Kamyczkowe pszczółki z liczbami + KARTY PRACY

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: YELLOWDOOR
 • Kod producenta: 5060213761391

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 118,75 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 137,00 zł

  125,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 137,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 12,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 140,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  140,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Kamyczkowe pszczółki z liczbami są świetnym pomysłem na naukę i zabawę w jednym. Mogą być wykorzystywane przez dzieci od 3 roku życia. Z tymi sympatycznymi zwierzątkami łatwiej wprowadzić malucha w świat matematyki. Dzięki takim pomocom umiejętność dodawania i odejmowania stanie się bardziej zrozumiała. U starszych dzieci za pomocą kompletu pszczółek można uczyć się rozpoznawać cyfry parzyste i nieparzyste.

Zestaw jest także pomysłem na ciekawe zajęcia o tematyce przyrodniczej. Można na nich poruszyć temat tych pożytecznych owadów, a także produktów ich pracy. Pszczółki kamyczkowe to akcesoria, które warto wykorzystać w trakcie terapii pedagogicznej. Sprawdzą się także w placówkach edukacyjnych, a także urozmaicą czas spędzany w domu.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Matematyka na wesoło

Pszczółki opisane cyframi to bardzo skuteczna zachęta do nauki. Z takimi akcesoriami liczenie będzie przyjemne, a dziecko szybko opanuje jego tajniki. Dodawanie i odejmowanie w zakresie od 1 do 10, przy wykorzystaniu pszczółek okaże się dla przedszkolaka atrakcyjnym zajęciem. Pozwoli to szybciej opanować zagadnienia matematyczne i zachęci do dalszych ćwiczeń.

 

Sięganie po pszczółki to dobry sposób na doskonalenie funkcji ręki. Układanie zwierzątek w ciąg lub obok siebie to rozwijające zabawy, w których dziecko ćwiczy palce i czynność dłoni. Terapia ręki w takiej formie sprawi, że maluch chętnie będzie brał udział w zajęciach, co przekłada się na ich efektywność.

 

 • Trening koordynacji oko ‒ ręka

Wybieranie pszczółki oznaczonej określoną cyfrą to czynność rozwijająca koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawy koordynacyjne można rozszerzyć także o dodatkowe tablice do układania pszczółek. Takie ćwiczenia rozwijają także zdolności percepcyjne oraz umiejętność koncentracji uwagi.

 

Kamyczkowe pszczółki z liczbami

 

Tworzenie zbiorów liczb parzystych i nieparzystych to zajęcie kształtujące umiejętność sortowania. Grupowanie przedmiotów ze względu na określoną cechę pomoże dziecku doskonalić logiczne myślenie. Na bazie takiej zabawy maluch będzie zdobywał kolejne osiągnięcia rozwojowe i umiejętność pracy według planu i zasad.

 

Co zawiera?

20 pszczółek, z cyframi 1 - 10 na grzbiecie.

 

Kamyczkowe pszczółki z liczbami

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

Tylko u nas, kupując produkt, otrzymujesz w prezencie 24 karty pracy z ćwiczeniami utrwalającymi cyfry w zakresie od 0-9 oraz liczbę 10. 

Karty pracy zapewniają interaktywny sposób nauki, zachęcając dzieci do aktywnego udziału w procesie poznawania cyfr. Ćwiczenia obejmują różne zadania, takie jak dopasowywanie cyfr do odpowiednich ilości, śledzenie kształtu cyfr za pomocą ołówka, czy też kolorowanie odpowiedniej liczby kształtów.

Te karty pracy nie tylko pomogą w utrwaleniu cyfr i liczb, ale także rozwiną umiejętności grafomotoryczne dziecka, co jest ważne dla jego ogólnego rozwoju. Dodatkowo, karty pracy mogą być wykorzystane jako narzędzie do zabawy i nauki w domu, szkole lub w innych miejscach.

Karty pracy otrzymasz w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

 

Główne informacje

Wiek: od 3 r.ż.

Rozmiar: 50 mm

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej