Kazoo

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: EDUPLAY
 • Kod producenta: 4260586155860

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 15,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 15,00 zł

  10,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 15,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 5,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 25,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  25,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo - Kazoo?

Kazoo plastikowe to narzędzie, które pod wpływem wibracji spowodowanych wypowiadanymi sylabami wydaje różne dźwięki.

Pozwala na ćwiczenie oddechu poprzez niezwykłą rozrywkę. Przeznaczony dla osób z niewydolnością podniebienno-gardłową, zaburzeniami głosu i płynnością mówienia.

 

 

 

 

Kazoo

 

 

Dlaczego warto grać na Kazoo?

 • Wspomaga oddech i uczy tworzenia dźwięków mowy – Aby wywołać dźwięk w Kazoo konieczna jest wokalizacja, samo dmuchanie nie powoduje wywołania dźwięku. Jest to zatem świetny przedmiot do ćwiczeń oddechowych oraz fonacji.

 • Atrakcyjna i przyjemna forma ćwiczeń – Nucenie swoich ulubionych piosenek z użyciem Kazoo to wciągająca rozrywka, która niesie ze sobą wiele korzyści.

 • Sposób na integrację z rówieśnikami - Ćwicz razem ze swoimi kolegami lub koleżankami i stwórzcie własny zespół muzyczny!

 

Jak grać na kazoo?

 1. Chwyć Kazoo poziomo. Ustnik Kazoo to ta szersza część. Przedmiot możesz trzymać jednorącz

 2. Przyłóż usta i zanuć do Kazoo. By wywołać dźwięk Kazoo musisz nucić a nie dmuchać, ponieważ to właśnie nucenie tworzy wibracje.

 • Musisz przyłożyć Kazoo do ust tak jak byłby to gwizdek

 • By wytworzyć różne dźwięki, spróbuj nucić różne sylaby

 

Gra na kazoo jest prostą i zabawną formą muzycznego wyrażania się. To instrument, który można szybko opanować i świetnie nadaje się jako urozmaicenie podczas muzycznych improwizacji czy akompaniamentu. Gra na kazoo dostarcza mnóstwo radości i jest idealnym wyborem dla początkujących muzyków oraz tych, którzy szukają kreatywnego i niekonwencjonalnego sposobu na wyrażenie swojej pasji do muzyki.

 

Uwaga! Dostępny kolor może różnić się od tego ze zdjęcia.

 

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej