Kamyczki do sortowania

 • Producent: YELLOWDOOR
 • Kod producenta: 5060213760509
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 109,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 120,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  120,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Kamyczki do sortowania od firmy Yellow Door  to produkt dla dzieci powyżej 2 roku życia. Jego największym atutem jest połączenie zabawy z nauką matematyki – dziecko nabywa umiejętności z zakresu sortowania, poznaje figury geometryczne, tworzy wzory oraz proste działania matematyczne. Zabawka idealnie sprawdzi się do pracy w grupie – maluchy mogą wspólnie poznawać kolory, wymieniać się kamykami, tworzyć układanki, a także wykorzystywać produkt według własnego pomysłu, dzięki czemu rozwija się ich myślenie kreatywne oraz wyobraźnia.  Zabawka jest bardzo łatwa w przechowywaniu, idealnie sprawdzi się zarówno podczas zabawy w domu, jak i w przedszkolu. Można również zabrać ją na wycieczkę w plener.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Nauka matematyki połączona z zabawą

Zabawa kamyczkami to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dziecko uczy się nowych umiejętności, które później może wykorzystać w praktyce. Sortowanie, odróżnianie figur geometrycznych, tworzenie prostych wzorów, dodawanie, odejmowanie – to przykładowe umiejętności, które można doskonalić podczas zabawy z produktem.

 

Kamyczki służące do nauki sortowania i liczenia. Zabawka matematyczna, która przyniesie wiele frajdy Twojemu dziecku.

 

 • Przykuwa uwagę dziecka

Sympatyczne podobizny robaczków w jaskrawych kolorach mają za zadanie zainteresować dziecko i zachęcić je do zabawy. Maluch chętnie sięga po produkt, który w jakiś sposób jest atrakcyjny dla oka oraz na swój sposób oryginalny.

 

To zabawka edukacyjna, która przyda się Twojemu dziecku do nauki sortowania i liczenia.

 

 • Pomaga poznawać otaczający nas świat

Robaczki w kilku różnych kolorach i kształtach uczą dzieci nazywać i rozróżniać barwy oraz figury geometryczne. Te umiejętności korzystnie wpłyną na ich funkcje poznawcze, które pomogą im zrozumieć otaczający nas świat.

 

 

Zabawa z kamyczkami do sortowania to pełna dowolność. Dzieci mogą je wykorzystać według własnego pomysłu. Dzięki temu, że same decydują o przebiegu zabawy, kształtuje się ich wyobraźnia oraz kreatywne myślenie.

 

Ta kreatyna zabawka będzie doskonałym elementem wyposażenia przedszkola. W formie zabawy rozwinie umiejętności matematyczne dzieci.

 

 • Idealne do wspólnej zabawy

Kamyczki do sortowania to doskonały pomysł na zorganizowanie zabawy w grupie. Dzieci mogą wspólnie sortować, poznawać kształty i kolory, wymieniać się kamykami, tworzyć układanki… A to tylko kilka sposób na wykorzystanie zabawki, bo podczas zabawy maluchy same decydują jak chcą się bawić.

 

 • Łatwe przechowywanie

Kamyczki w niewielkich rozmiarach nie stanowią problemu z przechowywaniem. Spokojnie zmieszczą się w małym pudełku lub szufladzie. Można je umieścić w dziecięcym pokoiku lub wyposażeniu przedszkolnej sali.

 

Specyfika produktu oraz jego wykonanie (mieszanka żywicy z kamieniem) pozwala na użytkowanie go nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach. Kamyczki można spokojnie zabrać na wycieczkę w plener - nie straszne im woda ani piasek.

 

Co zawiera?

20 okrągłych kamyków z obrazkami robaczków w 5 kształtach (koło, kwadrat, trójkąt, prostokąt, sześciokąt) i 4 kolorach (niebieski, żółty, czerwony, zielony).

Idealna zabawka dla 2 lub 3-latka. W przyjemne sposób nauczy sortowania i liczenia.

Główne informacje

 • Wymiary: Rozmiar kamyczków: pomiędzy 4, a 4,5 cm.

 • Wiek: Powyżej 2 roku życia.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej