Kamienne rozgwiazdy (Weplay Twinkle Stones)

 • Producent: WEPLAY
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 629,00 zł

  559,99 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 69,01 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  559,99 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Kamienne rozgwiazdy to pakiet 3 składanych stopni, dzięki którym z łatwością zbudujesz ścieżkę sensoryczną lub tor przeszkód. Dzieci mogą bawić się zestawem w domu, a także na świeżym powietrzu. Rozgwiazda oraz kula wchodzące w skład każdego kamienia mogą być używane pojedynczo lub łączone ze sobą. Dzięki swojej uniwersalności możesz wykorzystać je na wiele różnych sposobów, co dodatkowo przyczyni się do rozwoju wyobraźni Twojej pociechy. Regularna zabawa z wykorzystaniem kamiennych rozgwiazd pozwoli dzieciom rozwijać ich zdolności motoryczne.

Pakiet pozwoli na przeprowadzenie wielu ciekawych i angażujących najmłodszych zajęć w przedszkolu oraz w gabinecie terapeutycznym. To obowiązkowe wyposażenie każdej sali zabaw oraz pokoju dziecięcego.

Kamienne rozgwiazdy to doskonały pomysł na prezent dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Użycie przez najmłodszych tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Doskonałe rozwiązanie do ćwiczenia równowagi i balansowania

Zestaw zachęci dzieci do aktywnego spędzania czasu. Systematyczna zabawa tą pomocą terapeutyczną wpłynie na poprawę koordynacji ruchowej, równowagi oraz zwinności. Rozwój motoryki dużej w efektywny sposób wpłynie na rozwój układu przedsionkowego odpowiadającego za napięcie mięśniowe, prawidłową postawę oraz obustronną koordynację. Nieregularna faktura kamieni stymuluje dodatkowo zmysł dotyku dziecka pozwalając odkrywać świat za pomocą zmysłów.

Kamienne rozgwiazdy

Kamienne rozgwiazdy świetnie sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju zabaw terapeutycznych oraz zajęć integracji sensorycznej. Zestaw pozwoli Ci na stworzenie ścieżek sensorycznych oraz torów przeszkód mających na celu poprawę ogólnej sprawności ruchowej dziecka. To doskonała okazja do aktywności fizycznej, która przyczyni się do rozwoju dzieci na wielu płaszczyznach. Budowanie oraz wymyślanie nowych tras zapewni najmłodszym wiele frajdy, wspierając jednocześnie rozwój ich kreatywności.

Kamienne rozgwiazdy

 • Jedna zabawka, a wiele zastosowań

Rozgwiazda oraz kula wchodzące w skład każdego kamienia mogą być używane pojedynczo lub łączone ze sobą. Rozgwiazda pozwala na dostosowanie trudności zabawy, wymagając od dzieci większego zaangażowania oraz skupienia podczas balansowania. Dzięki swojej uniwersalności możesz wykorzystać je na wiele różnych sposobów, co dodatkowo przyczyni się do rozwoju wyobraźni Twojego dziecka.

 

 

 • Łatwe przechowywanie zestawu

Składana konstrukcja pozwala złożyć kamień, rozgwiazdę oraz kulkę w jeden element, przez co nie musisz martwić się, że jakiś element gdzieś się zgubi. Poręczny woreczek wchodzący w skład pakietu pozwoli na łatwe oraz wygodne przechowywanie zestawu, gdy dziecko się nim nie bawi.

Kamienne rozgwiazdy

W zagłębieniach kamieni znajdują się cyfry od 1 do 5, wzdłuż których dzieci mogą toczyć piłkę i ćwiczyć kontrolę mięśni oraz stabilność dłoni. Ta zabawka edukacyjna idealnie sprawdzi się podczas terapii ręki. Mniejsze rozgwiazdy także pozwolą dzieciom na taką formę zabawy, jednocześnie stanowiąc dla nich większe wyzwanie.

 

Kamienne rozgwiazdy

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera:

 • 3 żółte gwiazdy o wymiarach: 18,6 x 4,1 cm,

 • 3 jasnoniebieskie kamienie o wymiarach: 26,7 x 8,3 cm,

 • 3 czerwone kulki o średnicy 3,6 cm,

 • woreczek do wygodnego przechowywania elementów.

Kamienne rozgwiazdyGłówne informacje

 • Maksymalne obciążenie wynosi 40 kg.

 • Waga całego zestawu: 1,6 kg

 • Do wykonania pakietu wykorzystano PE i TPR.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej