Kamienne rozgwiazdy (Weplay Twinkle Stones)

 • Producent: WEPLAY
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 629,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  629,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Kamienne rozgwiazdy to pakiet 3 składanych stopni, dzięki którym z łatwością zbudujesz ścieżkę sensoryczną lub tor przeszkód. Dzieci mogą bawić się zestawem w domu, a także na świeżym powietrzu. Rozgwiazda oraz kula wchodzące w skład każdego kamienia mogą być używane pojedynczo lub łączone ze sobą. Dzięki swojej uniwersalności możesz wykorzystać je na wiele różnych sposobów, co dodatkowo przyczyni się do rozwoju wyobraźni Twojej pociechy. Regularna zabawa z wykorzystaniem kamiennych rozgwiazd pozwoli dzieciom rozwijać ich zdolności motoryczne.

Pakiet pozwoli na przeprowadzenie wielu ciekawych i angażujących najmłodszych zajęć w przedszkolu oraz w gabinecie terapeutycznym. To obowiązkowe wyposażenie każdej sali zabaw oraz pokoju dziecięcego.

Kamienne rozgwiazdy to doskonały pomysł na prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Użycie przez najmłodszych tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Doskonałe rozwiązanie do ćwiczenia równowagi i balansowania

Zestaw zachęci dzieci do aktywnego spędzania czasu. Systematyczna zabawa tą pomocą terapeutyczną wpłynie na poprawę koordynacji ruchowej, równowagi oraz zwinności. Rozwój motoryki dużej w efektywny sposób wpłynie na rozwój układu przedsionkowego odpowiadającego za napięcie mięśniowe, prawidłową postawę oraz obustronną koordynację. Nieregularna faktura kamieni stymuluje dodatkowo zmysł dotyku dziecka pozwalając odkrywać świat za pomocą zmysłów.

Kamienne rozgwiazdy

Kamienne rozgwiazdy świetnie sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju zabaw terapeutycznych oraz zajęć integracji sensorycznej. Zestaw pozwoli Ci na stworzenie ścieżek sensorycznych oraz torów przeszkód mających na celu poprawę ogólnej sprawności ruchowej dziecka. To doskonała okazja do aktywności fizycznej, która przyczyni się do rozwoju dzieci na wielu płaszczyznach. Budowanie oraz wymyślanie nowych tras zapewni najmłodszym wiele frajdy, wspierając jednocześnie rozwój ich kreatywności.

Kamienne rozgwiazdy

 • Jedna zabawka, a wiele zastosowań

Rozgwiazda oraz kula wchodzące w skład każdego kamienia mogą być używane pojedynczo lub łączone ze sobą. Rozgwiazda pozwala na dostosowanie trudności zabawy, wymagając od dzieci większego zaangażowania oraz skupienia podczas balansowania. Dzięki swojej uniwersalności możesz wykorzystać je na wiele różnych sposobów, co dodatkowo przyczyni się do rozwoju wyobraźni Twojego dziecka.

 

 

 • Łatwe przechowywanie zestawu

Składana konstrukcja pozwala złożyć kamień, rozgwiazdę oraz kulkę w jeden element, przez co nie musisz martwić się, że jakiś element gdzieś się zgubi. Poręczny woreczek wchodzący w skład pakietu pozwoli na łatwe oraz wygodne przechowywanie zestawu, gdy dziecko się nim nie bawi.

Kamienne rozgwiazdy

W zagłębieniach kamieni znajdują się cyfry od 1 do 5, wzdłuż których dzieci mogą toczyć piłkę i ćwiczyć kontrolę mięśni oraz stabilność dłoni. Ta zabawka edukacyjna idealnie sprawdzi się podczas terapii ręki. Mniejsze rozgwiazdy także pozwolą dzieciom na taką formę zabawy, jednocześnie stanowiąc dla nich większe wyzwanie.

 

Kamienne rozgwiazdy

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • 3 żółte gwiazdy o wymiarach: 18,6 x 4,1 cm,

 • 3 jasnoniebieskie kamienie o wymiarach: 26,7 x 8,3 cm,

 • 3 czerwone kulki o średnicy 3,6 cm,

 • woreczek do wygodnego przechowywania elementów.

Kamienne rozgwiazdyGłówne informacje

 • Maksymalne obciążenie wynosi 40 kg.

 • Waga całego zestawu: 1,6 kg

 • Do wykonania pakietu wykorzystano PE i TPR.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej