie stanowią problemu w przechowywaniu. Spokojnie można je umieścić w małym pudełku i schować do szuflady w dziecięcym pokoiku. Warto jednak pamiętać, że to produkt dla dzieci słabowidzących, więc najlepiej zadbać o to, by maluch nie miał kłopotu z odnalezieniem zabawki i umieścić ją w dostępnym dla niego miejscu.

 

Co zawiera?

 • 10 drewnianych tabliczek z wytłoczonymi cyferkami (od 1 do 10)

Edukacyjna zabawka dla dzieci niewidomych i niedowidzących powyżej 2 roku życia, która wspomoże naukę cyfr i liczenia. Producentem jest Plantoys, który stawia na ekologię w produkcji swoich zabawek.

Główne informacje

Wymiary: 8cm x 6,5cm x 1,2cm

Wiek: Powyżej 2 roku życia

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej