Kamienne odciski - zwierzęta na wsi

 • Producent: YELLOWDOOR
 • Kod producenta: 5060213761162
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 119,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 119,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  119,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Kamienne odciski - zwierzęta na wsi  to zestaw, dzięki któremu Twoja pociecha będzie mieć zajęcie na cały dzień. Za pomocą kamyków jest w stanie stworzyć ślady, aż 8 zwierząt, które pochodzą ze wsi. Wybierz  się na wyprawę do lasu z dzieckiem i jego przyjaciółmi i pomóż im odkrywać poszczególne zwierzątka. Materiał, z jakiego zostały wykonane ślady zwierząt to kamień. Nie straszna mu woda ani brud.  Zabawa w warunkach domowych jest również możliwa. Kamienie stymulują dłoń malca, co z kolei doskonali jego zdolności manipulacyjne. Produkt doskonale się sprawdzi podczas zajęć w przedszkolu oraz w szkołach podstawowychZwierzęce ślady nadają się dla dzieci w każdym wieku, minimalny wiek użytkownika to 2-latka.

 

 

 

42-od-1-roku-zycia-2- Wiek 2+

Zabawka edukacyjna przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.

56-praca-w-grupie-komunikacja Zabawa w grupie

Zestaw odcisków zwierząt jest idealny do zabaw w grupie. Grupowe zabawy to doskonała okazja do integracji i zacieśniania więzi. 

91-ekologiczny3 Produkt ekologiczny

Odciski zostały stworzone z prawdziwego kamienia. Świadczy to nie tylko o ekologicznym wykonaniu, ale również o niezwykłej trwałości.

24-logiczne-myslenie Kreatywność i wyobraźnia

Odciski wykorzystasz do wielu zabaw, które rozwiną wyobraźnię. Maluchy mogą spróbować wcielić się w zwierzę, pobawić się w odkrywców oraz detektywów, opowiadać historie.

85-edukacja-przedszkolna2 Dla przedszkoli

Produkt jest doskonałym pomysłem na zabawę w przedszkolu.

 

Dlaczego warto?

Podczas korzystania z kamiennych odcisków najmłodsi trenują motorykę małą rączek. Dotykanie różnorodnych kształtów, czy to wklęsłości, wypukłości, dotykanie i odbijanie śladów w różnych materiałach, na ziemi, piasku, plastelinie, a nawet na trawie; to wszystko ćwiczenia sensoryczne, które wspierają rozwój zdolności manualnych, stymulują małe mięśnie rączek i je wzmacniają.

 

 • Rozwój wyobraźni

Kamienne odciski są świetną zabawką, która rozwija wyobraźnię. Gdy maluchy bawią się same ze sobą, mają możliwość wcielenia się w zwierzę, zabawienia się w odkrywców oraz detektywów. Jest to prosta zabawka, którą można bawić się w domu, jak również na świeżym powietrzu. To dzięki dobrze rozwiniętej wyobraźni maluch wpada na kreatywne pomysły, opowiada historie, znajduje nowe niekonwencjonalne rozwiązania oraz wciąż ma chęć do eksperymentowania.

 

Odciski zwierząt to ciekawy prezent dla 2 latka. Z ich użyciem usprawnisz jego zdolności manipulacyjne i pobudzisz wyobraźnię.

 

 • Nauka o świecie: zwierzątka na wsi.

Dzięki kamykom nauczysz swojego malucha, które zwierzątko zostawiło takie odciski w ziemi. Ślady można stworzyć w miejscu, gdzie dane zwierzę mogłoby teoretycznie przebywać, a następnie opowiadać o nich kilka informacji. Taka zabawka zachęca do zabaw na świeżym powietrzu, gdzie jest dużo więcej możliwości. Na odwrocie każdego kamyczka jest pokazane zwierzę, do którego odcisk należy. Dzięki temu dziecko jest w stanie również samo się bawić. W zestawie są odciski zwierząt ze wsi, może opowiesz maluchowi, jak tam się żyje?

 

Odciski zwierząt to ciekawy prezent dla 2 latka, który kształtuje motorykę małą. Dodatkowo zabawa z użyciem kamyczków pozytywnie wpływa na kreatywność i wyobraźnię.

 

 • Produkt wykonany z trwałego materiału.

Kamienne odciski zostały stworzone z prawdziwego kamienia. Dzięki temu są one niezwykle trwałe i doskonale się sprawdzą do zajęć na świeżym powietrzu. Wytrzymają wszystkie warunki pogodowe i dobrze wpasowują się w leśny klimat. Są łatwe w czyszczeniu. Takim kamykiem można robić ślady lub go lekko schować. Kamienie są odpowiednio duże i nie stwarzają ryzyka zadławienia.

 

Odciski zwierząt to ciekawy prezent dla 2 latka, który kształtuje zdolności manipulacyjne. Dodatkowo zabawa z użyciem kamyczków pozytywnie wpływa na kreatywność i wyobraźnię.

 

 • Doskonała zabawka do gier grupowych.

Ten zestaw odcisków zwierząt jest wręcz stworzony do zabaw w grupie. W co dziś zagrają Twoi podopieczni? Detektyw? A może odkrywca? Wspólne zabawy z rówieśnikami świetnie integrują i zacieśniają więzi. Rozwiązywanie zadań uczy zasad fair-play oraz empatii. Wyścigi pomagają zrozumieć, czym jest zdrowa rywalizacja. Zajęcia grupowe pomagają przełamać wstydliwość najmłodszych.

 

Co zawiera?

Zestaw zawiera 8 odcisków zwierząt.

 

Odciski zwierząt to ciekawy prezent dla 2 latka, który kształtuje motorykę małą. Dodatkowo zabawa z użyciem kamyczków rozwija kreatywność i wyobraźnię.

 

Główne informacje

Materiał: kamień.

Wiek: 2+.

Wymiary: 8-7cm.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej